منطقه خلیج county سخت ترین ضربه coronavirus اجازه می دهد تا خرده فروشی

SAN FRANCISCO — San Francisco Bay Area شهرستان که گزارش شده مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا روز دوشنبه گفت این اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار خرده فروشی به دوباره باز کردن حتی به عنوان منطقه 7 میلیون نفر باقی می ماند تحت دستور به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و پوشیدن صورت پوشش هنگام بیرون رفتن.

شهرستان سانتا کلارا گفت: در یک بیانیه مشترک با چهار استان ها و شهر برکلی که روند مثبت دنبال شد به اندازه کافی به اجازه می دهد محدود منظقه یا نمای خرید.

در این بیانیه گفت: موارد جدید COVID-19 و بستری بیماران اندکی ثبات یا کاهش است. بیمارستان ها باید ظرفیت برای بیماران وجود دارد و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی آن را گفت.

منظور روز دوشنبه با بهداشت عمومی افسران اجازه می دهد تا موسسات خرده فروشی برای ارائه نمای pick-up و انبارداری و لجستیکی عملیات که با پشتیبانی از خرده فروشی را از سر گرفت.

مردم هنوز هم باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و سایش پوشش صورت در هنگام نزدیکی به دیگران و یا در داخل ضروری کسب و کار مانند در سوپر مارکت ها به ماموران گفت.

“COVID-19 همچنان به ژست بسیار قابل توجهی خطر ابتلا به جوامع ما و هوشیاری ادامه داد: لازم است برای اطمینان حاصل شود که ما نمی بینیم افزایش در گسترش هرچه بیشتر فعالیت های رزومه” بیانیه ای گفت:.

شهرستان سانتا کلارا بود تنها منطقه ای holdout هفته گذشته به کشورهای همسایه اعلام کرد قصد دارد اجازه می دهد تا کوچک فروشگاه های خرده فروشی از جمله عرضه هنر, کتاب, بازی و مغازه لوازم آرایشی — دوباره باز با منظقه وانت و فروش.

سان فرانسیسکو و مارین شهرستانهای استان آغاز شده اجازه فروش چهار شنبه. همچنین پیوستن به این منظور در حال کنترا کوستا و گردشگاه عمومی شهرستان که در آن تسلا کارخانه تولید واقع شده است.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شکایت این شهرستان در هفته گذشته به دلیل آن را نمی خواهد اجازه می دهد او را به دوباره باز کردن. این گیاه در حال حاضر عامل.

سان متئو کانتی آغاز شده است که اجازه می دهد خرده فروشی توصیه شده است که بخشی از این بیانیه مشترک. یک شهرستان گفت: آن را در خط با ایالت دستورالعمل برای خرده فروشی.

شهرستان سانتا کلارا است که سخت ترین ضربه از شمال کالیفرنیا شهرستان با 2500 موارد و 135 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de