منطقه خلیج coronavirus ترس ؟ 12 چیزهای سرگرم کننده برای انجام در خانه و دور از جمعیت

ما قبل از مرتب کردن بر اساس. زمانی که ویرانگر آتش سوزی کالیفرنیا پر از منطقه خلیج با دود و فرستاده کیفیت هوا خطرناک به محدوده ما در بر داشت راه برای ماندن مشغول و سرگرم بدون اینکه در خارج از بیش از یک یا دو دقیقه. در حال حاضر به عنوان تهدید از coronavirus رشد می کند و مکانهای عمومی شاتر ساکنان اجتناب از جمعیت lathering خود را با ضد عفونی کننده دست و — به طور فزاینده — ماندن در منزل. بعضی از آنها پیدا کردن خود را در قرنطینه.

خوشبختانه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از استراحت و پاداش راه به صرف تعطیلات آخر هفته, خود ارضایی, از تماشای فیلم و خواندن کتاب های پرفروش به ابتلا به وظایف خانگی. در اینجا 12 ایده:

1. مارس فیلم جنون

گرفتن سقوط, فیلم, از جمله اسکار برندگان “آمریکا کارخانه” (بهترین فیلم مستند) و “ازدواج” داستان (بهترین بازیگر نقش مکمل زن) در حال حاضر در Netflix بکشد. دیدن بهترین انیمیشن های برنده “داستان اسباب بازی 4” در دیزنی به علاوه. و “انگل” که به ثمر رساند و چهار جایزه اسکار می تواند جریان در Google Play Vudu و Amazon Prime. آن را نیز در آینده به Hulu در 8 آوریل.

2. فیلم ترسناک جنون

در این نگران کننده بار ممکن است تطهیر و تسلی در تماشای فیلم است که با استفاده از ساخته شده است تا حالات ما را بترساند. این ویروس ترسناک است اما حداقل هیچ زامبی درست است ؟ اتمام “خارج” به یک محل آرام” و مطلب های جدید و کلاسیک طرفداران وحشت — در اینجا ما بالا 25 فیلم های ترسناک دهه guide — همه در دسترس است به جریان/خرید/اجاره طریق خدمات معمول.

3. تلویزیون binge زمان

مارس و آوریل را به شدت مورد پیش بینی مجموعه تلویزیونی در میان آنها: Alex Garland دره سیلیکون-مجموعه sci-fi, thriller “Devs” (FX در Hulu, مارس 5) و آخرین در شمال اروپا نویر با “Valhalla قتل” (Netflix, مارس 13). فصل 3 از “Westworld بازگشت به HBO در مارس 15, همراه با فصل 2 در “من درخشان را دوست: داستان یک نام جدید” مجموعه در ایتالیا و با الهام از النا Ferrante را ناپلی رمان (HBO, مارس 16).

همین حالا “کمی آتش همه جا” شهر کوچک و هیجان انگیز با بازی ریس ویترسپون و کری واشنگتن (Hulu, مارس 18); از miniseries biopic “Self-Made: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker” بازیگران اکتاویا اسپنسر (Netflix, مارس 20); و فصل 3 از “اوزارک” (Netflix, مارس 27). به علاوه tthe کمدی “اجرا” اجرایی تولید شده توسط قمر والر-پل (HBO, مارس 12); کیت بلانشت به عنوان بازیگران فیلیس Schlafly در “خانم امریکا” (FX در Hulu, مارس 15); و فصل 3 از “قتل حوا” (BBC America, آوریل 26).

4. خواندن یک کتاب و یا سه …

پهلو به یک صفحه اخیر-ترنر نوشته شده توسط محلی نویسنده مانند “بطری گراو” یک کمدی نگاه سان فرانسیسکو hipsters و فناوری bros توسط شهر خود لمونی Snicket; “سنجاب در دیوار” یک درون جیغ وداد بازی کردن توسط اوکلند را Hentry Hitz; یا “خمیر ترش و یا لوئیس و ماجراهای خود را در بازار زیرزمینی” توسط نیویورک تایمز نویسنده پرفروش رابین اسلوان از اوکلند. آن را در مورد یک overworked نرم افزار مهندس که در می یابد شادی به عنوان یک نانوا. استارت خميرترش که اگر … آن زنده است.

5. آرامش با موسیقی

صرف یک روز و یا بیشتر در Spotify/اپل موزیک گرفتار شدن در گوش دادن خود را. خانه کنسرت از آلبوم از 2010s شما می دهد یک انتخاب است که ویژگی های Kanye West, Kendrick Lamar, Lana Del Rey مفت Radiohead, Lizzo سیاه سبت و بیشتر.

6. در نهایت کمی وقت شما

گرفتن یک حمام گرم لذت بردن از یک فنجان چای و یک چرت زدن و یا شروع به نوشتن رمان خود را. در حال حاضر نیز زمان مناسب برای pampering صورت. مجسمه نیم تنه که هیالورونیک کرم و مالش در آن لایه برداری اسکراب قبل از آنها هر دو به پایان می رسد در کابینه خود را. شده غفلت ناخن های خود را? مانی-پا برای هر کس در خانه است. حتی ساخت یک بازی ساده اسکراب شکر و روغن نارگیل چند قطره از روغن های ضروری — خواهد سلوق دور زمستان لب chapped و شما احساس بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de