کتک جهانی صنعت گردشگری باعث می شود بازگشایی برنامه

شش ماه پیش به صنعت گردشگری جهانی شد جشن یک سال سابقه برای سفر. در حال حاضر آن را نابود و رو به بهبود است که می تواند سال ها طول بکشد.

گردشگری اقتصاد داده و شرکت مشاوره جهانی پیش بینی تقاضای سفر نمی رزومه خود را سرعت عادی تا 2023.

زمانی که گردشگران را در نهایت بازگشت آنها به صورت یک تغییر چشم انداز است که شامل اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای آرام باقی مانده ترس بیش از COVID-19 بیماری است که تا کنون به کشته شدن بیش از 244,000 مردم در سراسر جهان و میلیون ها نفر آلوده بیشتر است.

“از آن زمان به لرزش ترس از دل مردم است, نه به ذکر است اقتصاد” گفت: محمود Hadhoud, بنیانگذار مصر نایت تورهای است که نمی توان انتظار گردشگران خارجی به شروع به trickling بازگشت به مصر تا سپتامبر است.

هفته گذشته هیلتون ماریوت و Airbnb تمام اعلام کرد افزایش روش های تمیز کردن در سراسر جهان به سهولت مسافران ذهن. در مصر Hadhoud از بین بردن کشتی و هوای گرم بالون سواری از خود را بسته و جایگزین کردن آنها را با تور مصر گسترده غربی بیابان که در آن مسافران می توانند با حفظ فاصله آنها از یکدیگر است.

در استودیو یونیورسال در اورلاندو فلوریدا چند تیم در حال کار بر روی حالات از جمله قرار دادن فضای بیشتر بین سواران در زیر لیوانی غلتکی گفت: جان Sprouls رفت و آمد مکرر رئیس مسئول امور اداری در یک اخیر رویداد مجازی برای گردشگری مقامات.

وین استراحتگاه مدیر عامل مت Maddox گفت: شرکت ممکن است پاکسازی تاس بین کاربران قرار داده کرسی های کمتری در بزور و با تهدید جداول و بیکار اسلات ماشین آلات بین بازیکنان در کازینو در لاس وگاس بوستون و ماکائو.

Gary Thulander مدیر عامل چتم میله مسافرخانه 106 سال رفت و آمد مکرر در کیپ کاد گفت: رفت و آمد مکرر در حال برنامه ریزی بسیاری از تغییرات که آن را بازگشایی این تابستان از جمله چک کردن مهمانان از طریق تلفن همراه و اجازه دادن به آنها را انتخاب کردن از خدمات اتاق و طول ساعت ناهار خوری خیلی کمتر مهمانان خواهد شد غذا خوردن در همان زمان.

جاده به بازیابی خواهد بود طولانی و سخت برای صنعت گردشگری است. سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری پیش بینی جهانی ورود توریست — و یا بازدید از گردشگران که به مقصد خود را و اقامت حداقل یک شب — سقوط خواهد کرد و 30 درصد در این سال از رکورد 1.5 میلیارد دلار در سال 2019. شرکت های هواپیمایی باید مبتنی نزدیک به دو سوم از هواپیما خود را به عنوان مسافر ناپدید می شوند. کشتی های کروز در حال لنگر انداخت; برخی نمی بادبان دوباره تا نوامبر است.

میلیون ها نفر از افرادی که بستگی گردشگری گذاشته شده یا furloughed. در ایالات متحده به تنهایی حدود 8 میلیون گردشگری مرتبط با کارگران بیکاری در حال حاضر و یا در حدود یک سوم از کل ایالات متحده بیکاری گفت: Roger Dow, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالات متحده سفر انجمن.

Alexandre de Juniac مدیر عامل شرکت بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن پیشرو هواپیمایی گروه تجارت گفت: حمل و نیاز به پر کردن حداقل 70 درصد از کرسی برای شکستن حتی در اکثر پروازها. اگر آنها مورد نیاز برای جلوگیری و یا حذف بسیاری از کرسی های آنها خواهد شد یا توقف پرواز و یا افزایش قیمت 50%, او گفت:.

است که تاخیر در بازیابی برای مکان هایی مانند اسرائیل می بیند که تقریبا همه از آن گردشگران وارد شده توسط air. Diklah کوهن Sheinfeld رییس ستاد اسرائیل گردشگری وزارت مدیر کل دفتر گفت: صنعت گردشگری — که استخدام 250,000 اسرائیلی — اولین نهفته باشد و به احتمال زیاد آخرین به بهبود می یابند.

“وجود دارد هیچ گردشگران و بدون ورود به کشور برای گردشگران است. دروازه کاملا بسته” او گفت:.

در برخی از مکان های دولت ها قدم به قدم برای کمک به این بخش است. سرژ کشان رئیس Astotel هتل های زنجیره ای در پاریس بسته خود را, خواص 17 مارس و انتظار برای از دست دادن 70 درصد از کسب و کار خود در این سال است. اما دولت فرانسه کمک خواهد کرد که زنجیره ای از طریق آن, او گفت:. دولت با پرداخت حدود 80 درصد از furloughed هتل کارگران حقوق.

مقصد بسیاری از مسافران پیش بینی رفتار تغییر خواهد کرد در این ویروس را از خواب بیدار. Pornthip Hirunkate معاون رئيس جمهور از انجمن تایلندی, آژانس های مسافرتی, فکر می کند که بیشتر مردم خواهد آمد در گروه های کوچک و یا به دنبال شخصی تورهای.

آندر فوئنتس که با این نسخهها کار به عنوان یک راهنمای تور در اسپانیا گرانادا استان فکر می کند که مسافران را تغییر دور از سواحل شلوغ به سلفیهای داخل کوه است.

“این می تواند یک فرصت برای توسعه نوع جدیدی از گردشگری است که خوب برای رفتن به اسپانیا و از آنجا که در 10 سال گذشته از رونق گردشگری شده است در کمیت بلکه در کیفیت” فوئنتس گفت. او امیدوار گردشگری وجود دارد میدارد بازگشت در اواسط ماه اوت.

اما همه این است که راحت با بازگشایی. مارکو Michielli که صاحب 67-اتاق هتل سن مارکو در Bibione یک رفت و آمد مکرر ساحل شرق از, ونیز, ایتالیا گفت: بسیاری از مدیران هتل ها نگرانی خود را از کسب و کار خواهد شد از بین برد و اگر این ویروس گسترش می یابد در خواص خود را. برخی ترجیح می دهند بازگشایی سال آینده از خدمت مهمانان این تابستان با میز کارکنان و روپوش پوشیدن ماسک.

“اگر ما قوانین تصویب شده توسط, وزارت, برخی از صاحبان هتل خواهد بود متقاعد شده شروع به باز کردن. اما اگر هتل باید نگاه مانند یک COVID ward, بسیاری از را رد خواهد شد برای باز کردن به مهمانان,” او گفت:.

دیگران می گویند که آنها نیاز به اطمینان از علم — و نه فقط در مکان های توریستی — قبل از مسافرت.

Ema بارنز بازدید از یک دوجین کشور در سال گذشته از جمله صربستان ویتنام و شیلی. در این سال او در حال برنامه ریزی سفر به اردن و کره جنوبی.

اما در حال حاضر بارنز است که کار از راه دور در یک شهر کوچک در نیوزیلند بومی است. فرودگاه های نزدیک به او بسته هستند بنابراین او مطمئن نیست که او را برای بازگشت به نیویورک جایی که او با این نسخهها کار در چاپ و نشر.

بارنز گفت: او نیاز به برخی از آرامش ذهن — یک COVID-19 واکسن و یا تست را به مطمئن شوید که او نمی حامل قبل از او رزومه سفر خود را.

“من فکر نمی کنم من تمایل به سفر و کشف مکان های دیگر ارزش به خطر انداختن سلامت مردم در آن مکان” بارنز گفت.

دیگران خوشبین باقی می ماند. Dedy Sulistiyanto صاحب یک سفر و ماجراجویی دهنده در بالی اندونزی شده است ترویج کسب و کار خود را در رسانه های اجتماعی در حالی که آن را بسته است. او دریافت کرده است بسیاری از پاسخ مثبت است که او فکر می کند, گردشگری, سر گرفته خواهد شد به سرعت زمانی که محدودیت ها برداشته. بسیاری از مشتریان خود را در حال گردشگران داخلی از اندونزی.

“بسیاری از مردم خارج وجود دارد بسیار مشتاق به انجام سفر” Sulistiyanto گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de