بیس بال یکنواخت تامین کننده ساخت pinstriped, ماسک, لباس عوض

در چه باید باز روز pinstriped لباس از نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز به نظر می رسد در مد های مختلف. دو هفته پس از رمان coronavirus زمین همه عمده ایالات متحده ورزشی لیگ به توقف پارچه مورد استفاده برای تولید رسمی MLB jerseys را تبدیل به ماسک محافظ و لباس برای حرفه ای پزشکی.

متعصب این شرکت که تولید کننده MLB لباس است, متوقف, تولید کشباف در آن پنسیلوانیا کارخانه خواهد شد و به جای این موارد لازم است از توری های پلی استر.

“زمانی که کشور نیاز به راه آن این است که ما امتیاز و فرصت را به سعی کنید به تراشه در یک راه کوچک” مایکل روبین بنیانگذار و رئیس اجرایی از متعصبان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اگر ما می توانید ذخیره کنید و حتی یک زندگی که بهتر از ساخت بیس بال لباس و لباس.”

روبین نمی کند, تماشای تلویزیون جدا از زندگی ورزشی اما در شرایطی که از بازی او اجازه دهید سی ان ان پر کردن جای خالی که. در 17 مارس او شنیده در مورد کمبود آزمون هواکش و روزمره لوازم که باید ایجاد چالش برای مراقبت از سلامت کارگران.

روبین پس از آن از خواب بیدار در وسط شب تحقق این کارخانه بزرگ در ایستون پنسیلوانیا می تواند کمک. او بلافاصله با ارسال پیامی به همکاران خود میپرسند: “آیا ما می توانیم به نوبه خود ایستون به یک ماسک و لباس شب تسهیلات ساخت?”

با کمک سنت لوک سیستم بیمارستان و پنسیلوانیا مدیریت اضطراری آژانس متعصب طراحی نمونه های اولیه توسط این آخر هفته. سنت لوک با ابلاغ دفتر فرماندار, روبین گفت. رژیم صهیونیستی. تام گرگ و دادستان کل جاش شاپیرو به نام روبین پس از شنیدن در مورد ایده و تصریح کرد: نیاز به منابع.

روبین گفت که او صحبت می کرد در اوایل این هفته با MLB کمیسر راب مانفرد که پشتیبانی از این تلاش است. MLB و متعصب هستند به طور کامل جذب هزینه مواد و نیروی کار.

“ما امیدواریم که این تلاش ها می تواند در آینده با هم به عنوان یک جامعه برای کمک به ما را از طریق به چالش کشیدن این وضعیت” مانفرد در بیانیه ای گفت به MLB.com.

تک-استفاده از ماسک ها نمی فولاد درجه و پارچه بیس بال لباس نیست مواد ایده آل, اما آنها هنوز هم پیشنهاد اساسی حمایت می کند. Coronavirus اسپرد را از طریق قطرات تنفسی پس از ماسک ضروری است برای نگه داشتن متخصصان پزشکی سالم است.

این شرکت شروع به ساخت آیتم های این هفته با هدف تولید 1 میلیون ماسک و روپوش را از طریق بعد از چند ماه. اوایل محصولات ساخته شده از پارچه از یانکی ها و فیلیز لباس اما روبین گفت: مقدار زیادی از تیم های دیگر ملحق خواهد شد مخلوط به شرکت می رود از طریق مواد آن است.

متعصب را شروع توزیع این اقلام در سراسر پنسیلوانیا در یک یا دو روز با امید گسترش کمک های مالی به نیویورک و نیوجرسی. بیش از 100 ، 000 موارد تایید شده اند در ایالات متحده از جمله بیش از 44,000 در نیویورک است.

Easton کارخانه در میان غیر ضروری کسب و کار است که به تازگی تعطیل اما روبین در حال حاضر شروع کار را از طریق ایده خود را.

امیدوارم این تلاش “الهام بخش کسب و کارهای دیگر به شکل از چگونه آنها می توانند کمک به ایجاد تفاوت” روبین گفت. “در پایان روز, ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به برخی از سطح از هر جدید نرمال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>