بیس بال اولین coronavirus مورد می تواند تاثیر غول های برنامه

اسکاتسدیل, آریزونا — رمان coronavirus رسیده بیس بال جهان به عنوان یک New York Yankees جزئی بازیکن لیگ شد گزارش برای اولین بار در وابسته توپ به آزمون مثبت در روز یکشنبه.

به گزارش ESPN جف Passan های ناشناس بازیکن تنها شرکت در تمرینات در minor league طرف یانکی’ بهار مرکز آموزش واقع در تمپا, فلوریدا.

بر خلاف NBA, لیگ اصلی بیس بال منتظر نیست برای اولین بار آزمون مثبت رخ می دهد به تعلیق عملیات اما این اخبار به احتمال زیاد یک اثر trickle-down است که اثرات اردوگاه در هر دو فلوریدا و آریزونا.

غول سان فرانسیسکو در میان تیم های که برنامه می تواند به سرعت در حال تغییر بیش از 24 ساعت آینده به عنوان بازیکن و مربیان در اصل برنامه ریزی شده برای دیدار صبح روز دوشنبه در تیم تاسیسات در اسکاتسدیل, آریزونا.

در این جلسه انتظار می رود برای تعیین اینکه چگونه و از کجا بازیکنان وقت خود را صرف در حالی که لیگ برتر به حالت تعلیق در عملیات اما این دیگر روشن اگر غول خواهد بود و مجاز به برگزاری چنین نشست. باشگاه رئیس جمهور از تمام 30 تیم دریافت یک یادداشت یکشنبه تشویق تیم برای جلوگیری از تمام فعالیت های که در آن بازیکن در جمع تعداد قابل توجهی.

این یادداشت گفت: “خطر از یک بازیکن در یک باشگاه تاسیسات پیمانکاری ویروس واقعی است” و اشاره کرد که فدرال و ایالتی محدودیت می تواند تاثیر عملیات از جمله دستورالعمل در سفر.

همه بازیکنان در 40-man فهرست اسامی هنوز اجازه استفاده از لیگ برتر بهار, آموزش, امکانات, اما همه جزئی بازیکنان لیگ گفته شد توسط تیم برای بازگشت به خود offseason خوابگاه “به حدی عملی است.” معلوم نیست که آیا بازیکنان کهنه که به امضا minor league رایگان-عامل قرارداد با دعوت به بهار آموزش مانند بیلی Hamilton, Trevor کاهیل و تایسون راس خواهد بود و مجاز به ادامه با استفاده از غول امکانات, اما در تمام احتمال, محدودیت های دقیق تر در راه هستند.

غول خود را تعطیل Scottsdale ورزشگاه تسهیلات از روز جمعه تا یکشنبه برای تمیز کردن عمیق و به ایجاد “اجتماعی فاصله” برای بازیکنان به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده است. هیچ غول مقامات در دسترس ساخته شده اند نظر بیش از آخر هفته اما این تغییر انتظار می رود که روز دوشنبه زمانی که این سازمان دریافت وضوح بیشتر از لیگ در مورد نحوه ادامه دهید.

کمیسیون برنامه ریزی شده یک کنفرانس تلفنی در ساعت 9 صبح روز دوشنبه به ارائه آخرین به روز رسانی از لیگ برای باشگاه به مقامات.

مسائل متعددی وجود دارد MLB و بازیکنان MLB انجمن باید حل و فصل در روزهای آینده و هفته اما انجام این کار دشوار است که معلوم نیست چگونه به زودی تیم خواهد بود قادر به نگه داشتن سازمان تمرینات.

در روز پنج شنبه, MLB, اعلام مانده از زمستان های آموزشی نمایشگاه خواهد بود لغو شد در حالی که از شروع فصل به طور منظم می تواند به تاخیر افتاد “حداقل دو هفته.” با توجه به متعدد لیگ منابع بعید است این فصل به طور منظم شروع می شود قبل از ماه مارس و آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد تیم بازی خواهد کرد کمتر از 162 بازی برای اولین بار از سال 1995 است که کوتاه شد با توجه به توقف کار.

همان منابع نشان داد که زمانی که تیم در نهایت دریافت توضیح در زمانی که فصل شروع ممکن در باشگاه برگزار خواهد شد “بهار دوم آموزش” است که کوتاه تر خواهد بود در طول و ممکن است شامل نمایشگاه بازی وجود دارد که بسته به ناحیه تناسلی.

ضمنا باشگاه پزشکان و مربیان ورزشی ملزم به برقراری ارتباط با بازیکنان و اعضای کادر “هر چند روز” به بررسی وضعیت سلامت خود را. هر بازیکن یا کارمند و نشان دادن علائم کروناویروس یا آنفولانزا است که نیاز به اطلاع این باشگاه بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de