فصل بیس بال teeters در حالی که کشورهای مقاومت ماسک قوانین

جکسون از دست ندهید. >> بیس بال فصل تبار عمیق تر به بحران امروز متحده مانند می سی سی پی و کارولینای جنوبی بازیگران مورد برای بیشتر تخت بیمارستان و فرمانداران در برخی از سخت ترین ضربه مکان قاطعانه در برابر تماس نیاز به ماسک با وجود تایید موارد coronavirus سر به فلک کشیده.

لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در میامی مارلینز’ نجومی از طریق پنج شنبه به دلیل شیوع گسترش یافته است که به حداقل 15 از بازیکنان تیم و یک سری از بازی های این هفته در نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز نامیده می شد به عنوان یک احتیاط.

متحده مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس در وخیم بیماری و ویروس نیز منتشر شده است دورتر شمالی در روزهای اخیر باعث شده زنگ هشدار میان مقامات بهداشت عمومی که از ترس متحده انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع فاجعه بار مانند کسانی که در کمربند خورشید.

“ما در حال تماشای با دقت بسیار کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری. “آن شروع به سر به مسیر درست است.”

فلوریدا, اما, گزارش روز یکی دیگر از بالا به COVID-19 مرگ و میر با 191 در حالی که آریزونا ثبت 104 و آرکانزاس به حال یک رکورد روزانه 20.

در حالی که کاخ سفید شروع به احساس می کنید با احتیاط خوش بینانه است که تجدید حیات شروع به ایجاد ثبات در بخش هایی از شمال غرب و ناآرامی ها در مورد پتانسیل قابل توجه سربازان ارتش در غرب از جمله مینه سوتا, ویسکانسین, اوهایو و ایندیانا, کلرادو با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت بود که مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

این سوخت تا حد زیادی توسط افزایش موارد در میان بزرگسالان جوان که ضربه میله, رستوران ها و باشگاه های بهداشتی و دوباره.

بیش از دو هفته گذشته ویسکانسین نورد میانگین تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و 31 درصد. مینه سوتا گزارش و بزرگترین آن یک روز مورد تعداد روز شنبه با بیش از 860 مورد.

این ویروس سرزنش بیش از 4.3 میلیون تایید عفونت و حدود 150 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان بیش از 16.5 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 655,000 فوت کرده اند. شماره در حال فکر به بالاتر به دلیل محدودیت در تست.

فرمانداران جمهوریخواه در ایالت تنسی می سی سی پی در ایالت میسوری و کارولینای جنوبی باید همه در برابر تماس ها به کافه ها و سالن های ورزشی و یا مسئله ایالت ماسک الزامات هر چند مقامات محلی تحمیل کرده اند برخی از خود محدودیت.

“واکنش من این است که من آشفته. من آشفته آن,” دکتر گفت: Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص. آن دو تلاش ها و دیگر بهترین شیوه کمک خواهد کرد “جلوگیری از تجدید حیات است که ما دیده ایم در برخی از دیگر ایالت های جنوبی.”

در می سی سی پی, نه از دولت بزرگترین بیمارستان تا به حال هیچ باز تخت های مراقبت ويژه از جمعه و مقامات با توجه به باز شدن pop-up امکانات. بیش از 24 درصد از coronavirus آزمون باید دوباره مثبت در می سی سی پی در طول هفته گذشته بالاترین نرخ در کشور و سه برابر میانگین ملی است.

کالیفرنیا ، تیت ریوز رفته است تا آنجا که به استدلال می کنند که چون ماسک-پوشیدن تبدیل شده سیاسی یک ایالت دستور در واقع می تواند به دلسرد کردن مردم از پوشش چهره خود را. به جای آن او نیاز به ماسک تنها در اکثر جدی زده شهرستانهای استان است.

تری سالیوان مدیر کل Fondren تناسب اندام در جکسون گفت: یک ایالت مورد نیاز خواهد بود “کار درست را انجام دهد.”

“من می دانم که این یک موضوع داغ اما اگر ما می تواند همه فقط به پوشیدن ماسک و واقعا حق را برای یک ماه این امر کمک زیادی به سعی و این کم کردن سرعت در می سی سی پی” او گفت:. “اگر ما آن را نمی خواهید به کم کردن سرعت.”

در میسوری شهرهای در حال رشد لرزاند توسط سنبله در موارد پس از دولت به طور کامل بازگشایی شد. این گزارش یکی دیگر از رکورد روزانه در موارد با حدود 1800. سنت لوئیس است که محدود کردن نوار ساعت و کاهش رستوران گنجایش شروع جمعه و کانزاس سیتی ممکن است به دنبال کت و شلوار.

ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن بارها حاضر به تصویب یک ایالت سفارش نیاز به ماسک با استناد به تعداد نسبتا کمی از موارد در بسیاری از این دولت در مقایسه با نقاط داغ در شهرهای بزرگتر.

کشیش گفت: در ماه گذشته که او را باور نمی کرد مسئولیت شخصی برای هر گونه ویروس و در مقایسه با بیماری که به کشته شدن بیش از 1200 نفر در کشور به آنفلوآنزای. او گفت: هیچ کس انتظار می رود او را به مسئولیت اگر کسی در یک حادثه درگیر در میسوری جاده ها است.

عدم اطمینان قرار داده است صاحبان رستوران در یک موقعیت دشوار است.

برایان اشمیت, شرکت صاحب Bellwether و مودب جامعه در سنت لوئیس بسته دو رستوران به طور موقت پس از یک مهمان و ابراز نگرانی در یکشنبه که دیگر کسی که شام میخورد به تازگی ساخته شده یک پست های رسانه های اجتماعی مورد آزمایش مثبت برای COVID-19. اشمیت گفت: ساختمان شده اند عمیق-تمیز و او را آزمایش کارکنان قبل از بازگشایی و آن را اثبات پرهزینه است.

اما “سهام بالاتر از پول است,” او گفت:. “پول لطمه می زند من را دریافت نمی اشتباه. اما ما همه کار برای زندگی, نه راه دیگری در اطراف این قرار می دهد که در تضاد کامل با.”

در تنسی وضعیت مخاطره آمیز به اندازه کافی است که دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی سفر به نشویل به درخواست رهبران به میله و ساکنان به پوشیدن ماسک. اما کالیفرنیا ، بیل لی عهد کرده است او نمی خواهد خاموش کردن اقتصاد است.

تا به امروز نزدیک به 1100 مردم در بیمارستان بستری شد با تایید موارد COVID-19 در تنسی بالاترین دیده می شود وجود دارد در دو هفته گذشته. فشرده-مراقبت از واحد های در حال اجرا در 86 درصد ظرفیت است.

نزدیک به 70 درصد از دولت صادر کرده است برخی از مرتب کردن بر اساس از ماسک قیمومیت. اما اجرای متنوع و با برخی از مقامات مردد به موضوع داد.

در نشویل شهر معروف honky tonks دیده می شود جمعیت زیادی با وجود سخت 10 بعد از ظهر حکومت نظامی که هفته گذشته آغاز شد. خانه های سالمندان در بیش از 70 شهرستانهای شده اند مجبور به دوباره ناکرده بازدید کنندگان است.

در اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر او روز شنبه پس از دو هفته از جداسازی در خانه پس از یک مثبت coronavirus آزمون. آن آمد و در همان روز دولت گزارش داد بیش از 1,400 جدید تایید موارد — دومین روز متوالی از رکورد.

بیمارستان نگاه به افزایش ظرفیت. منطقه ای مرکز پزشکی در Orangeburg, کارولینای جنوبی, شروع راه اندازی چادر خارج برای دوره نقاهت بیماران.

“ما شاهد یک چشم انداز مثبت و ما می خواستیم پیش از آن گفت:” دکتر جان Samies بیمارستان ارشد پزشکی کارکنان.

در گرجستان 88 درصد از بحرانی تخت های مراقبت گرفته شد امروز مقید به بالاترین سطح خود از این بیماری همه گیر آغاز شد هر چند نه همه مهم مراقبت از بیماران COVID-19.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نگران است که این ویروس می تواند حتی بیشتر پس از طوفان هانا بیش از آخر هفته مردم مجبور به جمع آوری با هم داخل خانه. طوفان زد ریو گراند دره که در آن بیمارستان ها غرق شده اند.

“ما در یک وضعیت وخیم” ریو گراند شهردار Joel ویارئال گفت. “اگر ما همچنان در همان مسیر بی شماری از زندگی بیشتر خواهد بود از دست داد.”

در اروپا رو به افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث زنگ هفته پس از سازمان ملل بازگشایی مرز برای احیای گردشگری است.

“اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما,” نخست وزیر بوریس جانسون گفت. “من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>