بیس بال در نوسان کامل در تایوان حتی در خالی استادیوم

جدید شهر تایپه تایوان >> زمانی که وانگ وی-چن تا به حال یک پایه برای Chinatrust برادران هیچ یک هو یا تشویق از غرفه در حومه تایپه ballpark. هیچ یک پرتاب توهین در داوران. و هیچ کس فریاد زد: چینی-زبان خط از تشویق “اضافه کردن روغن” برای هر دو تیم.

این 12,150 آبی پلاستیکی صندلی بود عاری از طرفداران شب جمعه برای بازی بین Chinatrust برادران و Fubon نگهبان از متوسط جمعیت 6000 در بیس بال حرفه ای بازی در تایوان است. هیچ طرفداران آمده اند به هر بازی در اینجا پس از بازی آغاز شده در آوریل 11.

تایوان پنج تیم چینی حرفه ای بیس بال لیگ محرومیت تماشاگران بیش از نگرانی از گسترش coronavirus در یک فضای شلوغ. اما تایوان دارای تعداد نسبتا کمی از موارد COVID-19 تا لیگ تصمیم گرفت از آن امن به اجازه در, بازیکنان, مربیان, cheerleaders, لباسهای, mascots, ماسک صورت-پوشیدن batboys و رسانه ها.

>> اینجا را کلیک کنید برای مشاهده عکس های از بازی

“ما می خواهم به هواداران در حال آمدن به ورزشگاه به تشویق ما در عین حال با توجه به شیوع آنها نمی توانند” گفت: وانگ یک infielder برای برادران. “ما هنوز شانس از ما متوقف نشده فصل ما و مردم هنوز هم می توانید ببینید ما در این راه است.”

دیگر لیگ بیس بال در سراسر جهان به تعویق افتاده است ممکن است یا بعد از آن. فراتر از بازی بیس بال, ورزش های سازمان یافته در سراسر جهان را لغو و یا تاخیر در رقابت است. توکیو بازی های المپیک شده اند تحت فشار قرار دادند یک سال است.

در تایوان ورزشگاه حدود 150 پلاکارد قرار گرفتند نشسته روی صندلی. آنها آرزو شانس به ویژه بازیکنان از سرپرستان تیم در خانه بعضی ها با برش effigies و تشکر تایوان پرسنل پزشکی برای نگه داشتن coronavirus caseloads کم در اقیانوس آرام غربی جزیره است.

راک اند رول برای تلفن های موبایل لعنتی بیرون از حقه به عنوان اگر در یک بازی عادی و بازیکنان نتوانستند برای تشویق هم تیمی های خود را به جای دین از طرفداران.

“من فکر می کنم آن احساس می کند مانند یک بازی واقعی” گفت: مک هوانگ دیرین فن بیس بال و معلم مدرسه در تایپه است که زیر این لیگ در حال حاضر آنلاین. فن بازی کمتر او گفت: “یک راه خوب برای جلوگیری از coronavirus اما هیچ کس نمی داند که coronavirus را متوقف خواهد کرد و آن را خوب به بازی در هر حال.”

مقامات لیگ تاخیر در این فصل دو بار از آن در اصل برنامه ریزی شده در روز افتتاحیه در 14 مارس و تنها آغاز رقابت پس از نزدیک به مشورت با وزارت بهداشت و رفاه. آنها آماده به اجازه می دهد تمام 240 بازی های منظم در خالی پارک از طریق پایان فصل در اواسط نوامبر ،

تایوان تا به حال فقط 428 coronavirus موارد در میان جمعیت 23 میلیون. میله, رستوران ها و مغازه ها و مدارس هنوز اجرا به طور معمول. تایوان محدود گسترش اعمال محدودیت های پرواز و از طریق تماس با ردیابی از هر کسی که می آید نزدیک به یک تایید بیمار است.

“ما سپاسگزار به تایوان شهروندان برای حفظ شیوع تحت کنترل و اجازه دهید ما انجام این کار, لیگ” کمیسر وو چی-یانگ گفت.

برای نگه داشتن طرفداران تماشای خود به همراه رایانه های شخصی و تلویزیون های لیگ تشویق تیم به استادیوم واقع بینانه, پر جنب و جوش احساس. که در آن پلاکارد و cheerleaders در آمده است. بازی آنلاین تفسیر در حال پخش به زبان انگلیسی و همچنین چینی در این سال در مورد طرفداران خارج از کشور می خواهید به تماشای زندگی می کنند فصل است.

“از آنجا که وجود دارد این است که اتاق بسیار وجود دارد در غرفه این برگ فضا برای خلاقیت و هر تیم می تواند خلاق آن را به عنوان خواسته” کمیسر گفت.

تیم هنوز در حال ساخت برخی از پول از پخش بازی های او اضافه شده است. لیگ اتهامات عنوان شده علیه هزینه اشتراک به صورت آنلاین بینندگان.

در تایوان Taoyuan شهرستان نخورده Rakuten میمون جذاب طرفداران با قرار دادن 40 مانکن در می ایستد به آن ارسال شود به محلی فروشگاه های لباس هنگامی که وظایف خود را انجام می شود. ورزشگاه صندلی پشتیبانی از چهار چراغ روشن تابلوهای نمایش است که چشمک زدن با شعار برای الهام بخشیدن به پایه بازدید و خانه اجرا می شود.

میمون فصل گذشته لیگ قهرمانان استقرار شش روبات به بانگ طبل همراه با cheerleaders. طرفداران هیجان زده هستند به اندازه کافی که حدود 50 نفر از آنها باید حمایت LED تابلوهای پیراهن تشویق رهبر اریک چیو گفت.

یک میمون بازی در 15 آوریل جذب حدود 650,000 بینندگان در کشورهای مختلف با توجه به تایوان تحت حمایت دولت مرکزی نیوز.

“آنها فکر می کنم آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر خوب است اما ما هنوز هم امیدواریم که این شیوع می گذرد به زودی” چیو گفت. “بهتر است به طرفداران است.”

نگهبان مدیر هنگ من-چانگ کمتر است مطمئن شوید.

“اگر شما بخواهید, بازیکنان آنها را پیدا کند آن را خیلی متفاوت واقعا” هنگ به خبرنگاران گفت: قبل از بازی روز جمعه. “آنها نیاز به تمرکز در این زمینه و اغلب سر و صدا از طرفداران می تواند پرتاب کردن دولت خود را از ذهن است.”

او به ویژه با اشاره به تاثیر از بازیکنان که “بدحجابی” توسط نظرات از طرفداران در می ایستد.

افراد دیگر در این زمینه روز شنبه گفت که آنها آماده بودند به بازی به طور معمول. قبل از بازی پچ پچ با خبرنگاران با تمرکز بیشتر بر هدف قرار دادن تبادل و ترکیب اولیه نسبت به عدم طرفداران یا تایوان بیس بال جهان پرت وضعیت. برادران برنده 11-0.

“واقعیت این است که بازی در مقابل صندلی های خالی که خوب ما هم بازی به بازی گرفتن این فرصت را به بیرون می آیند اینجا و بازی گفت:” راب Ducey سابق لیگ اصلی بیس بال outfielder که در حال حاضر یک ضربه مربی برای نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de