میله می تواند بازگشایی, هوای آزاد, ورزش می تواند از سر در Maui County, در ژوئن 15, Victorino می گوید

  • حسن نیت ارائه میدهد کالین مندوزا / مارس 2

    شهردار مایکل Victorino اعلام میله می تواند بازگشایی و سازماندهی تیم های ورزشی می توانند رزومه در Maui County, در ژوئن 15.

شروع ژوئن 15, میله می تواند بازگشایی و سازماندهی تیم های ورزشی می توانند رزومه در Maui County, به عنوان گسترش COVID-19 کاهش پیدا کرده است و در هاوایی است.

یک county انتشار اخبار امروز اعلام کرد که در داخل سالن اجتماعات می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 50 نفر در حالی که هوای تجمعات می تواند تا 100 نفر است که اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن.

گروه هنوز هم باید به حداکثر 10 نفر و اجتماعی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز است.

میله را نیز اجازه داده می شود برای باز کردن اما نمی تواند بیش از 50 درصد ظرفیت است. گروه های بزرگتر از 10 نفر اجازه خواهد داشت.

تمرین برای ورزش در فضای باز در شهرستان پارک ها و امکانات اجازه خواهد داشت به سر ژوئن 15, اما رقابتی بازی اجازه خواهد داشت تا به راه اندازی مجدد ژوئیه 1. ورزشی شامل بیس بال و سافتبال, فوتبال, هوای آزاد, والیبال و بسکتبال, اما ورزش های مشابه نیز مجاز است.

تمرین فوتبال و راگبی است که هنوز هم مجاز و اجتماعی فاصله باید حفظ شود.

تماس نزدیک مانند ازدحام و سپاس هنوز هم مجاز نیست و حداکثر 30 کنندگان — بازیکنان و مربوط به پرسنل — مجاز هستند در هر تیم.

شش فرد و 12 نفر پارو قایق رانی اجازه خواهد داشت به سر ژوئن 15, اما تجهیزات نمی تواند به اشتراک گذاشته شود.

هنوز بسته عبارتند از: کلاب شبانه, تئاتر, سالن های ضیافت شهرستان مراكز و شهرستان ورزشگاه.

“Maui County همچنان به دیدن تعداد بسیار کمی از موارد جدید و حفظ بالاترین میزان تست سرانه در دولت” شهردار مایکل Victorino گفت: در انتشار اخبار. “این دو عامل بسیار مهم هستند ما اجازه می دهد به بازگشایی بیشتر خدمات و فعالیت های ما ساکنان که همچنین پشتیبانی از ما Kama’aina اقتصاد است.”

Victorino اعلام می آید پس از یک شبیه بازگشایی هونولولو شهردار کرک کالدول هفته گذشته اعلام کرد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>