بر دفتر پشت خاموش McCabe

واشنگتن — وزارت دادگستری در روز جمعه نشان داد که آن را نمی خواهد به اتهام اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe یک دیرین هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشم تشدید عصبانی تقسیم بین مغلوب ساختن پیشی جستن او دادستان کل فدرال و مقامات مجری قانون.

توسعه آمد فقط یک روز پس از دادستان کل ویلیام Barr ساخته تلویزیونی entreaty به ناروا برای جلوگیری از به tweeting در مورد پرونده های جنایی — و تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه طلبیده است که درخواست.

در حالی که سه مقامات کاخ سفید گفت: بر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ترین و موثر اعضای کابینه در هیچ خطر فوری از اخراج دادستان کل ارتباط با رئیس جمهور مواجه شده است و خود را بدترین تهدید نشده است. در داخل و خارج از وزارت دادگستری و مقامات تماشا احتیاط — برخی از سوال که آیا بار بود که واقعا در تقابل با تهمت دیگران heartened از آنچه به نظر می رسید بر دفاع از این نهاد تاریخی استقلال و همه تعجب چه می آید بعدی.

این روز پر حادثه آغاز شد — به عنوان بسیاری را در واشنگتن انجام دهید در حال حاضر — با یک مبارز تهمت واکنش در توییتر به چیزی که او را در تلویزیون دیدم. رئیس جمهور به نقل از Barr مصاحبه روز شنبه با شبکه خبری ABC در طی آن دادستان کل اظهار داشت که تهمت هرگز از او خواست به انجام هر کاری مربوط به یک پرونده جنایی.

“این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در صدای خود را. یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

ساعت بعد بخش یک حرکت ساخته شده است که ممکن است به عنوان دیده می شود تصریح استقلال خود را آشکار است که آن را نمی خواهد اتهام McCabe با دروغ گفتن به محققان در مورد رسانه ها افشا سال پیش.

مقامات آشنا با این موضوع که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن تعاملات گفت: رئیس جمهور نمی شد گفت: در مورد McCabe تصمیم گیری در پیشبرد و ناراحت شد. کاخ سفید وکلا از جمله کاخ سفید مشاور پت Cipollone نقل مکان کرد برای آرام کردن رئیس جمهور این افراد گفت. یک مقام رسمی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “معتقد است که بسیار به شدت عمل باید انجام شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که صرف تعطیلات آخر هفته در دریا یک لاگو باشگاه در فلوریدای جنوبی به آدرس نیست Barr مصاحبه تلویزیونی یا McCabe مورد در یک سخنرانی قبل از ترک کاخ سفید است. او و Barr صحبت کرد بعد از ظهر جمعه اما این ماده بحث خود را روشن نشد یک فرد آشنا با این موضوع گفت. کاخ سفید دستیاران در حال مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث McCabe در همه, با توجه به کسانی که آشنا با این موضوع.

قانونگذاران دموکرات و حقوقی تحلیلگران در ضمن باقی مانده با احتیاط از آنچه بر بود و دیگری توسعه جمعه نشان داد او به مراتب از یک استراحت کامل با رئیس جمهور.

به گفته افراد آشنا با این موضوع بار به وظیفه خارج دادستان — در معاون دادستانی کل و از باراک اوباما در سنت لوئیس — به بررسی رسیدگی به پرونده جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و دیگر حساس امنیت ملی و فساد تعقیب در ایالات متحده به دفتر دادستان در واشنگتن است. در میان موارد دیگر در حال رسیدگی به بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس به صورت بالقوه دروغ گفتن به کنگره همراه با مسائل دیگر است که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده در مکان های عمومی, یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

فشار برای کنترل بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>