بر شخصا دستور حذف معترضان در نزدیکی کاخ سفید

کاخ سفید تأکید کرد که جمعیت پراکنده برای کمک به اجرای این شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی اگر چه پلیس منطقه بود نه درخواست کمک. پارک پلیس گفت که افسران خود را در پاسخ پس از معترضان شروع به پرتاب پرتابه.

دیگر مقامات دولت گفت: حرکت برای روشن شدن جمعیت بود و بخشی از آنچه قبلا برنامه ریزی شده تلاش برای گسترش محیط اطراف لافایت مربع است. دو اجرای قانون فدرال گفته است که مقامات تصمیم یا اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه به گسترش آن توسط یک بلوک است و بر شرکت در این بحث.

این طرح به اجرا در بعد از ظهر روز بعد با توجه به وزارت دادگستری رسمی بود که مجاز به اظهار نظر پیش از بر پرداختن به این موضوع خود را علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود. اما زمانی که بر رفت و به بررسی صحنه او را “شگفت زده” برای پیدا کردن محیط بود نه تمدید شده است و نشسته اند با اجرای قانون مقامات در زمین وزارت دادگستری رسمی گفت.

“او اعطا با آنها برای بررسی وضعیت و اساسا گفت:” این باید انجام شود. می توانید آن را انجام’ ” وزارت دادگستری رسمی گفت.

پلیس به زودی نقل مکان کرد و در تظاهرات.

منطقه مسئولان شهرستان گفت: آنها درگیر در تصمیم به استفاده از زور که Bowser خود به نام “شرم آور است.”

“من نمی بینم هر گونه اقدام تحریک آمیز که حکم استقرار مهمات و به خصوص هدف از حرکت رئیس جمهور در سراسر خیابان” شهردار گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

دادستان عمومی کارل رکین یک دموکرات در بیانیه ای گفت که این منطقه بود “در حال حاضر حساب با یک unhinged رئیس جمهور در پاسخ به تظاهرات بدون خشونت با جنگ تاکتیک است.”

و مقامات با ویرجینیا آرلینگتون کانتی بود که اعزام افسران مدنی اختلال واحد در پاسخ به متقابل-درخواست کمک از پارک پلیس گفت ماموران پلیس خود را به طور غیر منتظره مقابله با داعش است.

“ما در حال استفاده می شود. … ما خواسته شده بود برای انجام کاری که تبدیل به سیاسی کاری گفت: شهرستان, مدیر, مارک شوارتز گفت که مقامات در حال حاضر reevaluating شهرستان نقش در منطقه کمک متقابل پیمان.

در طول پنج شنبه, چندین آژانس های فدرال درگیر در پاسخ کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد کسی که دستور استفاده از زور و پاکسازی پارک رخ داده است که فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید وجود دارد.

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر کسی دستور با اشاره سوالات را به سازمان های اجرای قانون. سرویس مخفی کاهش یافته است به نظر.

مقامات وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه گفت: گارد ملی شرکت نمی کنند در تصمیم گیری برای روشن شدن لافایت مربع در پنج شنبه شب و نه در بخشی از شلیک هر گلوله های لاستیکی و یا گاز.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کارگردانی بار شخصا به “سرب” در واکنش به ناآرامی های. کمتر از یک ساعت قبل از پلیس منتقل شد به روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل لافایت میدان بار دستگیر شد در دوربین با مقامات در صحنه از جمله تونی Ornato کاخ سفید و معاون رئیس ستاد.

Ornato درگیر در بحث های دوشنبه با رئیس ستاد علامت مراتع مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر و مقامات کاخ سفید در مورد امکان دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن به کلیسای جان و دستیاران مشغول به کار در طرح های بسیار بعد از ظهر هر چند تصمیم نهایی ساخته شده است تا پس از 6 بعد از ظهر یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

معلوم بود که بر آموخته تهمت خواهد بود راه رفتن در سراسر مربع به نظر می رسد در مقابل سنت جان. یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر این سوال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>