Barr: اجرای قانون باید تسلط’ خیابان ها اعتراض

واشنگتن — مقامات ایالات متحده قول داد به “حداکثر رساندن فدرال اجرای قانون حضور” در پایتخت کشور دوشنبه شب پس از روز از تظاهرات خشونت آمیز منجر به آتش سوزی در سراسر واشنگتن و چپ نمرات کسب و کار با پنجره های شکسته و ده ها تن از افسران پلیس مجروح شدند.

در تماس با فرمانداران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr همچنین تشویق بیشتر اقدام تهاجمی علیه کسانی که باعث خشونت در جریان تظاهرات در سراسر این کشور پس از قتل جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز در چندین شهر با آتش مشتعل در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید است.

نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن بر و دیگر مقامات فدرال به نظر می رسد با هدف اجتناب از صحنه های مشابه در دوشنبه شب زمانی که معترضان در حال انتظار برای جمع آوری دوباره. اما نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا با استفاده از تهاجمی تر اجرای قانون اقدامات علیه تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس خواهد تنها به افزایش تنش است.

Barr گفت: رهبران دولت که مقامات مجری قانون باید “باید نیروی کافی” و “پس از رفتن مشکل است.”

“اجرای قانون پاسخ به کار نمی رود مگر اینکه ما تسلط خیابان” Barr گفت.

رئیس جمهور گفت فرمانداران برای اعزام گارد ملی که او با اعتبار کمک به آرام کردن اوضاع یکشنبه شب در مینیاپولیس و خواستار آن شدند که به طور مشابه اقدامات سخت گرفته شود و در شهرستانها نیز تجربه اسپاسم خشونت از جمله نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس.

بین اعتراضات و پاسخ به coronavirus همه گیر گارد ملی اعزام شده است در بالاترین سطح خود در تاریخ اخیر بیش از تعداد نیروهای فرستاده شده به سواحل خلیج فارس در طول طوفان کاترینا در سال 2005. بیش از 66,700 سربازان و airman فعال شده اند — 45,000 برای کمک به با این بیماری همه گیر و بیش از 17,000 برای کمک به با تظاهرات.

اجرای قانون دیگر منابع نیز در حال بسیج.

وزارت دادگستری مستقر در ایالات متحده مارشال خدمات و عوامل از اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در واشنگتن در روز یکشنبه. نیمه شب بار تا به حال به دستور FBI برای استقرار آن نجات گروگان تیم تاکتیکی نخبگان واحد به خیابان های پایتخت کشور یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی گفت.

بار نیز به کارگردانی اداره فدرال زندانها برای ارسال تیم از زندان شورش افسران را به گشت زنی در خیابان ها در میامی و واشنگتن, دی سی به گفته این مقام که نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

ایالات متحده در پارک پلیس و سرویس مخفی را به حال ده ها تن از افسران را ضد شورش در واشنگتن برای چند شب در علاوه بر این به اداره پلیس شهری. ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی نیز ارسال افسران عوامل و هواپیما در سراسر کشور برای کمک به دیگر سازمان های اجرای قانون “مقابله با یاغی اقدامات تظاهر” آژانس گفت. افسران در حال مستقر شدند در چندین ایالت هر چند رسمی کاهش یافته است به ارائه جزئیات خاص با استناد به نگرانی های امنیتی.

چندین شهرهای بزرگ را تصویب کرده اند حکومت و منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser مجموعه 7 بعد از ظهر حکومت نظامی برای دوشنبه و سه شنبه. خشونت آمیز تظاهرکنندگان را نادیده 11 p. m. مقررات منع رفت و آمد شب قبل از آنها به عنوان مجموعه ای از ساختمان ها و سطل های زباله را به آتش و شکست را به فروشگاه به سرقت اقلام از قفسه.

بسیاری از معترضان مسالمت آمیز است و سعی در دلسرد کردن خشونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن بر و دیگران سعی در سرزنش برخی از نا آرامی های مدنی در جناح چپ گروه های افراطی از جمله antifa و دیگر “آنارشیست ها.” کوتاه برای ضد فاشیست, antifa چتر اصطلاح برای چپ متمایل به گروه های شبه نظامی است که مقاومت در برابر نئو نازی ها و سفید supremacists در تظاهرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>