انبار آتش از بین می برد و قلب و روح’ از Occidental مرکز هنرهای پردیس

آتش گرفتن یک گنبد در صدر چوبی انبار به عنوان یک “میراث ساختمان” در Occidental, هنر و محیط زیست مرکز در روز سه شنبه شب اما چپ صدمه ندیده بقیه 80 هکتار مالکیت روستایی از جمله آلی, باغ, حیوانات مزرعه و خانه برای دو ده نفر در یک هدف-محور جامعه آغاز شده 26 سال پیش.

هیچ کس مجروح شد در این آتش سوزی که فوران حدود 8:50 بعد از ظهر, طراحی تمرین پاسخ از ساکنان هشدار داده بودند انفجار به احتمال زیاد باعث مخازن پروپان با پشتیبانی سریع از محلی آتش نشانان.

“آن شد تا در شعله های آتش بلافاصله گفت:” دیو Henson, مدیر اجرایی آموزش و پژوهش مرکز در کلمن دره جاده غرب Occidental. “وجود دارد هیچ صرفه جویی در آن است.”

هنسون یکی از موسسان جامعه در سال 1994 گفت: “قوی” آتش پاسخ آغاز شده طولانی مدت با زنگ از شام بلا که باعث شد جلسه به تعداد سر. وسایل نقلیه منتقل شدند به ایمنی همراه با گوسفند, بز, جوجه و اردک و شیلنگ آتش نشانی بودند نعوظ کشیده برای محافظت از ساختمان ها و پوشش گیاهی است.

Occidental داوطلب آتش نشان مستقر کمتر از یک مایل دور, وارد, سرعت و انبار فرا گرفته در شعله های آتش, آتش, رئیس ران Lunardi گفت. سوخته زمین محدود بود به یک هشتم هکتار.

Lunardi صرف شب وجود دارد در وانت خود را برای محافظت در برابر flareup با یک موتور آتش در این نزدیکی هست. خود را متعلق به خانواده ملک در دهه های قبل از فروش آن در اوایل 1960s.

“آنها عالی” هنسون گفت: منطبق بر آتش.

آتش محققان با بررسی صحنه صبح روز چهارشنبه در تلاش برای تعیین علت. هنسون گفت که او تا به حال هیچ برآورد خسارت اما مقامات آتش قرار داده و آن را در $350,000 از جمله ابزار در دو داستان 3,500 فوت مربع انبار.

محترم انبار کاه بود handbuilt در سال 1978 توسط اعضای Farallones موسسه قبلی مالک زمین با استفاده از نوشته ها و تیرها از یک جدا اوکلند اسکله به قاب ساختمان گفت: James Pelican مرکز امکانات مدیر.

آنها با استفاده از یک mortis و زبانه سبک ساخت و ساز هزاران سال برای پیوستن به قطعه چوب با رولپلاک به جای ناخن, او گفت:.

آن ساخته شده بود به عنوان یک انبار یونجه قرار دارد دام برای سال بود به طور کامل بازسازی در سال 2010 به عنوان یک فروشگاه و فضای رویداد برای این مرکز است.

سوزان مک گاورن یکی دیگر از co-founder, به یاد می آورد متعدد در جشن ها مهمانی ها و مناسک گذر را برای اعضای جامعه به نام کاشت دایره خود را از دوستان است.

پرنده آن را به نام “قلب و روح از ساختمان” در مرکز.

هنسون گفت: این انبار را تخریب بدترین آسیبی انجام می شود به این مرکز در بیش از یک ربع قرن به عنوان آن اجتناب اخیر آتش سوزی.

شیب دار به سمت شرق زمین شامل ساحلی و چمن زار و جنگل های مخلوط پهن برگان redwoods و درختان صنوبر رنگ و لعاب فصلی creeks. ده هکتار محصور در دیر شمشیربازی شامل تمام ساختار و 3 هکتار باغ آلی با 70 هکتار از wildlands حفظ کند.

تعطیل توسط coronavirus همه گیر در این مرکز درآمد از دست رفته از کارگاه های آموزش و خلوت حسابداری برای حدود یک سوم از درآمد سالانه خود بودجه حدود 2 میلیون Henson گفت. یک حقوق و دستمزد فدرال حفاظت از وام را فعال کرده و آن را به حفظ حدود 40 تمام وقت و پاره وقت کارگران است.

شناخته شده آلی گیاه فروش همچنان ادامه دارد از طریق سفارش آنلاین و در محل وانت, او گفت:.

این مرکز هدف Henson گفت: کمک به جوامع “برای تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر و سازگار برای تغییر اقتصادی و شرایط زیست محیطی” — یک اصل در نظر دارد به دنبال.

McGovern یک مرکز عضو هیئت مدیره و یک Occidental, معلم مدرسه گفت: این مرکز نیز بیمه شده و قصد دارد به بازسازی انبار.

هیچ چیز باقی مانده از ساختمان قدیمی به جز گرما-امضاء اسناد و مدارک در یک فایل کابینه در Pelican را از جمله انبار اصلی برنامه.

آنها ممکن است قادر به تکرار آن مک گاورن گفت: خواستار آن را “یک فرصت برای ایجاد چیزی جدید و آوردن روح از محل رو به جلو است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner. شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>