آرایشگران به ارائه رایگان کوتاهی مو در اعتراض به میشیگان مستند

و لانسینگ, میشیگان. — آرایشگران طرح ارائه رایگان کوتاهی مو در میشیگان در کنگره چمن در اعتراض به دولت stay-at-home سفارشات یک مبارز تظاهرات که نشان دهنده چگونگی سالن را تبدیل به یک نماد برای کسب و کارهای کوچک است که مشتاق به بازگشایی دو ماه پس از همه گیری آغاز شد.

نسل سوم آرایشگاه اسکات ویور که دارای پنج سالن در سراسر میشیگان گفت: “فراموش شده صنعت” گرفتن مقدار مورد نیاز توجه پس از اینکه در ابتدا به عنوان رد “فقط مو.”

آرایشگاه, سالن و چشمه های معدنی ایستاده در خط مقدم کسب و کارهای کوچک است که می خواهید برای باز کردن دوباره با وجود خطرات ناشی از خدمات خود را که نیاز به کارکنان در تماس نزدیک با مشتریان — شبیه به پزشکی یا دندانپزشکی. Coronavirus کمک کرده به بیش از 5000 تایید مرگ در میشیگان چهارم-بیشترین تلفات در کشور است. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer را بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار است که در میان ملت سخت است و در اثر حداقل از طریق آوریل 28.

ویور اعتبار 77 ساله آرایشگر با کمک به سوخت حرکت به مقاومت در برابر Whitmer را جارو stay-at-home سفارشات.

اما ویور گفت کارل Manke تصمیم به باز کردن درهای خود را در نقض فرماندار دستور قرار داده Whitmer و اجرای قانون در یک نقطه سخت. او گفت: میشیگان 75,000 آرایشگران و زیبایی را “شنیده شده است” و این که آنها باید تمرکز بر همکاری با دولت برای اطمینان از امن بازگشایی.

“من واقعا می توانید ببینید این طریق هر دو لنز” گفت ویور که قصد ندارد به حضور در این تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

در حالی که عفونت های جدید را ناقص Whitmer یک دموکرات است محتاط بودن با آنچه که او خواستار یک “آهسته نامزدی مجدد.” او باز کرده است ساخت و ساز, ساخت و تولید و صنایع همراه با املاک و مستغلات. رستوران ها و کافه ها بازگشایی جمعه در کمتر پرجمعیت شمال میشیگان.

“من دوست دارم برای رفتن به مو انجام می شود بیش از حد” Whitmer گفت کالامازو ایستگاه تلویزیونی WWMT پس از آن گفت: “بسیار بعید” سالن باز خواهد شد در هفته آینده. “اما ماهیت آن خدمات شخصی است که آن را صمیمی آن است. شما نمی توانید فاصله اجتماعی و موهای خود را کاهش دهد.”

Manke شده ستاره در تظاهرات در خارج از فروشگاه در اوسو, 30 مایلی شمال شرق لانسینگ. مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد در هفته گذشته توسط میشیگان تنظیم کننده.

“همه ما همان روح و همان روح برای آزادی” Manke گفت: در این هفته. “یکی از چیزهایی که من می خواهم به تاکید میشیگان همه شما صاحبان کسب و کار شما آرایشگران به شما آرایشگران, ماساژ درمانگران — همه شما. باز کردن مغازه های خود را! ایستاده و نشان می دهد تا!”

یک عضو دولتی لوازم آرایشی مدیره ویور استفاده کرده است این مستند به تهیه — خرید ماسک صورت سپر پلاستیکی تقسیم و ارتقاء تکنولوژی بنابراین مشتریان در داگلاس J Aveda موسسات & سالن می توانید با پرداخت یک برنامه به جای در ثبت نام کنید. کسب و کار واجد شرایط برای بخشایش فدرال وام به کارکنان در حقوق و دستمزد, اما او گفت: این پول به زودی خشک است.

“ما واقعا امیدواریم که ما به عقب بر گردیم به کار زودتر از بعد اینجا” ویور گفت.

مشابه بحث در حال حاضر در کشورهای دیگر.

مو و ناخن سالن همراه با آرایشگاه شروع بازگشایی در بسیاری از فلوریدا در هفته گذشته. در کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت در دوشنبه تاخیر یک برنامه به آنها اجازه بازگشایی در این هفته و با هدف به جای آن برای اوایل ماه ژوئن است. کانکتیکات, زیبایی, انجمن, است که بیش از 3,600, اعضای, بود, ابراز, نگرانی برای اعضا ایمنی.

نیویورک مقامات در حال تحقیق در مورد یک ایالت آرایشگر که قرارداد COVID-19 بعد از او نگهداری برش مو در نقض یک مستند سفارش.

Manke ملحق شد در این هفته با شلی لوتر دالاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای باز کردن مغازه خود را قبل از تگزاس فرماندار مداخله کرد. لوتر گفت: کارکنان در دالاس شستن مو زنان معلول است.

“سالن باید اولین چیزی که برای باز کردن بعد از بیمارستان” او گفت:.

روز چهارشنبه “عملیات کوتاه کردن مو” در اعتراض سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف که به رهبری یک ماشین مبتنی بر تجمع در برابر Whitmer سفارشات در ماه آوریل است. سازمان دهندگان انتظار 25 تا 30 نفر را قطع مو داماد, سگ و یا ارائه ماساژ.

“مدل موی وضعیت چیزی است که ما احساس شد و نمادی از تمام خدمات صنایع. این چیزی بود که ما احساس می کنیم می تواند برجسته آن را راه اندازی و آن را نشان می دهد می توان با خیال راحت گفت:” Rosanne Ponkowski از غرب بلومفیلد رئیس ائتلاف.

Whitmer “نگه می دارد گفت: تنها ضروری کسب و کار. هر کسب و کار است که سود ضروری است به کسی و یا آنها نمی تواند وجود داشته باشد” Ponkowski گفت.

فرماندار یک هشدار برای معترضان که از دست.

“ما نمی خواهید به نوشتن بلیط اما اگر این چیزی است که لازم آن ممکن است اتفاق می افتد” Whitmer گفت.

___

سفید گزارش از دیترویت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net