آرایشگر: برنده شدن همه چیز نیست اما آن چیزی

کر می داند که. هر کس در سازمان می کند, احتمالا حتی مالک جو Lacob. اما محدودیت هایی وجود دارد برای الهام شما می توانید در قرعه کشی از پرورش بهبود شتاب تکرار و بازی با یک آرایه وسیعی از ترکیب (29 و شمارش پس از پنج بازی).

شما باید برای برنده شدن مانند یک بار در در حالی که.

اگر شما نمی آن را می توان تضعیف روحیه. از دست دادن بیش و بیش از این بیت یک فرد را. در نظر Draymond سبز یکی از رقبای بزرگ. او انجام رزمندگان جوان تیم در بار در این فصل است. یکشنبه, ساخت بازگشت خود را گم شده و پس از دو بازی با هیپ مشکل سبز را شبیه او می خواهم تا به حال در مورد به اندازه کافی از این بی معنی است. او تا به حال دو امتیاز یک جهش در چهار کمک سه گردش و چهار خطا در 9 دقیقه برداشت دو تکنیکی در یک 11-دوم span شد و فرستاده شده به اتاق قفل برای شب.

“ما نیاز به او را در نیمه دوم” کر گفت. “ما او را از دست رفته وجود دارد.”

اگر شما برنده یک بار در در حالی که پیام های سخت تر برای انتقال بیش از حد. من مطمئن هستم که بخشی از Kerr نگرانی کرد. فکر می کنم چقدر این رزمندگان جوان در حال گرفتن مربی توسط کارکنان. روز پس از روز از آموزش و اصلاح. نم نم در برخی از برد و آن را می دهد Kerr چیزی بتن به نقطه به. دیدن ؟ این است که چرا ما کار بسیار سخت است. این است نتیجه نهایی.

که خطر واقعی در اینجا. آن را به ضرر و زیان خود را به دلیل است که مراقبت در مورد کسانی که در دراز مدت? این احساس pointlessness آنها ایجاد کنید. رزمندگان مشهور خود را برای برنده شدن “فرهنگ است.” آن چه جلب کوین دورنت در اینجا. اما این فرهنگ بخشی حلقه توخالی که برنده از بین می رود که می تواند شیرین کاری توسعه همه ما را از صحبت کردن در مورد.

وجود دارد یکی دیگر افسرده جنبه این همه از دست دادن. آن را نگه می دارد طرفداران دور حتی اگر شما در حال بازی در یک نام تجاری جدید آرنا.

دوشنبه, آن صدا مانند نیمی از طرفداران تماشای بازی در تعقیب و گریز بودند و کشیدن برای لیکرز. آن را نگرانکننده به گوش, به سلامتی زمانی که دیویس به ثمر رساند این jeers زمانی که سبز خارج شد و فریاد “Koooooz” در هنگام LA Kyle Kuzma چیزی خوب است.

این است که اوراکل آرنا. و این قطعا نه قهرمانی رزمندگان.

آنچه یک مربی باید بکنید ؟ کر و کارکنان خود را ادامه خواهد داد به آوردن بازیکنان بی تجربه همراه است. و برای اکثر کسانی که بازیکنان را ادامه خواهد داد به رقابت بپردازند. اما 62-از دست دادن فصل (و یا هر آنچه در آن به پایان می رسد تا بودن) نیست که محیط ایده آل برای این ورزشکاران جوان.

پس از بازی کر بازگشت به افکار قبلی.

“ما تا به حال بیش از سهم ما از برنده شدن بیش از پنج سال گذشته است. ما می دانیم که” او گفت:. “و در حال حاضر ما در حال گرفتن آن را بر روی چانه. ما درک می کنیم که بخشی از زندگی بیش از حد. بنابراین ما در حال برخورد با آن است. اما به عنوان من به شما بچه ها قبل از اینکه شما شروع به racking تا ضرر و زیان آن را بسیار خسته کننده است. شما نیاز به پیروزی در یک بازی ما نیاز به پیروزی در یک بازی یک بار در در حالی که فقط به احساس بهتری در مورد همه چیز و در حال حاضر ما در یک کشش بد.”

بازی بعدی شنبه در ققنوس. یک جاده پیروزی بزرگ خواهد بود برای رزمندگان. یک نهم مستقیم از دست دادن خواهد بود یکی دیگر از خشن شکست.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>