آرایشگر: زمانی که بازی آغاز می شود ؟

وجود دارد یک زن و شوهر دلایل ورزشی خوش بینی ، به عنوان آزمون تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس (لطفا افراد هوشمند را آزمایش بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است) ما ممکن است یاد بگیرند که رمان coronavirus نیست به عنوان کشنده به عنوان ما می ترسید. آن را نیز ممکن است که در صورت عدم وجود واکسن محققان قرار داروهای ضد ویروسی است که می تواند به کاهش علائم COVID-19. که بخشی از آنچه اتفاق افتاده است با HIV.

هنوز این برگ طیف وسیعی از تنوع. اگر بازی دوباره در اواخر تابستان می توان آن را خیلی دیر شده برای بسکتبال و هاکی اما بیس بال می تواند احتمالا رقم چیزی. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد پاییز, همه کسانی که به ورزش خواهد چشم پوشی خود را در سال 2020 قهرمانی و NFL خواهد بود نهفته است. به زمستان و کل سال خواهد بود به عنوان یک سوراخ غول پیکر در دو و میدانی.

و یکی به فکر حمله را از ذهن خود: تست از هر فن ورود به ورزشگاه و یا عرصه برای اطمینان از تاج-رایگان محیط زیست است.

“این امر می تواند بسیار بی فایده بسیار گرانبها منابع” وینسلو گفت. “این آزمون های گران آن را مانند قند خون و یا چیزی. بنابراین من فکر نمی کنم آن می تواند امکان پذیر است. که را اضافه کنید اجازه دهید بگویم یک صد دلار به قیمت یک بلیط یا چیزی. و من فکر نمی کنم حتی بیشتر از طرفداران وفادار خواهد بود مایل به دریافت تست شده فقط در سفارش به فرد در یک بازی است.”

بدترین سناریو

Spoiler alert: هیچ فعال بدترین سناریو. ما در حال برخورد با یک تهدید ناشناخته و ما نمی دانیم که در زیرزمین است.

می گویند ما باید در اینجا هر چند که نه آمريکا و نه MERS به نظر می رسد که تغییرات فصلی. اگر coronavirus را نشان می دهد یک الگوی مشابه این می تواند یک تابستان.

ما را مجبور به اعتراف به آن را در حداقل ممکن است که فوتبال فصل خواهد آمد و بدون سر و صدا از جمعیت. هر کس نمی خواهد اما NFL فوتبال است که تا کنون در امریکا محبوب ترین ورزش است. آن را گرفته به دور خواهد بود یکی دیگر از پانچ به فرهنگی خورشیدی است.

اما شما می توانید اگر بیشتر است. به عنوان وینسلو اشاره اسپانیایی آنفولانزای همه گیر مشخصی در زمستان 1918-1919. وجود دارد ساخته عوامل در محل کار; جهان غرب هنوز تمیز کردن از سال از سنگر جنگ و بدبختی. اما آب و هوای سرد نیز به سنبله.

وجود دارد می تواند یک الگوی مشابه به کوروناویروس. اگر شما می خواهید برای دریافت, تاریک, تصویر اواخر ماه نوامبر نورد در اطراف. ما در حال شروع به بازگشت به زندگی عادی اما یک واکسن است که هنوز ماه دور (یا یک فانتزی; شانس وجود دارد ما هرگز پیدا کردن یک) و در اینجا می آید این ویروس دوباره ارسال ما را در داخل خانه پس از یک پشت سر هم از نیمه آزادی است.

یکی دیگر از وقوع جرم می تواند از بین بردن مه جنون و بیس بال را باز روز در سال 2021 ، آن می تواند ما را به سمت راست به جایی که ما در حال حاضر, دعا برای واکسن که قرار است به آمار داروخانه ها در هر زمان و بدانم که آن را امن خواهد بود برای دیدن کلی تامپسون آزمون خود را بلند و سالم زانو در یک بازی زندگی می کنند.

“بدترین حالت ممکن است این آخرین 15, 18, 20 ماه” وینسلو گفت.

وجود دارد بسیاری از ذهن درخشان و اختصاصی ارواح حمله به coronavirus هر روز و حس مشترک شروع به خزش حتی به سیاست است. به دلیل وجود دارد امیدوار به باور همه چیز بهتر خواهد شد نه بدتر. فقط همین نیست, انصراف از کابل بسته و در عین حال اگر شما می توانید استطاعت آن را نگه دارید. ما ممکن است هنوز نیاز هر بازی کلاسیک ESPN می توانید حفاری تا.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>