آرایشگر: زمانی که در فصل گذشته می شود از دست های نجومی

فوق العاده ای وجود دارد حمایت مردمی برای نشان دادن محبت به این دانش آموزان است. اما NCAA رای است نه با شدت بهم زدن غوطه دادن. پس از تجزیه و تحلیل کنندگان ایالات متحده آمریکا امروز تخمین زده می شود که دادن اضافی فصل فقط به بهار-ورزشی سالمندان می تواند هزینه مدارس دولتی به قدرت پنج کنفرانس در هر نقطه از $500,000 به $900,000. این در زمانی که NCAA است وضعیتی وخیم مالی از لغو مارس جنون و مدارس در انتظار یک کاهش در کمک های مالی به اقتصاد teeters.

به هر حال, آن را به سادگی یک ماده از چه چیزی مجاز است. بسیاری از این سالمندان تشکیل شد خود را به کالج و استراتژی های خروج و آماده شدن برای زندگی در جهان فراتر از محوطه دانشگاه.

“من رقابت تمام چهار سال — یا 3½. آن زمان برای من به حرکت می کند ؟ ” فکر جویدن است که در دوره تحصیلات تکمیلی در مه با تحصیل در رشته حرکت شناسی و مدیریت ورزشی با جزئی در کسب و کار. “بودن گیر بدن من طول می کشد ضرب و شتم. آیا من به نظر من سلامت و انجام یک سال دیگر از لحاظ جسمی? مالی بدیهی است? سنت ماری است بسیار گران قیمت نهاد.”

جویدن شده بود تکیه مدرسه گراد حداقل حق دور. در حال حاضر او است که با توجه به برنامه کارشناسی ارشد در سنت مری تا حدودی برای یک شانس برای بازی سافتبال دوباره.

“من می توانم هر چیزی در مورد آن تا زمانی که من دریافت پاسخ,” او گفت:. “فرضی, اگر ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, من می خواهم برای رفتن به عقب و بازی یک سال دیگر. اما ستاره ها همیشه تراز در زندگی است.”

Rohrer است که تقریبا به پایان رسید با عدالت کیفری درجه. او تا به حال تنها به دست کشیدن از یک زن و شوهر از پر کننده دوره های آموزشی — کلاس یوگا و مستقل مطالعه برنامه ای است که درگیر تیم ملی-ماشین سوار-پابه. او برنامه ریزی شده به تحصیلات تکمیلی در مارس و بلافاصله وارد آکادمی پلیس. او تا به حال آن همه راه اندازی شده است. در حال حاضر آن را در خود نگه دارد.

“من در آن است که کار من همیشه وجود دارد خواهد بود. نیروی کار همیشه وجود دارد” Rohrer گفت. “البته من می خواهم که در سال آینده و بازی. اما در همان زمان من با پدر و مادر در حال نشستن در اینجا به من گفتن از نظر مالی آن را نه حق تصمیم گیری به خصوص با این ویروس در نظر گرفتن تلفات در اقتصاد و چیزهایی مانند آن. این سخت است زیرا در حال حاضر من باید نه تنها متقاعد کردن خودم را برای متقاعد کردن خانواده من است که این تصمیم درست است.”

در حال حاضر این دو سابق دبیرستان رقبا و سفر-توپ هم تیمی (“ما رقابت برای lefty گیر موقعیت” گفت: Rohrer که استفاده می شود به بازی در پشت صفحه) پشت در های قدیمی خود را در اتاق پدر و مادر خود را’ خانه.

Rohrer شده است بازی تخته, بازی با پدر و مادرش, گرفتن سگ برای پیاده روی, کار کردن در دستگاه ورزش و “انجام کار کثیف” در باغ با مادر او. از آن شده است به خصوص سخت گذر برای جویدن که ترجیح میدهد به hyper-برنامه خودش.

“من در 7 (صبح) و در بستر نیمه شب هر روز,” او گفت:. “در حال حاضر من و من رفتن به کلاس آنلاین و من نشستن و انجام مشق شب. که طول می کشد تا چهار ساعت از روز و پس از آن من باید یکی دیگر از 10 به آن بروید. من فکر می کنم من انجام داده ام سه یا چهار غول 500 قطعه پازل. من شروع به دوچرخه سواری برای دریافت برخی از تمرینات هوازی در و بیرون رفتن و گرفتن برخی از هوای تازه. به دنبال شغل در صورتی که یک گزینه است.”

آن را به عنوان معلوم بخشی از چیزی است که این دو از طریق ساعت های طولانی است که از راه دور تماس با هم تیمی های خود را. خود را در سال 2020 بده برش های کوتاه از ورزشکاران در حال پیدا کردن که هیچ کس می داند آنچه که آنها احساس بیش از زنان که خود را به اشتراک گذاشته و سافتبال الماس چهار سال گذشته.

“سخن من به کسانی که دختران هر روز و همه روز” جویدن گفت. “آن را احساس نمی کند نهایی نشده است. اما آن را احساس می کند مانند وجود یک شکاف بین زندگی سابق و در حال حاضر. شما هرگز می دانم که من ممکن است در سال آینده. اما حتی پس از آن را never gonna be همان تیم است.”

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>