آرایشگر: رزمندگان در طرف اشتباه از 3 نقطه خط

دفاعی porousness پیچیده تر است مشکل است. نگاه در سال گذشته را فهرست و شما می توانید ببینید که چرا آن را به NBA بورس خیلی مشکل است. تامپسون و Andre Iguodala در میان بهترین مدافعان محیط در بازی شان لیوینگستون خیلی خوب بود ، و بازیکنانی مثل دورانت Draymond سبز و Kevon Looney می تواند به خط سرعت به اندازه کافی برای حداقل تاثیر.

سبز است که هنوز هم یک مدافع اما او از دست رفته 17 بازی این فصل از جمله روز یکشنبه (با درد زانو). Looney مبارزه از طریق طولانی مدت عصب بیماری است که به طور متوسط تنها حدود 13 دقیقه در هر بازی. کسانی که دیگر محیط sentries ها همه رفته اند حداقل به طور موقت.

چه مانده است که عمدتا مجموعه ای از بازیکنان جوان و برخی از آنها باارزش تر برای جرم دفاع از.

عملکرد در برابر واشنگتن بود به خصوص فاحش بدترین سال برای رزمندگان. و دو راه وجود دارد برای مشاهده آن.

یکی این است که این تجربه خدمه از دست رفته هر دو سبز و Looney زد به یک تیراندازی حریف در زمان اشتباه. گارد Bradley Beal, توبیخ برای همه ستاره بازی و عصبانی در مورد آن شده است در یک قطره اشک از اواخر ماه ژانویه است. او قرار داده تا بازگشت به عقب 50-نقطه بازی در برابر گاو و دلار در هفته پیش. و 6-پا-10 دیویس Bertans — در حالی که او ممکن است کامل بازیکن Beal است — به عنوان شیرین یک فاصله سکته مغزی به عنوان شما همیشه خواهید دید.

“او شاخه های سه از 10 پا فراتر از 3 نقطه خط,” کر گفت: از Bertans. “هنگامی که شما می توانید کشش طبقه که خیلی به این معنی که هر کس دیگری به پوشش است که مقدار زمین. و هنگامی که شما در حال تلاش برای مقابله با Bradley Beal و Bertans است در سمت ضعیف که یک مشکل است.”

در نظر بگیرید که رزمندگان بودند در دم آخر یک بازگشت به عقب خواهد در ققنوس در روز شنبه و آن را تکان دهنده که Beal خواهد رسید 7 از 9 3-نقطه تلاش و Bertans خواهد انفجار 8 از 10.

مقابل: رزمندگان’ 3-نقطه دفاع شده است وحشتناک در بسیاری از شب در این سال برخی از آنها به دور از پشت به پشت. وجود دارد هیچ Thompsons و Iguodalas گشت arc اما این بهانه ای نیست سهولت که با آن Beal مانور به پنج 3-اشاره گرها در سه ماهه اول و یا باز به نظر می رسد که اجازه Bertans برای رفتن 5 5 در سه ماهه چهارم.

“به من گفت: بچه ها بعد از بازی. شرایطی در NBA بیش از 82 بازی وجود دارد میخوام شب بود” کر گفت. “و شما باید قادر به تعداد دفاعی خود آگاهی است. هنگامی که شما نمی توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی پاهای خود و عمق به دلیل آسیب دیدگی و یا هر آنچه شما باید قادر به بازی-طرح و چوب به طرح بازی خود را. و آگاه آماده شود. ما یک تیم جوان ما آماده نیستیم برای رسیدن به این سطح نشده است. و این چیزی است که ما باید سعی کنید به انجام است.”

صادقانه آن را سخت به تصور کنید که رزمندگان’ محیط دفاع گرفتن خیلی بهتر در حال حاضر و بازی No. 82 مگر اینکه بعد از 10 روز قرارداد به Scottie Pippen و Michael Cooper. تنها امید این است که کاری سراسیمگی از 3-اشاره گر در حمله end و یک کمی عادلانه تر توزیع ورق آمار.

نه تا زمانی که تامپسون می گرداند و رزمندگان تجدید سازمان کارت های خود را کمی از آنها واقعا امیدواریم که برای به دست آوردن از راه دور برتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im