آرایشگر: رزمندگان جمعیت نازک اما نه به اندازه کافی نازک

سان فرانسیسکو — تعقیب و گریز از مرکز می ایستد شد شاید دو سوم کامل برای رزمندگان’ بدون زرق و برق 131-107 از دست دادن به لس آنجلس کلیپرز در روز سه شنبه شب. آن را سخت به فکر می کنم آن وجود ندارد و یک سوم که آن را درست کردم.

در جیب بیش از همه امریکا و مدارس و لیگ ها و جشنواره دهندگان تصمیم گرفته اند که آن را یک ایده وحشتناک برای مردم به جمع آوری در گروه های بزرگ در حال حاضر. چهار اصلی ورزش را در زمان یک احتیاط شنبه — بسته شدن در اتاق قفل به بیماری زده رسانه های اعضا و اصرار ما اقامت حداقل شش فوت از ورزشکاران و مربیان است. حال پیشرفت است.

اینجا در منطقه خلیج سانتا کلارا کانتی است که منجر به راه. پس از اولین coronavirus مربوط به مرگ و میر وجود دارد و این شهرستان به طور نامحدود ممنوع گردهمایی 1000 نفر یا بیشتر یک تصمیم گیری است که می گذارد در میان دیگر نهادهای NHL San Jose Sharks و Stanford بسکتبال زنان. کوسه ها بلافاصله پس از توافق به افتخار این ممنوعیت به خاطر چه چیز دیگری آنها خواهی گفت ؟

در ضمن 47 کیلومتر تا جاده رزمندگان بودند و عرق کردن در داخل عرصه پر (نه کاملا) با افراد جوان و افراد مسن و در بین مردم و تماشاگران که از سراسر منطقه خلیج و در برخی موارد فراتر از آن برای تماشای این بازی است.

آیا این به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است ؟

اما هیچ کس می خواست به یکی می گویند این نشان می دهد که نمی تواند. نه NBA است که ترک آن را به فردی به شمار می رود. نه ایالت کالیفرنیا است که تقریبا یکسان انجام می شود. نه رزمندگان. و نه شهر یا شهرستان از سان فرانسیسکو است که تا کنون متوقف شده است از سازماندهی یک تجمع حکومت شبیه به سانتا کلارا.

است که می گویند سن فرانسیسکو کمتر نبوده است تند شمشیر خود را. جمعه گذشته شهردار لندن نژاد ذکر شده لغو “غیر ضروری حوادث” مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی در میان مجموعه ای از “توصیه های تهاجمی” برای مقابله با ویروس است.

سان فرانسیسکو سرپرست هارون Peskin بیشتر رفت. “من شخصا صحبت به سر از رزمندگان سازمان ریک کفش رنت,” او گفت: ماموریت های محلی در روز سه شنبه. “من ابراز تمایل من است که آنها این کار را به طور داوطلبانه در روز های آینده ما آن را به عنوان یک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی به منظور. آن را یک ماده از ‘اگر.’ این یک موضوع ‘،’ من امیدوارم که آنها به این نتیجه گیری قبل از ما آنها را به این نتیجه است.”

این صدا مانند Peskin بود که رزمندگان پیشنهاد آنها نمی تواند رد. اما من معتقدم که سرپرست است که خواندن آن اشتباه است. من فکر نمی کنم این رزمندگان را به طور یک جانبه تصمیم به یک بازی خانگی است. وجود دارد فقط پول بیش از حد در خطر است. استرداد تمام پول نقد برای پرداخت کرسی خواهد, خود به خود هزینه های رزمندگان در جایی نزدیک به 2 میلیون دلار.

که می گوید هیچ چیز از دست داده و کالا و امتیازات و به یاد داشته باشید که تعقیب و گریز از مرکز است که به طور کامل آجدار توسط high-end میله های زندان.

بنابراین این تیم منتظر شهر/شهرستان به نوار درب و شهرستان/شهرستان صبر کنید برای رزمندگان داوطلب برای فداکاری و NBA فقط مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد بر روی عصبی در حالی که طرفداران بسکتبال در ادامه به گرد هم می آیند در اعداد بزرگ است.

مطمئن شوید که رزمندگان در حال گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی. در یک درب که منجر به عرصه آیتی در حال حاضر بار خوانده شده “وارد نکنید اگر در گذشته دو (2) هفته شما: تجربه کرده, تب, خستگی, سرفه خشک و درد & درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال یا سفر به هر مکان و موضوع را به سطح 1, 2 یا 3 سفر سلامت اطلاع توسط CDC (مانند ایران ، چین ، ایتالیا ، کره جنوبی و ژاپن و هنگ کنگ).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im