آرایشگر: بیش از حد طولانی صبر کنید برای Henderson منطقه خلیج افتخار

منطقه خلیج ورزشی سالن از شهرت خواهد آمد از سن on May 11.

این سالن که در آن 40 سال از وجود. آن مندرج 190 ورزشکاران مربیان و مدیران. اما آن مجموعه ای از پلاک شده ناقص برای سال. تغییر خواهد کرد که در سال 2020 زمانی که این باشگاه اذعان Rickey Henderson.

BASHOF اعلام کرد که هندرسون به تازگی بازنشسته غول مدیر بروس Bochy سابق 49ers دفاعی مقابله با برایانت جوان شنا افسانه Natalie Coughlin و دریانوردی کاپیتان پل Cayard خواهد نوشتن کلاس از ’20.

سوال در Henderson در مورد: چه در زمان آنها ، آنچه در زمان ما با توجه به این که بسیاری از آرا که توسط بازیگران منطقه خلیج رسانه ها نموده است.

من نمی خواهم به کهنه در BASHOF چون من یک فن است. هر لیگ و هر تیم ورزشی خود را خصوصی hall of fame اما یک جغرافیایی دسته بندی است در برخی از راه های عمیق تر. تنها یک سازمان مانند BASHOF می تواند شامل می گویند بیس بال مشت زن ویلی Stargell که بزرگ شد در اوکلند اما هرگز حرفه ای در اطراف در اینجا; جو مونتانا یک خارجی که به تصویب خلیج (و بالعکس) به عنوان یک 49er; و مربی بسکتبال تارا Vanderveer که ساخته شده است یک سلسله در دانشگاه استنفورد.

BASHOF روابط همه این موضوعات با هم اذعان دارد که هیچ فرمول واحد برای برنده عشق و تحسین طرفداران ورزش از میلپیتاس به هلدزبرگ.

اما هندرسون را حذف (من مقاومت در برابر ضربه برای اشاره به او را به عنوان “Rickey” هر چند که او چگونه پژواک در ذهن من) یک پازل اگر نه آشکار مضحکه می خواند. من فقط نمی دانم چگونه شما می توانید یک منطقه خلیج Sports Hall of Fame که مانع کسی است که (یک) یکی از بزرگترین وطنی ورزشکاران و (ب) یکی از بزرگترین ورزشکاران حرفه ای در خلیج تاریخ است.

نگاهی به بیس بال مردان مندرج توسط BASHOF پس از هندرسون آخرین MLB نجومی در سال 2003: جری Coleman, خواهد, Clark, Gaylord پری برت Campaneris دیو Righetti تونی LaRussa گرد و خاکی بیکر, اوراق قرضه Barry, جف, Kent, Matt Williams, Matt قابیل و دیو Dravecky.

بدون جرم به هر یک از این بازیکنان و مربیان و مدیران است. همه آنها ارزش آفرین. اما فقط یکی از اوراق قرضه است که به عنوان آشکار است از یک انتخاب به عنوان Henderson. Coleman Righetti و اوراق قرضه تنها منطقه خلیج بومی در این لیست است و امثال برت Campaneris (یک علاقه شخصی) و جف کنت به سادگی نمی تواند نسبت به حضور خواهم Rickey Henderson.

دیگر پس از سال 2003 BASHOF پاس را شامل اسکی باز جانی Moseley, شناگر ریک DeMont و گلف باز جورج کماندار. و هیچ Rickey هندرسون? بچه ها چه هستند که ما حتی انجام در اینجا ؟

از آن فکر می کنم این راه: بروس Bochy منتظر کمتر از چهار ماه برای القای. هندرسون صبر کردم 17 سال هر چند او در حال حاضر عضو که دیگر سالن از شهرت یکی در Cooperstown برای یک دهه.

این ممکن است چیزی برای انجام با تعصب به سمت سان فرانسیسکو, پایانه پل خلیج. من فکر نمی کنم رای دهندگان و یا BASHOF مقامات پلیس خواهد به آن است. آن را احتمالا ناخودآگاه تمایل. اما اگر شما نگاهی به نسبت 49ers به اظهارات و غول به یک شکاف بزرگتر از شما انتظار می رود حتی اگر شما جبران برای دوره های زمانی طولانی تر SF تیم بازی کرده اند اینجا.

اوکلند صرف مدت زمان طولانی در تلاش برای فرار از سایه سان فرانسیسکو شهر است که دیده می شود به عنوان غنی تر تصفیه شده تر و ممتاز تر. BASHOF عضویت منعکس کننده که پویا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im