آرایشگر: رزمندگان’ انرژی بازگشته است

سان فرانسیسکو — بدترین بازیکن در دادگاه به حال بزرگترین تاثیر بر رزمندگان’ 121-113 پیروزی بیش از تورنتو رپتورز در پنج شنبه شب است و شما نمی توانید به من بگویید در غیر این صورت.

هیچ استفن کاری واقعا بدترین مرد پلیس در تعقیب و گریز از مرکز. در واقع او تا به حال 23 امتیاز و هفت پاس گل و هفت ریباند در 27 دقیقه در اولین بازی خود را پس از 58-بازی نبود. اما او به خاک سپرده عمیق در جوهر قرمز. کاری که منفی-13 برابر تورنتو دوم بدترین علاوه منهای هر بازیکن در دادگاه پس از ژوئن Toscano-Anderson منهای-14.

کاری تیراندازی دقت و به دور از آنچه که ما آمده اند به انتظار پس از چند فصل درخشش — او 3 از 12 در 3 نقطه تلاش است. رزمندگان بپرسید نیست کاری به بازی بسیار دفاعی یا, و او موظف نیست بازی بسیار.

اما آه مرد دستگیره. و عبور! شما که کاری صرف بیشتر از پنج ماه گذشته squirreled دور در یک سالن تیراندازی بی پایان ژاکت کش باف پشمی. معلوم او در یک monthslong عبور اردوگاه. دو نفر از آنها واقعا ایستاده بود.

یکی آمد در اوایل بازی با کاری در حال حرکت جانبی در سراسر کلیدی است. ناگهان او بر خاست یک پشت-پشت شیر یا خط (با تعمیر چپ دست!) به اندرو ویگینز در داخل. بعد از آن در سه ماهه چهارم با رزمندگان حلق آویز سختی کاری که دریبل کراس دادگاه دوباره زمانی که او sneakily گذاشته تصویب به اریک Paschall در زیر سبد خرید. Paschall شد خراب و جمعیت افزایش یافت و به تشویق این لحظه. این rookie آمار یکی از دو پرتاب آزاد برای مساوی بازی 95-95.

در اواخر بازی رزمندگان راست وجود دارد با مشروع حذفی تیم. افسوس که آنها pooped پس از آن و رپتورز دور کشیده.

همانطور که برای کاری او تاثیر اقامت در یک محل فراتر از اعداد و یا خاص ، شما آن را احساس قبل از بازی زمانی که رزمندگان مربی استیو کر راه می رفت به یک نحو نامشخصی بسته بندی شده اتاق مصاحبه و اعلام کرد: “در نگاه همه شما پریدن بر روی ارابه موسیقی.” شما آن را احساس زمانی که رزمندگان فرار را از طریق تونل و بر روی دادگاه قبل از tipoff کاری منجر به اتهام. و شما آن را احساس در طول سرود ملی, هنگامی که به عرصه دوربین های برش کاری از خواننده به عنوان او intoned “اوه می گویند می کند که …” و جمعیت گرفت.

“یک lootttt انرژی” اندرو ویگینز گفت: پس از بازی اولین بازی خود را در کنار کاری. “کسی گفت این احساس اولین بازی این فصل فقط به خاطر اینکه از انرژی است.”

پنج شنبه شب سرش می دویم. خاطرات ما. اوه راست. این است آنچه در آن احساس می کند مانند به دیدن خلاق بسکتبال. این است چگونه معده خود را احساس می کند زمانی که کل عرصه جیغ برای تیم اصلی. این است آنچه در آن مانند به تماشای Stephen Curry در یک بازی.

همه چیز در مورد این شب چرخش به دور کاری. بازگشت او به تعقیب مرکز باید نقل شده است که توسط دیوید مستند.

“پس دوباره در حال ظهور از خواب زمستانی آلفا جنگجو گام بر روی gleaming چوب جنگلی سطح ماموریت خلیج و بلافاصله مرزهای به عمل است. حرکات او چالاک آغشته با فضل. غرایز خود را به حیله گری است. و با بقیه گله به دنبال همراه به عنوان اگر کشیده شده توسط خود مغناطیس او برش های گذشته خطرناک رپتورز به عنوان اگر او می خواهم هرگز از بین رفته اند.”

بله کاری شد و در نهایت خود را در زیستگاه طبیعی: در یک بازی بسکتبال, یونیفرم, در دادگاه با رزمندگان بازی که به او اختصاص داده شده خود را زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de