آرایشگر: المپیک از غرور

اما در اینجا به همین دلیل آن را واقعا بی وجدانی اجازه دهید به بازی های تابستان نشستن وجود دارد در جولای تقویم: آن را ناعادلانه به ورزشکاران است.

ما ممکن است درمان های ورزشی ما خدایان خود را به عنوان چیزی بیشتر از انسان است. ما یادآوری می شود در غیر این صورت زمانی که رودی Gobert و کوین دورنت و شان Payton اعلام آنها coronavirus. آنها سالم تر و ثروتمند تر از بسیاری از ما هنوز هم آسیب پذیر در برخی از سطح. می رود که برای ورزشکاران المپیک ، پنج شنبه, کره جنوبی ملی شمشیربازی تیم اعلام کرد که سه نفر از ورزشکاران خود را آزمایش مثبت است.

زمان ژوئیه رول در اطراف بسیاری از ورزشکاران المپیک خواهد بود عزاداری پدر و مادر و مربیان — حتی هم تیمی. در این تابستان بیش از حد به زودی برای بازی.

بیشتر به نقطه, ترین ورزشکاران قادر به آموزش برای آینده قابل پیش بینی. کشتی گیران نمی تواند گرم کردن بر روی حصیر با دیگر کشتی گیران. بازیکنان والیبال و بوکس و ژیمناستیک ممنوع از پله پا در بدنسازی. واترپلو بازیکنان نمی توانند در استخر با هم.

بازی های المپیک گرد هم آوردن بهترین ورزشکاران در اوج فرم همه داشتن تمرکز خود را yearslong آموزش در یک هفته دو صفحه نمایش از قابلیت های.

چگونه شما می توانید بپرسید این مردان و زنان به رقابت پس از مختل تمرینات و یا زمانی که شرایط اجازه داده اند برخی به آموزش بیش از دیگران است ؟

حداقل شما می خواهم به تماشای مردم پرش و شنا در کمتر از 100% ظرفیت. در بدترین حالت آن را دعوت به آسیب های جدی.

همین دلیل است که المپیک شروع به تقاضای تعویق افتادن. “آنها را امن نگه دارید. آن تماس بگیرید,”, بریتانیایی, چهار-المپیک-مدال پارو زن متی Pinsent گفت: روز شنبه در توییتر.

روز پنجشنبه ایالات متحده آمریکا شنا و Nic ترسو اجرایی بریتانیا دو و میدانی (که حاکم بین المللی ورزشی در بریتانیا) هر دو عضو گروه کر.

اگر سازمان نمی تعویق انداختن بازی های المپیک, آنها تشویق هر شرکت ورزشکار (که حتی این است که در این پیش مقدماتی مرحله?) به خم شدن قوانین اجتماعی فاصله — به دزدکی حرکت کردن در یک مسیر تمرین و یا مبارزه جلسه و یا shootaround در ورزشگاه. این کاملا اشتباه پیام و این نهاد ورزشکار در یک unwinnable موقعیت.

به عنوان آمریکایی, ژیمناست, Colin ون Wicklen گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “حتی اگر آنها گفت:” ما قصد داریم برای به تعویق انداختن این دو سال پس از آن من می دانم. پس از آن من می گویند, ‘OK من اصلا به استرس بعد از سه هفته تلاش برای کار کردن است.’ من می توانید خود را قرنطینه و امن و انجام همه چیز آنها درخواست.”

اعلام خدمات عمومی: در طول یک سرایت نگه داشتن کالین ون Wicklen سالم به معنای نگه داشتن هر کس کمی سالمتر است.

کاملا مطمئن نیستم که چه چیزی در حال شکل گرفتن کمیته بین المللی المپیک ، آنها فروش بسیاری از توکیو 2020 تی شرت ؟ آنها دلیل بیم و مزایای از حامیان مالی شرکت ها? احتمالا. اما من تصور سمج غرور فقط به عنوان به انجام با آن. بسیاری از مردم کار کرده اند برای مدت زمان طولانی آماده به توکیو برای بازی. من درک می کنم که چرا این امر می تواند سخت به اجازه رفتن. هنوز دلیل باید پیروز شویم. به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی به 2021.

من فقط امیدوارم که آن را چیزی دراماتیک به خار این تصمیم است. در روز سه شنبه Kozo Tashima فوتبال اجرایی در خدمت به عنوان معاون رئیس کمیته المپیک ژاپن اعلام کرد او coronavirus. یک هفته قبل از آن Tashima کرده بود با حضور در جلسه هیئت مدیره با توکیو المپیک رئیس Yoshiro موری که 82 سال سن دارد.

این مردان نباید به خطر انداختن یک دیگر و آنها نباید به خطر انداختن خود ورزشکاران ،

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>