آرایشگر: بی رحمانه NFL زندگی الکس اسمیت

وجود دارد یک مستند ورزشی هر کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر. این ستاره مایکل جردن (و گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان اگر آن را نوشته و کارگردانی شده توسط او بیش از حد). در همین حال یکی دیگر از نسخه های اخیر در حال پرواز به سختی بالا رادار. آن را به عنوان جارو و یا به عنوان لایه و یا به عنوان پیچیده به عنوان “آخرین رقص” اما آن را بسیار خوب ارزد به خصوص برای منطقه خلیج طرفداران فوتبال.

“پروژه 11” تولید شده توسط E:60 بخشی از ESPN امپراتوری. آن را در مورد الکس اسمیت کارفرمایی که عینک که شماره پیراهن برای 49ers و اشراف و به طور خلاصه برای واشنگتن است. این فیلم صمیمی پروفایل اسمیت بازیابی از یک ویرانگر پا آسیب در سال گذشته با تکیه به شدت در مصاحبه با همسرش الیزابت, و پزشکان خود را.

این یک یادآوری است که الکس اسمیت حرفه ای شده است یکی از بیرحمانه ترین در سال های اخیر سابقه ورزشی.

من نمی رفتن تا کنون به عنوان آن را “غم انگیز است.” اسمیت بازی های برگزار شده است 13 NFL فصل گذشته برای بیش از 34 ، 000 متری و چند نرم افزار کاسه. با توجه به overthecap.com او به دست آورده است فقط بهتر از $200 میلیون دلار در طول زندگی حرفه ای او. او زنده است و دوباره سالم و یک خانواده دوست داشتنی. که یک فاجعه است.

اما وقت و زمان دوباره درست زمانی که به نظر می رسد اسمیت رسیده است برخی از مرتب کردن بر اساس apex در ورزش خود عوامل توطئه برای سرنگونی او. کار خود را قوس است که شکسپیر به جز برد کاهش یافته قهرمانان معمولا انجام کاری را خراب کردن بر خود است. الکس اسمیت برای همه من دیده ام هرگز چیزی جز یک نجیب زاده و خوب هم تیمی. که بخشی از آنچه که باعث می شود داستان خود را بسیار دردناک.

اسمیت وارد NFL به عنوان ممتاز به عنوان هر کسی می تواند به عنوان شماره 1 انتخاب کنید در سال 2005 پیش نویس است. شکوه و ثروت در انتظار او است. همچنین انتظار او بود تیم جدید خود را 49ers که ضعیف اجرا و بیبهره از استعداد است. این Niners’ دفاع فکر سر مربی مایک نولان هرگز به طور کامل در آغوش و در زمان خواهد آشکارا لکه دار کردن — جوان خود QB.

اسمیت معروف به حال پنج حمله هماهنگ خود را در پنج فصل و با این نگاه که در راه است. قبل از جیم Harbaugh آمد به سانتا کلارا در سال 2011 اسمیت 19-31 به عنوان یک NFL استارت. او کارفرمایی رتبه در آن span شد 72.1.

ساخت آن همه بدتر برای اسمیت بودند ثابت اجتناب ناپذیر مقایسه Aaron Rodgers. زمانی که 49ers انتخاب اسمیت به جای راجرز که یک Niners فن در چیکو و حک شده بزرگ منطقه خلیج اعتبار در کال آن را برای همیشه در ارتباط دو نامحرم. و اسمیت هرگز نمی تواند زندگی می کنند تا به مقایسه.

این بخشی از مخلوط میراث الکس اسمیت. به عنوان ما به یاد او خوب کارفرمایی. اما او هرگز یکی از بزرگ نه در NFL. او هرگز راجرز جیب حضور و یا بازوی خود را و یا خود را آتشین لبه. آن بزرگ اسمیت کاستی.

اما Harbaugh سابق QB یک برنده از اسمیت. بنابراین هماهنگ گرگ روم و ویک Fangio که قرار غالب دفاع در طرف دیگر از توپ. برای اولین بار در اسمیت حرفه ای در او نیست را به نفع خود بازی برای 49ers; او فقط به حال برای کمک به. پس از آن بود که ما کشف چگونه کارآمد او می تواند و چگونه دشوار است. او به مدت طولانی صبر کنید تا به حال پرداخت شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de