آرایشگر: سرقت صفحات از رزمندگان’ کتاب

آنها شروع به پایین جاده ای که در اواخر ژانویه در هنگام شروع مرکز Clint کپلا صدمه پاشنه است. D’Antoni کشف او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از تیم خود را با کپلا ، بنابراین راکت رفت و تمام در و حمل کپلا در فوریه 5, گرفتن جلو رابرت کاوینگتن به عنوان بخشی از یک تیم تجارت است.

کاوینگتن که 6-7 تا نقل مکان کرد و به صف شروع. که در آن او بود و پنج شنبه. اما قبل از تجارت که کپلا صدمه دیده بود هوستون قرار بود با پنج شروع که در آن بلندترین بازیکن بود Danuel خانه در 6-6. در هر صورت این 6-5 شیر آتش نشانی P. J. تاکر که ذکر شده است در مرکز.

عسل که منقبض راکت? ضرورت و Mike D’Antoni.

“شما فرض کنید ما یک استراتژی” D’Antoni گفت. “ما لازم نیست برای رفتن ، تیم ما بهتر است این راه, و اگر ما در حال رفتن به شیرجه رفتن در و سپس شما ممکن است به عنوان به خوبی به تمام راه را. منظورم این است که ما هنوز تایسون (چندلر) و دیگر bigs. ما خواهد زد اما امیدوارم این آثار است.”

تا کنون با آن کار کرده است. پس کپلا آخرین بازی انجام شده در Jan. 29 این موشک هستند 5-2.

“آنها واقعا در آن قدرت بیشتری به آنها” کر گفت. “من فکر می کنم شما باید به بازی به نقاط قوت خود را. و هر مربی این است که تعیین کند چه این بدان معناست که برای تیم خود. برای ما آن را به معنای کوتاه انفجار — 10, 15 دقیقه یک بازی با Draymond در مرکز. اما آن چیزی نیست که ما می خواستیم به انجام یک کل بسیاری از.”

به عنوان هوستون کرونیکل جاناتان Feigen با اشاره به هوستون است که منجر NBA در مجبور گردش پس از حرکت به دور از یک مرکز واقعی. سریعتر دست بیشتر دزد. پنج شنبه, رزمندگان به توپ دور 21 بار منجر به 31 امتیاز توسط راکت.

چیز دیگری که این راکت ها در مورد عشق جدید خود را کوتاه پشته: این باعث می شود برای آسان دفاعی تعویض چیزی است که آنها در حال حاضر بسیار خوب است.

“این بازی خود را طرح” رزمندگان’ Damion لی گفت. “آنها فقط سوئیچ, همه چیز, همه چیز را در مقابل. فقط سعی کنید به شما را سخت عکس.”

می کند که یک صدا آشنا است ؟ آن را یک جزء اصلی از رزمندگان’ پنج سال اجرا به NBA Finals.

D’Antoni هرگز ترس از نوآوری است. اما می توانید این رویکرد در نهایت باز کردن موشک’ بالقوه ؟ آن را سخت به رسم بسیاری از نتیجه گیری از روز پنج شنبه در این بازی به دلیل اجازه دهید آن صورت, رزمندگان واقعا رزمندگان در حال حاضر. نه با کاری و کلی تامپسون بیحال بر روی نیمکت.

صادقانه آن را سخت به تصور کنید که این موشک در نظر گرفتن گام بعدی. آنها یک تیم جامد با عمق برای تکمیل یک زن و شوهر superstars — درست مثل رزمندگان داشته اند تحت کر. تفاوت در این است که دولت طلایی برتر بازیکن کاری یک ورزشکار که افزایش هم تیمی های خود. جیمز هاردن که به ثمر رساند 29 امتیاز پنج شنبه این نیست که شخص. او درخشان بازیکن بسکتبال, اما نه الهام بخش رهبر.

این موشک می تواند کپی طلایی دولت همه آنها می خواهند. آن را حتی ممکن است آنها را یک پله بالاتر در نردبان. اما بعید است که به آنچه در آن آورده رزمندگان.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de