آرایشگر: قوانین بازنویسی نه کتاب های تاریخ

منظورم این است که من به تماشای برخی از کسانی که در تور دو فرانس. است که مطمئن شوید که شبیه آرمسترانگ رکاب زدن با خوشحالی پایین شانزه لیزه در مقابل peloton. من در حال حاضر به اعتقاد او نبود برنده می شود ؟ نظری, داستان, لباس ورزشی, گزارش?

این است دفاع از لانس آرمسترانگ. او نه تنها دوپ شده برای سال و نه تنها دروغ در مورد آن در هر مرحله از راه او به طور معمول در معرض تهدید سواران دیگر و پشتیبانی از کارکنان که جرأت به او اعتراض دقیقا آنچه که او انجام شده بود. از تمام حساب های آرمسترانگ رفتار نامعقول.

آن را در مورد او و یا در مورد Houston Astros. آن را در مورد خود ما حس ناباوری. مهم نیست که چه NCAA یا ایالات متحده آمریکا آژانس ضد دوپینگ می گوید: من هیچ تمایل زیادی به بازی make-believe, و, چشمک-چشمک در توافق اشاره که چیزی هرگز رخ داده است و حتی زمانی که من می دانم آن را انجام داد. آن را خنده دار. این بازی کودک.

اما بیش از آن است. به عطف به ماسبق تخلیه یک قهرمانی در بیس بال و یا در غیر این صورت اجازه می دهد تا این ورزش را در بالاترین سطح تصمیم گیران کردن قلاب. آن را می دهد آنها را به انجام بیش از آنها سزاوار نیست.

این Astros رسوایی. ما می دانیم که در حال حاضر خود را ثبت نام الکترونیکی-سرقت شد لیگ اصلی بیس بال باز ، چند تیم از جمله یک شکایت به اتحادیه ، واشنگتن پست زد جامع در مورد این شنبه.

“کل صنعت می داند که آنها بوده ام, فریب داد, لذا خود را برای سه یا چهار سال” ناشناس اجرایی از یک تیم است که تا به حال با آن مواجه Astros در postseason گفت: پست. “همه آن را می دانستند.”

همه آن را می دانستند اما MLB چیزی فراتر از wagging انگشت و گفتن مردمی به رفتار. این یک محاکمه و درست روش. دنبال راه های دیگر که شما می بینید نشانه های شایع ، سرسختانه نادیده گرفتن اجتناب ناپذیر شکایت. و هنگامی که کسی در رسانه ها در نهایت اجازه می دهد تا گربه از کیسه ابراز شوک و خشم و سپس شروع به تعیین مجازات است.

هیچ کس نمی داند در این مسیر بهتر از لیگ اصلی بیس بال. آن را پاک دنباله که به طور کامل در طول استروئیدها عصر.

که یکی از دلایل من 100% به نفع گرفتن اوراق قرضه Barry و راجر کلمنس به بیس بال از شهرت. MLB ساخته گسترده سود حاصل از اوراق قرضه-مقابل-McGwire-مقابل-سوسا صفحه اصلی اجرای جنگ است. استادیوم های ساخته شده از درآمد حاصل از آن سوء استفاده. و لیگ همه می دانستند که در امتداد چیزی بود سایه.

خوشبختانه MLB نمی سعی کنید به آمده به عقب پس از این واقعیت و می گویند اوه بد ما لطفا با بی اعتنایی تمام اين شماره از آن دوران.

متاسفانه از آن شده است از چپ به sportswriters به وزن شایستگی از گناه بازیکنان و تصمیم بگیرد که آیا ما باید همه تظاهر یا نه.

که بیش از حد آسان برای لیگ اصلی بیس بال مقامات. آنها باید بدست آن حق اولین بار. آنها باید بررسی شده است Houston Astros حداقل سه سال پیش.

شاید پس از آن آستروس ندارد که برنده سری جهانی در سال 2017, نمی خواهد حذف نیویورک یانکیز در دو لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری در سه سال نمی تنزل دوم-محل را به خائنانه وحشی-بازی های کارت. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است و همه ما آن را می دانم.

اجازه Astros پرواز که جهان سری بنر. نباید آن را ضبط کردند. آن را باید ایستاده به عنوان یک یادآوری از MLB ضعف و همدستی.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>