آرایشگر: لطفا عفو ظروف سرباز یا مسافر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا ادوارد DeBartolo جونیور اجرایی بخشش در شنبه محو 22 ساله به اتهام جزایی از رکورد سابق 49ers تیم صاحب. اخبار دریافت شد با گرما و قدردانی توسط بسیاری از در Niners برابر شده است.

“شما می دانید آنچه که همه ما را از اشتباهات و امروز رئیس جمهور پاک که اشتباه از او” Pro Football Hall of Fame پایان دفاعی چارلز هیلی خبرنگاران در کاخ سفید که اخبار اعلام شد.

“خبر خوبی برای یک مرد خوب با یک قلب” سابق offensive lineman جسی Sapolu توییتی.

اما حقوقی U-نوبه خود در سمت چپ من با یک سوال: چرا ؟

چرا باید که با علامت قرمز نامرئی در ادی DeBartolo را ضبط ؟ وجود دارد هیچ شکی نیست که او جرم است ؟

در سال 1998 DeBartolo التماس کرد گناه را به عدم گزارش یک جنایت زمانی که به او پرداخت می شود $400,000 به فرماندار سابق لوئیزیانا, Edwin ادواردز در ازای مواقعی قمار مجوز. این امر می تواند مضحک برای دیدن DeBartolo به عنوان مغز متفکر این طرح است. او کمی بیش از یک well-heeled پیاده در یک مدت طولانی و چند لایه grift. اما او پرداخت که رشوه. او به طور کامل به آن اعتراف.

حتی کسانی که حمایت پیر 49ers نیست دعوا که. واکنش خود را به نظر می رسد به بقیه بر همه چیز DeBartolo را زمانی که او بود در پشت درهای بسته با ادوین ادواردز — سخاوت خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار شور و شوق خود را برای بازی فوتبال وفاداری خود را به کارمندان سابق از طریق سال.

“من فکر می کنم با ادی و آنچه که او انجام آنچه او انجام داده است در زمین فوتبال خارج از زمین فوتبال, بسیاری از امور خیریه بنابراین ما در مورد صحبت کردیم که” جری برنج گفت. او افزود: “من کلاه من خاموش برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او انجام داد.”

دوباره: چرا ؟

چرا باید DeBartolo خیریه محل کار و یا در سوپر جام قهرمانی به چیزی برای انجام با او سابقه کیفری? مایکل ویک افزایش یافته است بالای خود را به حیوانات ظلم و ستم حکم به تبدیل شدن به یک ارزش هم تیمی و بنیانگذار نمونه بنیادهای خیریه; آن را پاک نمی کند آنچه او به آن سگ است.

اجازه دهید صادقانه در اینجا. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی عفو DeBartolo چرا که او می خواست برای سرنگونی محکومیت غیر قانونی. او آن را به دلیل DeBartolo یک مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان و این رئیس جمهور تقسیم هر کس در این سیاره به دو اردوگاه (احتمالا از هم جدا شده توسط “زیبا دیوار” را در ذهن او): شما برای او و یا شما را در برابر او.

DeBartolo است برای او. در Jan. 19, 2017 سابق تیم صاحب و همسرش میزبان یک قبل از روز افتتاح حزب از طریق جیم براون Amer-من-می توانید برنامه. حزب صورت گرفت در قانون دفاتر از K&< گیتس; یک سال بعد متی Prinn یک مدیر توسعه کسب و کار برای این شرکت خواهد بود به اتهام ترک زشت و ناپسند و تهدید در پست صوتی از یک استاد دانشگاه که تا به حال با انتقاد از تهمت و حامیان او.

ستاره سابق بسکتبال مربی بابی نایت و بازنشسته NFL linebacker Ray Lewis شد آگهی به عنوان مهمانان ویژه در مراسم تحلیف ، یکی از برندگان بود مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل در حال حاضر زمان خدمت برای مالی مبارزات انتخاباتی بی نظمی فرار از پرداخت مالیات و دروغ.

به همین دلیل تهمت عفو DeBartolo در روز سه شنبه. آن را به نفع یکی از دوستان ثروتمند خود را نه یک بازسازی از عدالت است.

من در واقع یکی دیگر از سوال است ، آیا ادی DeBartolo حتی این می خواهید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>