آرایشگر: بازی بوده ام درست جنون مارس

NCAA در نهایت منتشر شد مرگ آن گرفتن پول در 1:16 بعد از ظهر پنج شنبه. این زمانی است که بدن حاکم از کالج آمریکایی ورزشی توییتی بیانیه ای از رئیس جمهور آن علامت Emmert اعلام کرد که بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال همراه با دیگر زمستان و بهار کالج قهرمانی بدینوسیله لغو شد.

این تصمیم درست است. و آن را در زمان یک تیم از پیانو محرک زور زدن با تمام قدرت به جلو Emmert دست دور از آن چمدان پر از خمیر را به آن اتفاق می افتد.

من همدردی با NCAA و دیگر نهادهای ورزشی, من واقعا انجام دهد. آنها سازمان های خیریه نیست. آنها وجود دارد در درجه اول به پول. و هر چند بسیاری از این پول هرگز موفق به پیدا کردن راه خود را در گذشته بالای چند ردیف در بالای کسب و کار ورزشی استخدام می کند بسیاری از آمریکایی ها — به عنوان تجهیزات مدیران و قفسه اتاق کنندگان, فروشندگان و امنیت سپاه پاسداران و کارکنان روابط عمومی و فروشندگان بلیط همه آن.

بنابراین بدون آن شده نمی تواند آسان برای NBA و NHL و لیگ برتر فوتبال, همه در حال حاضر بخار نسبت به پلی آف به حالت تعلیق در فصل خود و یا لیگ اصلی بیس بال برای لغو بقیه بهار آموزش و تاخیر در روز افتتاحیه. و آن را نمی تواند آسان شده اند برای NCAA به پاک کردن آن تقویم ورزشی.

این سازمان از دست دادن بزرگ است مردان مسابقات بسکتبال. NCAA باعث می شود نزدیک به 1 میلیارد دلار از مارس جنون این روز عظیم تلویزیون-و-آرنا ثروت باد آورده می پردازد که برای … خوب بیشتر برای حقوق و پاداش NCAA مدیران دانشگاه, مسئولان, مسابقات, سازمان, مدیران ورزشی و مشخصات بالا, مربیان, اما شما نقطه دریافت کنید.

به عنوان دومینو شروع به سقوط روز شنبه آن را به طور فزاینده آشکار است که وجود دارد نمی توان حتی یکی از درخشان حاضر این سال است.

ما در حال صحبت کردن در مورد کوچک دومینو, هر دو. این بود که تسکین دهنده جغ از یک دستگاه روب گلدبرگ. این یک مجموعه ای از سکویا به اندازه دومینو سرنگونی بر روی یکدیگر و سرعت که در آن آنها کاهش یافت و گیج کننده بود.

نگاهی به Pac-12 مردانه مسابقات بسکتبال به عنوان مثال. در 4:17 p. m. روز شنبه این کنفرانس اعلام کرد که این مسابقه را اقدام برنامه ریزی شده اما (در واقع) با آب گرم و تر Purell در این عرصه است. در 5:53 بعد از ظهر آن روز با, بازی, در, پیشرفت, Pac-12 به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده و گفت: بدون فن خواهد بود مجاز برای حضور در بازی های بعدی. در 9:17 صبح پنج شنبه را لغو مسابقات در دسترس نباشد.

اخبار شکستن سریع تر از شما می توانید آن را دنبال کنید.

این آبشار از لغو میان رویدادهای ورزشی مهم و جشنواره ها و کنوانسیون بسته شدن پارک های تفریحی و دانشگاه ها آن همه شروع به احساس وحشت چهارشنبه و پنج شنبه و این که چگونه برخی از نظریه پردازان اقدام به قاب آن است. (اگر شما نمی دانید که خاک رس تراویس است که من به شما غبطه می خورم.) اما این مخالف بود از وحشت.

من نمی تظاهر به عمیقا تحصیل کرده در زمینه بهداشت عمومی است اما همه چیز را من خوانده ام از محققان و مقامات بهداشتی به رنگ یک تصویر مشابه. اگر شما منطقی جوان و منطقی سالم وجود دارد شانس کمی COVID-19 شما را بکشند. اما هر کسی می تواند آن را دریافت کند و هر کسی می تواند با تصویب آن به همراه بیشتر مردم آسیب پذیر است.

تنها معقول دوره از عمل است که برای دلسرد کردن مردم از مونتاژ در جمعیت های بزرگ در حالی که برای. به عنوان یک vox.com مقاله قرار داده و آن را “یک فاجعه آبگیری از بیمارستان به احتمال زیاد می تواند توان با اقدامات حفاظتی ما در حال حاضر از دیدن بیشتر از بسته شدن مدارس, لغو تجمع جمعی کار از خانه خود به قرنطینه خود انزوا اجتناب از جمعیت به این ویروس از گسترش سریع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im