آرایشگر: هیچ تضمینی وجود ندارد 49ers خواهد شد بازگشت به سوپر جام

در داخل یک چادر بزرگ جدا از راک ورزشگاه به عنوان 49ers بازیکنان در زمان نوبت در هشت تریبون مرتب در یک دایره برای کنفرانس های مطبوعاتی پس از دست دادن آنها به Kansas City Chiefs در سوپر باول LIV چند تم سازگار پدید آمده است.

به عنوان شما ممکن است تصور کنید غم و اندوه بود. سوپر باول دست دادن ناگهانی قانع پایان دادن به آنچه تا به حال احساس مانند یک فصل سرنوشت برای Niners. یکی دیگر از موضوع مشترک بود و احترام به بزرگان یک تیم بسیار خوب است که تا به حال ساخته شده بزرگتر در نقش بزرگتر لحظات.

وجود دارد یکی دیگر از تم نفوذ the 49ers’ مصاحبه یکشنبه شب. شما شنیده ام آن را دوباره و دوباره: The 49ers خواهد بود به عقب برگشت و به مبارزه برای قهرمانی NFL دوباره در یکی دیگر از سوپر باول.

“ما لیسیدن زخم ما, و ما بیش از این” سر مربی Kyle Shanahan گفت. “ما اخراج می شود تا برای سال آینده. ما بسیاری از مردم در حال آمدن به عقب. … ما تقریبا همه از این بچه ها به عقب و طرح بر روی اضافه کردن یک کمی بیشتر. ما در حال رفتن به استراحت کمی و بیش از این برخی از, اما ما خواهد شد بسیار از کار اخراج شدند تا برای سال آینده است.”

“ما یک تیم جوان و ما رو بسیار روشن آینده” کارفرمایی جیمی Garoppolo گفت.

“این تیم فوتبال ساخته شده است و برای مسافت های طولانی و من نمی تواند بیشتر افتخار از بچه ها که ما در اتاق قفل” چپ مقابله با جو Staley گفت. “من فکر می کنم ما باید یک تن از استعداد و ما خواهد بود.”

این خالی نیست و قول. The 49ers باید هر دلیلی برای صعودی در آینده خود را.

Shanahan و مدیر کل جان لینچ هر دو سه سال باقی مانده خود قرارداد. پس از یک پر از دست انداز شروع به کسب پرسنل در سال 2017, آنها به اثبات رسانده اند ماهر در شناسایی بهترین بازیکنان برای سیستم های Shanahan (تهاجمی بازی caller) و دفاعی هماهنگ رابرت صالح.

به عنوان Shanahan اشاره بسیاری از 49ers مهم و بازیکنان تحت قرارداد برای سال 2020 است. استثنا (Arik آرمستد بود Jimmie Ward, Emmanuel ساندرز) چند هستند.

و به عنوان Garoppolo اشاره کرد, این یک فهرست. کارفرمایی است 28. جورج بازیگوش ستاره تنگ پایان است 26. بالا در حال اجرا به عقب Raheem eagles report است 27. در دفاع ثابت دفاعی مقابله با DeForest Buckner 25 میانه linebacker فرد وارنر فقط 23. گیرنده گسترده Deebo ساموئل و لبه حمله کننده نیک Bosa احتمالا 49ers’ دو تا از بهترین بازیکنان در سوپر باول LIV بودند پیوستند.

تأمل در Niners’ ژنده پوش به ثروت های نجومی در متعادل حمله آنها ایجاد کرده است در دو طرف توپ بر این واقعیت است که 49ers outplayed با استعداد ستاد برای سه چهارم از روز یکشنبه بازی و, آره, آن را بسیار آشکار است. این فقط آغاز چیزی بزرگ.

NFL راه از بین بردن منطق ، این ورزش بیش از حد بسیاری از متغیرها بیش از حد بسیاری از قطعات پازل و بیش از حد بسیاری از لایه های تعامل اعتقاد به قابل پیش بینی مسیر.

اصلا به حرف من برای آن ، نگاهی به پنج قبلی سوپر کاسه.

نگاهی به قوچ که از دست رفته سوپر باول LIII یک سال پیش. به یاد بیاورید جرم خود را که به ثمر رساند 527 امتیاز در 16 بازی فصل. که جرم شد تا برق است که خود را مربی شان McVay شد سریع ردیابی به بالای حرفه خود. فقط صرف داشتن یک یا دو سال کار با McVay بود به اندازه کافی برای بچه ها استخدام برای سر مربیگری مواضع گذشته offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>