آرایشگر: NFL طرح است ‘تقسیم و تسخیر’

همین دلیل است که ریچارد شرمن صعود بر روی خود جعبه صابون در سوپر باول هفته در میامی هنگامی که کسی از او پرسید در مورد این ایده اضافه کردن یک 17th بازی.

“این همیشه عجیب و غریب وقتی که شما شنیدن بازیکن ایمنی است که خود را بزرگترین نگرانی, اما آن را مانند به نظر می رسد بازیکن ایمنی دارای برچسب قیمت” شرمن گفت: در سالن رقص هتل. “بازیکن ایمنی به نقطه ‘هی 17 بازی باعث می شود ما این مقدار پول بنابراین ما واقعا اهمیتی نمی دهند چگونه امن هستند اگر میخوای به ما پرداخت این مقدار پول را به بازی یکی دیگر از بازی.’ و به طوری که بخشی که واقعا مورد برای ما به عنوان یک اتحادیه و ما به عنوان بازیکنان زیرا آنها فکر می کنم که بازیکنان باید برچسب قیمت بر روی سلامت خود را.”

شرمن مناسب است. NFL به طور مداوم ضربان طبل برای بازیکن ایمنی. هر سال آن را اعلام کرد یک برنامه جدید برای نظارت و یا ترویج آن ایمنی است. اما وقتی که می آید زمان برای قانونگذاری بازیکن خوب بودن لیگ می رود کامل پایین خط.

شرمن به هیچ کس تعجب به سرعت به نام برای بازیکنان به رد مالکیت پیشنهاد. او با برخی از بزرگترین ارقام در فوتبال از جمله Aaron Rodgers, J. J. وات و راسل ویلسون. اما این تصمیم را نمی توان ساخته شده توسط یک طرفدار کاسه شورای اجرایی. این خواهد بود که یک دموکرات رای می دهند. تصویب نیاز به اکثریت تصویب.

در حال حاضر شما می توانید آن را احساس خواهد شد. این NFLPA کمیته اجرایی رای دادند 6-5 به رد قرارداد در فوریه. 21 اما که تنها مشاوره. 32 تیم تکرار و سپس رای دادند و آن را 17-14 (با یک ممتنع) برای ارسال CBA به یک بازیکن کامل رای دهند.

این پیشنهاد تقسیم نظر و تصور من این است که انجام این کار همراه NFL کلاس خط. بازیکنان مانند شرمن و راجرز را ساخته اند مقدار زیادی از پول را در لیگ. آنها را نجات داد و سرمایه گذاری و ارائه برای خانواده های خود در آینده. به آنها این است که در مورد حفاظت از یکپارچگی آن و نیروی کار — در مورد حفظ برخی از پایه سطح ایمنی برای مردانی که ادامه خواهد داد به بازی های خشونت آمیز ،

این وضعیت باید نگاه بسیار متفاوت برای یک جوان پشتیبان linebacker بود که پیش نویس در دور ششم و یا ساخته شده تیم خود را به عنوان عامل رایگان undrafted. آنها می دانند که متوسط حرفه ای span NFL بازیکن مورد 3.2 سال وجود دارد و آن را به یک مقدار زیادی از یک و dones به تعادل از 20 سال کار حرفه ای مثل تام بردی را در رسیدن به این رقم است.

برای حاشیه بازیکنان که پرداخت افزایش فوق العاده جذاب است. فعلی حداقل حقوق و دستمزد برای بازیکنان NFL با یک سال خدمات زمان است $570,000. تحت قرارداد پیشنهادی که پرش به $675,000 در سال 2020 و سپس صعود تدریجی در طول زندگی از CBA رسیدن به دلار 1.185 میلیون نفر تا سال 2030. شما می توانید تصویر این نشانه در چشم بازیکنان جوان.

تغییر یکی از ضمایر در شرمن نظرات در میامی و شما “ما واقعا نمی مراقبت چگونه امن ما اگر میخوای به ما پرداخت این مقدار پول را به بازی یکی دیگر از بازی.”

اگر شما تا کنون 23 سال, شما می توانید درک چقدر افکار CTE و آرتريت مزمن باید از ذهن جوان بازیکنان NFL. افزایش پرداخت بسیار ملموس تر و فوری تر.

NFL صاحبان این را می دانند. آنها ممکن است ناشنوا تن و در برخی موارد کاملا قابل سرزنش نیست احمقانه است. آنها می دانستند که پرتاب پول در بازیکنان برای یک بازی خسته کننده در هر سال بود lobbing یک نارنجک به داخل اتاق. آن است که ایجاد احساسات بد در میان همکاران و آن را فقط ممکن است آنها را به آنچه آنها می خواهند.

به یاد داشته باشید که یک “نه” رای نمی کشتن این ایده از 17 بازی فصل یا نفی فرصتی برای تغییر در توزیع درآمد. این امر تنها منجر به مذاکرات بیشتر در این نقاط ، که بخشی از جانبازان’ پیام. مشکل بلندی در پس زمینه مانند یک دستگاه روز قیامت است که تهدید به اعتصاب و یا توقف کار یک فکر ترسناک برای جدیدتر بازیکنان که نمی باید پس انداز به آنها را پوشش میدهد. NFL می داند که بیش از حد.

من اعتقاد دارم که بازیکنان NFL سزاوار حداقل 50% تقسیم و من فکر نمی کنم 17 بازی فصل لازم است و یا حتی ترجیح داده شده است. اما من راحت نیست اصرار بازیکنان جوان به رد CBA پیشنهاد فقط به عنوان من می خواهم مشاوره از آنها را اگر من روزنامه صنفی بود و ورود به مذاکرات قرارداد. از آن سلامت خود حساب های بانکی خود را مبارزه با.

اما اگر آنها را رد صاحبان پیشنهاد من آنها را تحسین. شجاعت و توانایی برای دیدن این زمینه قابل تحسین صفات دور از فوتبال ،

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>