آرایشگر: لوول کوهن است که هنوز هم داستان

اما این نیست که فقط. لوول تا به حال یک راه یابم خود را به افراد خود را بدون تلاش. منظورم به این مفهوم را میرسانند او کار نمی کند سخت در ساخت اتصالات; او بسیار سخت کار می کرد در آن. اما او هرگز به نظر می رسید به مراقبت زیادی در مورد اینکه آیا یک بازیکن یا مدیر او را دوست داشتم.

باور کنید وقتی که من به شما بگویم این است که یک صفت نادر در sportswriters. ما حرفه ای هستند و بیشتر از ما درک می کنیم که کسب و انتقال اطلاعات حیاتی بخشی از شغل ما است. اما در اعماق من فکر می کنم بسیاری از ما می خواهید بروس Bochys و جو Staleys جهان به مانند ما به رسمیت شناختن تخصص ما و نجابت است.

لوول هرگز به بوق زدن در مورد آن است. بسیاری از خبرنگاران آگاهانه یا نه تمایل به غلو دانش خود را در هنگام مصاحبه با ورزش مردم است. این است که اگر ما فکر می کنم این موضوع را به ما بدهد بهتر است پاسخ اگر او/او معتقد است ما مطلع هستیم در این موضوع است. لوول در زمان مخالف رویکرد است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار او کسی پرسید “شما چه معنی است ؟” در یک گروه و من می خواهم نگاه او را بی اعتقاد تعجب که چگونه او آن را گرفتن. لوول وانمود به دانستن کمتر از او.

او دلیل من مطمئن هستم که شد به رسم گسترده تر پاسخ. اما رفتار خود تا به حال یکی دیگر از اثر. آن را به دادگاه تجدید نظر به مردم پاسخ دادن به سوالات. آنها را دیدم که او نیست به تلاش برای قرار دادن در پخش و آنها را مورد احترام آن. که همراه با لوول را متین اصرار بر زبان حقیقت جلب اعتماد معروف و قدرتمند مردم است.

لوول من و به اشتراک گذاری بسیاری از منافع ما هستند اما متضاد در بسیاری جهات. او در بروکلین. من در یک شهر کوچک در دره ساکرامنتو. او تمایل به دیدن جهان در, بزرگ سیاه و سفید درست و نادرست است. من از دست رفته در نکات دقیق وظریف و منطقه خاکستری. ما نمی توانیم به بحث در مورد سیاست و مسائل اجتماعی زیادی دارد اما من می دانم که ما نمی بینیم و چشم به چشم که مسائل. (اجازه دهید فقط می گویند من صرفنظر فصل خود را در khezri.) لوول خواهد پیدا کردن یک موضوع است که او را مجبور و چکش آن را در ستون های متعدد. من به دنبال تنوع است.

یک چیز دیگر: ما سبک نوشتن نمی تواند متفاوت تر. من دارای اطناب بیضوی. من می خواهم به دایره یک ایده و سپس صفر در آن است. لوول می نویسد مانند Vince Lombardi هکرها فوتبال. اتهامات وی ، به نقطه ای می شود بدون تلف کلمات. او را به عنوان یدکی به هر sportswriter من می دانم.

من می خواهم به می گویند لوول سبک تحت تاثیر معدن اما ما که هستیم. آن را به اندازه کافی است که من درک تفاوت و ارزش خود را bluntness.

و “دستکش” کلاسیک است لوول. او را پوشش می دهد 64 فصل در 234 شادی بخش صفحات. برخی از فصل دو صفحه است. لوول نمی معطل یا equivocate و یا زمان زیادی را صرف دفاع از یک موقعیت. او چرخش شما از طریق 38 سال از آمریکا, ورزش reintroducing شما به بیل والش و فرانک رابینسون فلوید پترسون و بارون دیویس اوراق قرضه Barry و همین نلسون. و البته جوزف کنراد و چارلز شولتز به دلیل لوول منافع بودند هرگز به راحتی موجود است.

زمانی که من به تضعیف این مقاله نویس در نقش مطبوعات دموکرات بسیاری از خوانندگان ایمیل به من اجازه دهید من می دانم که چه مقدار از آنها برخوردار بودند لوول نوشتن و یا آنها چگونه خوشحال شدند و به دیدن او رفته است. عشق یا نفرت خود کار وجود ندارد مقدار میانه در لوول Cohn.

من تعجب می کنم اگر این حجم متفاوت است ، لوول را obsessiveness با موضوعات خاص مانند Jed نیویورک نادرست از 49ers یا خشم از رای گیری کاربران استروئید به بیس بال از شهرت مشتعل بسیاری از مکالمات. همچنین این عینک در برخی از افراد است.

هیچ است وجود دارد که در “دستکش است.” این است لوول alighting در موضوع پس از موضوع ریختن لوبیا در ورزشکاران او تحت پوشش این صحنه او شاهد و خرحمالی کمدی و گاه به گاه ترور sportswriting. دوست من نمی توانستم خندق خود را incisiveness و صداقت اگر او تلاش کرد. اما کمی از لبه دور افتد در این کتاب است. چه مانده است علاقه خود effacing و کاملا لذت بخش کتاب است. با شانس آن را نمی خواهد لوول تاریخ و زمان آخرین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>