آرایشگر: اردن Poole نبرد با سابقه

فقط شاید نه در راه شما فکر می کنم. به دنبال اعداد آن به نظر می رسد که پول خود را پیدا کرده است خارج از سکته مغزی. اما او 3-نقطه تیراندازی باقی مانده است تقریبا ثابت است. او ضربه 26.8 درصد از عکس های خود را از راه دور از طریق 50 بازی; از آن پس او را در 27.8 درصد است.

نیست پول هدف است که بدست بهتر است. این شات انتخاب شده است.

مدتی قبل از شکستن در ماه فوریه با راسل رفته و پول دست زدن به توپ خیلی بیشتر rookie آغاز حمله به لبه. در اینجا یکی دیگر از تقسیم از رزمندگان’ 50-بازی علامت گذاری بفرم: قبل از این که پول گرفتن بود 4.5 3-اشاره گرها و 2.8 2-اشاره گر یک بازی است. پس از آن او تلاش کرده است 5.7 threes و 6.2 twos در هر شب.

او دیگر نشسته در 3-نقطه قوس انتظار بعدی 22-بالا و پایین صفحه.

ارزشمند یادآوری رخ داده در اواخر سه ماهه اول یکشنبه شب زمانی که پول از دست رفته 3-نقطه ضربه. هم تیمی اریک Paschall برداشت ارتجاعی و به سرعت در پول برش در امتداد خط مبنا. پول پمپ-جعلی کشیده آن را در حالی که در هوا و banked در معکوس لیآپ — آه کشید و ناپاک در واشنگتن Moritz واگنر. در آخر بازی که بازی پول جعلی 3-نقطه شات به جادوگران’ Gary Payton جونیور در هوا گذشت و توپ را به خوان Toscano-اندرسون آن را کردم راست عقب کشید و دیگری ناپاک در یک درایو. این بازی بی معنی است. این نمایشنامه شد.

چند روز پیش پرسیدم کر در مورد دلایل پول را تکامل.

“بیشتر فقط فرصت و اعتماد به نفس است که او را به دست آورد به عنوان او را از طریق رفته فصل” مربی گفت. “این نوع از آنچه خود rookie سال است در مورد مشخص کردن چیزها به عنوان شما بروید و پیدا کردن که در آن شما می تواند تاثیر. با چه سرعتی این بازی این است که برای حمله و زمانی که به این نوع از چیزی. من فکر می کنم او یک حس بهتر از آن است.”

از من خواسته Kerr اگر او فکر می کند پول بهبود یافته در داخل بازی در نهایت می تواند آسانسور خود را در خارج از بازی است.

“من فکر می کنم آن را به شما آمده است,” او گفت:. “من اعتماد به نفس در دراز مدت اردن خواهد بود خوب سه نقطه تیرانداز. در آن طول می کشد زمان. او بسیار جوان است. اما من می خواهم بگویم که در آینده برای اطمینان حاصل کنید.”

در اینجا پول را با موضوع: “من فکر می کنم آن را فقط در نظر گرفتن آنچه در دفاع به من می دهد. قادر بودن به بازی 1 (point guard) و نوع دیگر افراد درگیر اما هنوز هم تهاجمی. من در خارج وجود دارد, دیگر, در حال حاضر, و من توپ را در دست من ، به طوری که قادر به بازی-را, شما قادر خواهید بود برای دیدن همه چیز کمی متفاوت است.”

قبلا در این فصل من تا به حال شک و تردید جدی در مورد پول. من در نوشتن او را. البته که نه. اما در حالی که کر و هم تیمی گفت: آنها عاشق پول اعتماد به نفس به من که اعتقاد خود نگاه نابجا. به طور تصادفی سرقت تا دست بعد از دست قطعا نبود کمک به تیم خود را هر. پول پیش نویس به عنوان یک گلزن و نبود او نشان دادن توانایی به نمره.

حالا که پول نشان داده است تمایل به انطباق و مادر من بیشتر خوش بینانه در مورد آینده خود را. من هنوز مطمئن نیستم که او می تواند بخش مهمی از این تیم زمانی که استفان کاری و کلی تامپسون در حال بازگشت به سلامت کامل و یا که او یک روز بود مشروع NBA استارت. اما حداقل به نظر می رسد که ممکن است در حال حاضر.

همانطور که برای پول نبرد برای فرار 1950 او نزدیک. او در حال حاضر در 472 عکس و 32.2 درصد میزان موفقیت. آخرین بازیکنان به آمار کسانی که “معیار” بودند جیم Loscutoff و وودی Sauldsberry در 1960-61. که حداقل در نظر گرفته, مدرن, NBA, راست? مرتب کردن بر اساس ؟

پول در حال حاضر برخی کاملا مدرن به اهداف آه برای هدف. اگر او می تواند به 34.4 درصد زمان خود 517th شات او را مطابقت رزمندگان خود را به جد Vonteego کامینگز (2000-01). آن او را در 34.8 درصد و 529 عکس های او را در رسیدن به مارکوس هوشمند (بوستون 2015-16).

اما در اینجا این است که پول را به انگیزه واقعی. این rookie باید امید او می تواند چرخ ضامن دار تا که تیراندازی در صد به 35.8 تا پایان فصل است. اگر او می تواند او قادر خواهید بود به مردم بگویید که آخرین بازیکن NBA را که بسیاری از عکس و چند تا از آنها شد کوبه برایانت در طول نهایی خود را در فصل 2015-16.

چه می شود یک افسانه است ؟ تیراندازی که قرص, حتی زمانی که آن را در سبد خرید.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا فیل.آرایشگر@ pressdemocrat.com. او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>