آرایشگر: چگونه به خیس خوردن تا ورزش هنگامی که وجود دارد هیچ ورزشی

پیش بینی calls برای باران بیشتر از هفته آینده. بنابراین فقط برای روکش کردن این ترشی ما در دست ما در لحظه: ما قرار نیست برای پیوستن به اجتماعات بزرگ و یا شاید حتی آنهایی که کوچک است. ما قرار نیست برای دریافت بر روی یک هواپیما و یا قطار. مراکز منع مصرف دارد. و در حال حاضر به نظر می رسد ما نمی قادر خواهد بود به ترک خانه بدون آغشته شدن.

آه و آیا شما از شنیدن وجود ندارد رویدادهای ورزشی ؟ ببخشید من تاکید شده ممکن است کمی خاموش. اجازه دهید به من می گویند که دوباره. وجود دارد. هستند. هیچ. ورزشی. وقایع است.

اگر تا کنون وجود داشت یک هفته یا یک ماه (یا یک … هیچ اجازه نمی رفتن وجود دارد) به نستله بر روی نیمکت و تماشای کمی NBA بسکتبال و یا غول های بهار آموزش و یا حتی برخی از SportsCenter برجسته این آن است. اما در یکی از ویروس’ بیرحمانه ترین تاب وجود دارد هیچ بازی برای منحرف کردن اذهان ما.

قبل از شما وحشت و انجام کاری شدید مانند ارتکاب به صرف وقت با کیفیت با خانواده خود را, من می خواهم به ارائه برخی از پیشنهادات برای ورزش-گرسنگی — چند فیلم و کتاب و پادکست ها و غیره. به خراش های ورزشی خود را خارش (خوب که صدا ناخالص) در حالی که در عرصه درب توقیف.

در اینجا 10 توصیه های تفریحی. من rec rec ها.

هنگامی که ما پادشاهان (فیلم مستند): این فیلم که در تواریخ مشهور “سر و صدا در جنگل” در سال 1974 است که احتمالا مورد علاقه من, ورزش doc از همه زمان. تنظیمات صحنه در زئیر (جمهوری دموکراتیک کنگو) وحشی از نشئه بی انتها رقصندگان به نیمه منسجم ramblings مهمان ویژه James Brown. فریم واقعی مسابقه بوکس فوق العاده است بیش از حد تمرکز بر چگونه محمد علی قادر به افزایش در بالا یک وضعیت وخیم. جالب است دیدن قبل از تکیه معنی چربی-کاهش کباب دستگاه جورج فورمن. او ممکن است امریکا را نوازش کن عمو در حال حاضر. در سال 1974 مباشر نشده بود و در عین حال آموخته هنرهای زیبای از لبخند زدن و صحبت های عمومی. مرد وحشتناک بود.

استفان فلوریدا (کتاب): Gabe Habash را تا سال 2017 اولین رمان مانند بسیاری از ادبیات نیست همه در فنجان چای. این بی حرمتی و عناصر فانتزی و شخصیت اصلی واقعی است نپرداخته است. اما این غنی مشخصات یک کشتی گیر در داکوتای شمالی است که اغلب خنده دار و روشنگری. من خواندم که Habash هیچ کشتی پس زمینه. او باید انجام برخی تحقیقات جدی چرا که بخشی از آنچه در دادگاه تجدید نظر به من است راه او دستگیر شده است که ورزش obsessiveness و محرومیت خود.

همه دود (پادکست): یک مصاحبه به سبک غلاف میزبانی سابق NBA بازیکنان Stephen Jackson و مت بارنز? بله لطفا. من فکر کردم این امر می تواند فرانک و خنده دار. همه دود است که هر دو از کسانی که همه چیز اما خیلی بیشتر. اول از همه بارنز و جکسون همراه 28 سال در لیگ و شهرت خود را برای, باید ما می گویند نگه داشتن آن واقعی به آنها دسترسی باور نکردنی. فقط پس از سال جدید مهمانان خود را شامل کوبه برایانت (به طور جدی در Jan. 9), Stephen Curry, کوین دورنت و Snoop Dogg. و مصاحبه های در حال انفجار است. آنچه که من بیشتر تاثیر گذار است چگونه میزبان قادر به تغییر تن خود را نگه داشتن آن را تمیز با کاری و ادب سکس با زن DeMarcus Cousins بدون ظاهری جعلی. هشدار: آیا گوش دادن به این پادکست اگر شما نمی مانند شنوایی بچه ها بحث در مورد بالا گرفتن.

O. J.: ساخته شده در امریکا (سری مستند): این پنج قسمت هشت ساعته سری تولید شده توسط “30 30” گروه ESPN, من منفجر دور. مانند هر کسی که زندگی در لا در 1994-95 من پاک کردن خاطرات از سفید توسن چیس “جنایت قرن” و محاکمه که پرچ شده هر کس برای ماه می باشد. اما این تولید توضیح داد خیلی به من در مورد هر دو O. J. Simpson و فرهنگی که او در آن بازداشت و محاکمه شد. بهت زده در چگونه یک اکثریت آفریقایی-آمریکایی داوران می تواند پیدا کردن سیمپسون به اتهام دو فقره قتل با وجود شواهد? سازمان دیده بان این و شما را درک خواهد کرد. آه و آنها تقریبا eeevvverybody به صحبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im