آرایشگر: چگونه Iguodala ضرب و شتم سیستم

ژاک Norvell جونیور? جرمی Pargo? ژوئن Toscano – Anderson? Sheesh شما چشم پوشی از رزمندگان برای چند هفته و در زمان شما reacquainted نیم فهرستی تبدیل شده است بیش از.

وجود دارد حداقل یک چهره آشنا در دوشنبه شب 113-101 دست دادن به گرمای میامی ، این درست است که Andre Iguodala نشسته بود روی اشتباه نیمکت. او ساخته شده او را تعقیب مرکز اولین در فقط خود بازی دوم با تیم جدید خود گرما.

آن را نامطلوب بود برای دیدن Iguodala ستون از سه NBA قهرمانی و MVP از 2015 NBA نهایی در comic-پنل های صورتی-در-aqua از گرما. او هرگز طلایی دولت بهترین بازیکن اما تطبیق پذیری خود و در دادگاه های اطلاعاتی کاملی از این تیم که کنترل این لیگ برای پنج فصل است. رزمندگان طرفداران اذعان به همان اندازه قبل از بازی rising برای تشویق ایستاده در طول یک pregame تصویری ادای احترام به کوچک رو به جلو است.

Iguodala ظاهر شد و یک گرم و فازی لحظه در یک فصل که نشده ارائه شده بسیاری برای رزمندگان. آن را نیز بیانیه ای در NBA و چگونه توازن قدرت تغییر به نفع بازیکنان است.

هیچ کس انتظار می رود Iguodala بازی برای میامی در این فصل حداقل از همه رزمندگان. آنها معامله او را به ممفیس آخرین جولای 7, بخشی از دسیسه طراحی شده برای خالی کردن کوین دورنت و چیزی در بازگشت یعنی d’angelo راسل.

Iguodala به حال ایده های دیگر ، او 35 سال در تجارت است. او در حال حاضر لذت می برد نامی حرفه ای شاید یک سالن بسکتبال حرفه ای شهرت. او عمیقا غوطه ور در صنعت فن آوری و آمده بود به عشق گلف تقریبا به همان اندازه به عنوان پرتال تخصصی اولی.

به عبارت دیگر Iguodala شد در یک اتفاق نادر و موقعیت در میان ورزشکاران حرفه ای. او در موقعیت برای گفتن “نه.”

“من فکر می کنم هر وضعیت متفاوت است” Iguodala گفت: پرداختن به رسانه ها قبل از دوشنبه به بازی. “میخوای باید به ارزیابی تمام قطعات متحرک از همه وضعیت فردی.”

در Iguodala مورد حرکت قطعات مونتاژ شده به شکل یک تصویر واضح و روشن. او را به جای نشستن چند ماه و یا نشستن در خارج فصل و یا شاید حتی بازنشسته به جای بازی برای بازسازی تیم است که به نظر می رسید به رهبری به هیچ جا در سال 2020 است.

آن را بی پروا حرکت می کند و آن را هم زده تا تنفر. من مطمئن هستم که Iguodala خواهد بود شخص غیر قابل قبول در ممفیس در حالی که برای. و هنگامی که گریزلیز به عنوان یک جای تعجب رقابتی تیم پشت Rookie از سال مورد علاقه Ja Morant برخی از این تیم را بازیکنان جوان در زمان استثنا بیش از حد.

“من نمی تونم صبر کنید تا وقتی که ما پیدا کردن یک راه برای تجارت او را بنابراین ما می توانیم او را و او را نشان می دهد واقعا چه ممفیس در مورد” بال بازیکن دیلون بروکس توییتی در فوریه. 3.

و اگر Iguodala می تواند بازی بیس بال, بنابراین می تواند گریزلیز. آنها حاضر به خرید از جانبازان قرارداد او را مجبور به حاشیه اولین 3½ ماه از فصل.

Iguodala پر از وقت خود را با کار کردن بی وقفه (آیا شما تا به حال او را دیده؟), ورود ساعت برای یک شرکت با تکنولوژی فقط بلوک از تعقیب و گریز از مرکز (“هر بار که من راه رفتن به کار مردم نوع weirded از,” او گفت) و به عنوان یک شوهر و پدر (“من دو ساله که کردم یک نوسان گلف بنابراین من باید کدی به زودی”).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>