آرایشگر: چهار منطقه خلیج تیم چهار استراتژی خروج

یک موضوع است که برخی از کشش ایده جمع آوری هر تیم در بیس بال با هم در یک یا دو مکان احتمالا آریزونا و/یا فلوریدا و بازی تمام بازی ها وجود دارد. این حواس پرت و جدا زندگی آن را ایجاد کنید برای این بازیکنان ممکن است یک معامله-قاتل. اما این فکر درست است ؟

و این امر می تواند مناسب برای غول و خود را دیوانه-دانشمند جمهور, Farhan زیدی.

آن زمان زیدی کمتر از یک سال در این کار به ایجاد طرز عمل است که برای درمان MLB معامله سیم مانند شخصی گروه متن. زیدی ساخته شده حدود 7000 حرکت سال گذشته — در بهار آموزش در طول فصل و بیشتر در offseason.

به یاد داشته باشید هارون Altherr? او با بازی یک بازی با غول در سال 2019. پت Venditte دو, Michael Reed چهار و کانر جو هشت. کامرون Maybin و مت جویس آمد و رفت و خیلی سریع شما به سختی به یاد داشته باشید آنها وجود دارد. زیدی است که در شادترین زمانی که او مبادله ابزار infielders مانند اوراق قرضه معامله گر در کف بورس.

فکر می کنم او می تواند سرگرم کننده را در یک زن و شوهر از ده MLB تیم در 20 مایلی شعاع در هر روز داده می شود. این امر می تواند مانند یک غول Costco برای بیس احمقانه ترین خریدار. و هر زمان زیدی معامله برای یک میانه جدید مسکن مرد می تواند در یک غول یکنواخت در عرض چند ساعت.

یک: استراتژی سکوت

فقط قبل از آمریکایی های ورزشی رفت و به خواب زمستانی در اواسط ماه مارس وجود دارد بسیاری از بحث بازی در خالی کردن عرصه و استادیوم. چند کالج لیگ و برخی از تصادفی کمتر ورزش نه تنها که. این می تواند بسیار بیشتر دوام استراتژی در راه رسیدن به عنوان سیاستمداران و صاحبان تیم به دنبال راهی مرحله (نسبتا) امن رقابت است.

بچه ها یک تهیه شده است برای این لحظه برای سال. اگر یانکی ها بازی در استادیوم یانکی یا داجرز گام بر روی زمینه چاوز در دره و وجود دارد هیچ علاقه مندان به تحسین, تشویق و ترغیب و یا heckle آنها آن تیم خواهد بود گیجی به نقطه نا توانی. ممکن است آنها هفته برای دریافت استفاده می شود به پژواک.

نه در اوکلند. این یک را شکسته اند 2 میلیون و غیاب علامت یک بار در گذشته 14 سال است. و مهم نیست که چقدر خوب این تیم است. آنها عینی یکی از هیجان انگیز ترین در بیس بال در سال 2019 و آنها تا به حال بازی هایی که درو 8,073 مقابل رنجرز در مارس; 11,323 در برابر Astros (آستروس!) یک هفته قبل از آن; و 12,597 در برابر فرشتگان در ماه سپتامبر هنگامی که دو و میدانی قفل شد در مسابقه برای لیگ آمریکا و غرب است. و یا حداقل کسانی که رسمی شماره. اگر شما وجود دارد شما می دانید که حضور واقعی پایین تر بود.

اوه راستی یک موفق به کسب هر سه از آن بازی است. آنها نمی نیاز به یک جمعیت به اخراج کردن. آنها می تواند فقط جریمه با خطا توپ تند در اطراف صندلی های خالی. آن چیزی که آنها قبل از دیده نمی شود.

49ers: هیچ چیز-برای-دیدن-در اینجا استراتژی

اگر وجود دارد یک ورزش حرفه ای لیگ که ظهور صدمه ندیده از این همه گیر و البته از آن خواهد شد NFL. آن را به. چرا که فقط در مورد همه چیز این بچه ها آیا با وجود تعداد زیادی سطح بالا bumbling به نظر می رسد به نوبه خود به طلا است.

و در واقع جدول زمانی از اقامت در خانه سفارشات نعمت سقوط لیگ های فوتبال. بله تیم های از دست رفته در offseason minicamps و “داوطلبانه” شیوه های. اما NFL انجام رایگان آژانس و پیش نویس بدون دردسر; همه از آن می تواند انجام شود با یک تلفن و یک لپ تاپ.

ممکن است اگر همه چیز به خوبی می رود با تست و اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات ایمنی که اردوگاه های آموزشی در زمان شروع خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. اگر نه NFL هنوز هم ممکن است قادر به استفاده از اوت برای که و برای یک زن و شوهر بازی های پیش فصل. به هر دلیل وجود دارد برای لیگ می شود خوش بینانه در مورد زمان شروع فصل به طور منظم در اوایل ماه سپتامبر. نه وجود دارد و نه عدالت در این جهان است.

چند تیم با انگیزه تر از این 49ers به این چیز و در حال اجرا. آنها سوار یک غول افزایش شتاب پس از دستیابی به موفقیت فصل و یک سوپر باول ، آنها دوست خود را از پیش نویس است. آنها عشق خود را فهرست. همه چیز روند صعودی برای کایل Shanahan تیم. همه آنها نیاز است که یک برنامه و یک محل و حتی سانتا کلارا ورزشگاه تجربه بهبود یافته همراه با 49ers.

اجازه دهید کسانی که در تیم های دیگر اخم در مورد زمان بندی. The 49ers می توانید وانمود کنید همه چیز فقط خوب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de