آرایشگر: فوتبال نمی تواند نجات Aldon اسمیت

Aldon اسمیت امضا شده با گاوچرانان دالاس روز چهارشنبه توسعه که عمدتا تحسین شده توسط NFL طرفداران و رسانه ها.

من شخصا در بر داشت اخبار نگران کننده تر از شاد. من آرزو می کنم Aldon اسمیت خواهد بود و راه رفتن به دور از فوتبال در سرعت سریع و هرگز به عقب نگاه.

من نمی گویم این vindictively. من تحت پوشش اسمیت بسیار کمی زمانی که او برای 49ers, و هنگامی که او به طور خلاصه برای اظهارات و من او را دوست داشت. آن را غیر ممکن. او روشن حضور همیشه یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را. او به ارمغان آورد کودکانه سرزندگی به اتاق قفل بود و روشن بود که او عاشق بازی فوتبال است.

شیاطین او تمایل به ماندن در زیر زمین است. اسمیت زندگی کرده است و یک نسخه از جهنم بیش از شش سال گذشته یک دوره زمانی است که دیده می شود او را دستگیر و سه بار مورد سوال در حداقل دو موارد دیگر به حالت تعلیق دو بار توسط NFL و منتشر شده توسط هر دو منطقه خلیج تیم است. اگر او می تواند جذب درس از کسانی که تاریک غواصی و ظهور کل از طرف دیگر پس از آن قدرت بیشتری به او.

من نه دفاع NFL به طور دائم ممنوع اسمیت از اینکه بخشی از لیگ یا تیم به تحریم او Kaepernick-سبک. او حق دارد به زندگی و کابوی ها ظاهرا بر این باورند که او با ارزش است خطر یک قرارداد یک ساله ساخته شده است در درجه اول بر انگیزه.

آنچه من میگویم این است که من می خواهم صلح و شادی برای Aldon اسمیت و من تردید او را پیدا خواهد کرد آن چیزهایی که در حالی که تعقیب quarterbacks در لیگ ملی فوتبال.

من شک و تردید در هر دو بخش نظری و عملی است.

در تصویر بزرگ من به سادگی نمی بینم NFL به عنوان یک محل که در آن کسی ممکن است به بهبود سلامت روان خود را. آن را مورد علاقه من, ورزش, به تماشای. من خوردن آن را مانند Cheez-آن. من نیز تشخیص ظرفیت آن برای خرد کردن مردان جوان به فراموشی.

بازی در NFL معنی یک زندگی از خشونت و فشار شدید و سریع, پول, سه چیز شما احتمالا نمی دیپلم با, باید ما می گویند تمرکز حواس است.

کابوی ها پرداخت خواهد شد اسمیت برای ضربه زدن به مردم و کسانی که از مردم اخذ خواهد شد پرداخت به آمار او را به عقب. آن خواهد صدمه دیده است. اگر آن لطمه می زند به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار عملکرد خود را در زمین این تیم را به او ارائه شیمیایی, درد, مسدود کننده, از جمله مصرف مواد مخدر. او را به شدت دلسرد از دست رفته هر زمان در عمل و یا در بازی ها و باید او را متزلزل ساخت که تصمیم گیری وجود خواهد داشت شش جوان لبه rushers در سیستم برای تشویق بازگشت خود را به عمل است. و او را زنده در زیر همیشه حاضر میکروسکوپ به عنوان ورزشکاران نخبه انجام دهد.

کردن زمینه اسمیت وضعیت مشهور خواهد بود پرش-آغاز شده است. او ارائه خواهد شد هر معاونت در دسترس برای انسان مدرن است. هر چه حق است ؟ جوان مردم می خواهم به خواب و من که هستم که قضاوت ؟ به جز برخی از مردم کرایه ضعیف زمانی که آنها باید به مجموعه ای از محدودیت های خود را.

در اینجا یکی دیگر از راه برای قرار دادن آن: NFL فراهم می کند راحت زندگی انجام برای بازیکنان که مبتنی به اندازه کافی و به اندازه کافی برای زنده ماندن آن است. است Aldon اسمیت یکی از این مردم ؟ من نمی دانم او به خوبی به اندازه کافی به تعریف او به عنوان یک فرد. اما من راحت هستم حدس می زنم که به هر دلیل بیولوژیک یا زیست محیطی اسمیت تا به حال مشکلات زیادی با کنترل تکانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>