آرایشگر: Faruk در آتش

سونوما رانش به طور منظم به فروش می رساند آن 70 رانندگی اسلات. رانندگان آمده اند از عنوان دور به عنوان مونترال و آلاباما به شرکت. “هیچ کس در کشور اجرا می شود این بسیاری از اتومبیل” Kugay گفت.

زمستان جم تا به حال 360 رانندگان در سال گذشته 4000 تا 5000 نفر زن (از جمله Kugay مادر باربارا Roczniak که از درایوهای Lake County برای حوادث آوردن سگ خود را). آنها استفاده می شود برای اجرای آن در یک دوره فقط جاده مدار را روشن کنید 7. در حال حاضر آنها تقسیم مسیر به شش رانش مناطق. نیز وجود دارد یک شیرینی بی شیرینی پد برای مبتدیان.

فرمول رانش است و حتی بزرگتر. Kugay گفت که او انتظار دارد حضور 10,000 هر روز برای آن است.

Kugay نظارت بر عملیات و باعث می شود زندگی به عنوان co-مدیر SGK عملکرد گاراژ تا تپه از سونوما اصلی raceway و فقط به گذشته karting track. SGK نادر است که در آن کار می کند بر روی مشتریان رانش اتومبیل به عنوان به خوبی به عنوان خود را. Kugay که زندگی در ال سریتو گفت: او صرف حداقل شش روز در هفته وجود دارد. به عنوان یک امتیاز به دوست دختر خود Rebe Montealegre او موافقت کرده است به صرف یک روز آخر هفته و دو کامل weeknight شب در خانه.

وجود یک بنای Kugay وجود دارد. او یک راننده به عنوان کسی که تا به تماشای Netflix سریال “دهیم” می داند. او خود را به دست آورده فرمول رانش Pro 2 مجوز در سال 2014 و خود نرم افزار 1 (بالاترین سطح از مسابقه) در سال 2015. او در سال گذشته در زمان خاموش هر چند برای به دست آوردن برخی از ثبات مالی و پاک کردن سر خود را پس از یک سری در مسیر شکست است. به عنوان او گفت: در Konig “پشت فرمان” پادکست “آن شروع به تحت تاثیر قرار من در راه شخصی. … من شروع به از دست دادن ذهن من است.”

او را به Pro 1 یکی دیگر از شات های این سال است.

رانندگی در فرمول رانش ارزان نیست. Kugay پیدا کرده است برخی از راه های خلاق برای کاهش ضرر و زیان اما او تخمین می زند که هزینه آن حداقل 50000 دلار و به صدها هزار دلار برای به دست آوردن یک ماشین آماده برای نرم افزار 1. او گفت که او خرج می کند و 90 درصد از درآمد خود را در دست خوش پیشامد میشه و نبود مدتها پیش که او مشغول به کار شد و مشاغل متعدد از جمله تحویل پیتزا به عرضه خود را عادت است.

Kugay کوچک به تمرکز بر روی Formula Drift, هفت ماه نه از پا و سری که آغاز می شود در ساحل طولانی در آوریل 11, اجرا می شود وجود دارد دوباره هفته بعد و سپس بادها را از طریق Atlanta, اورلاندو, New Jersey, سیاتل, St. Louis, Sonoma و Irwindale.

“برای من این یک شکست فصل” Kugay گفت. “این آخرین سال — من ساخته شده یک وعده خانواده من — که من برای آن پرداخت از جیب.”

به عبارت دیگر او می تواند زندگی خود را فقط به عنوان او همواره در سال 2020: برخورد با سرعت بالا اما کار ترمز در همان زمان احساس است که به طور موقت از دست دادن کنترل و دانستن و یا حداقل امیدوار است که او در مورد به دست گرفتن جاده دوباره.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im