آرایشگر: پایان یک عصر در سانتا کلارا

بازنشستگی او غمگین است برای بقیه از ما, اگر, از جمله 49ers. Staley کمک کرده است به تعریف این حق پس از او وارد شدند در پایان دور اول در سال 2007 را تحت الشعاع قرار داده و حتی پس از آن توسط همکار تازه کار پاتریک ویلیس.

The 49ers شده اند افتضاح برای بخش های Staley حرفه ای. هنگامی که آنها او یکی از بچه ها که برگزار شد و قفل اتاق با هم. در آن سودآور اما undisciplined Harbaugh سال Staley شد بازیکن شما می توانید در تکیه می کنند به نشان می دهد تا در محل کار هر روز و اقامت در خارج از جرم و جنایت کاغذ هنگامی که او با سنجش زمان است. و هنگامی که 49ers باید سرآمد بیش از گذشته 13 فصل او همیشه یکی از همکاران اصلی.

امضای کلیپ Staley حرفه ای است که از NFC بخشی از بازی حذفی برابر پرستاران در ژانویه 2012. این 49ers’ اولین postseason مسابقه در نه سال بود و آن را یک بازی باور نکردنی, SF و نیواورلئان ترکیب چهار touchdowns در فینال 4 دقیقه (و تغییر) در Candlestick Park.

پرستاران بودند تا 24-23 با 2 دقیقه هشدار نزدیک شدن به زمانی که Staley کشیده چپ و همراهی الکس اسمیت در یک QB حافظ. Staley sprinted مانند بزرگترین یوزپلنگ. چند NFL linemen توهین آمیز می تواند در فضا مانند او می تواند حتی به عنوان او به خود 30s. در آن بازی او زد 18 متری در گذشته خط از مرحله قبل از مواجهه با یک مدافع. که پرستاران دفاعی پشت Isa Abdul-Quddus. Staley خرد شده او را مانند یک ساقه نیشکر و اسمیت به اتمام تکان دهنده 28-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما. هیچ کس در یک سفید نیوجرسی او را لمس کرد.

Staley ساخته شده شش Pro کاسه و از دست رفته در مجموع فقط 29 شروع می شود بیش از کار خود را.

شاید این لحظه کمی غمگین برای Staley, بیش از حد, چرا که او برگ بدون حلقه کاسه فوق العاده. او آمد agonizingly به پیروزی در نه بازی مسابقات قهرمانی. The 49ers یکی Kaepernick-به-Crabtree از اتمام ضرب و شتم کلاغ در سوپر باول 47 و آنها تا به حال سه ماهه چهارم رهبری در برابر سران در 54. آنها از دست هر دو بازی. Staley تنها سان فرانسیسکو بازیکن که مناسب برای هر دو آنها را.

این قدر از این ضرر و زیان به نظر می رسید برای شستن بیش از او که بلافاصله پس از سوپر باول 54 در ماه فوریه است. ایستاده در یک تریبون در درهم هرج و مرج از یک چادر سیرک بنا 100 متری از سنگ سخت ورزشگاه در میامی به طور معمول glib Staley نگاه shellshocked.

“من متاسفم” او گفت: “صدای او به سختی قابل شنیدن است. “آن را بمکد. این بسیار سخت است که در این لحظه در حال حاضر. شما با قرار دادن قلب و روح خود را برای تمام خود را تمام عمر را به تلاش به یک قهرمان جهان است. و شما می توانید نسبت به پایان زندگی حرفه ای خود را و شما متوجه چگونه نادر این فرصت هستند.”

آیا Staley می دانیم که این امر می تواند گذشته خود را بازی ؟ در این اجرا که به سوپر باول او صحبت کرده بود در مورد بازگشت برای یک فصل دیگر در سال 2020 حدود هیجان خود را برای چه Shanahan و 49ers ساختمان شدند. اما او رفته بود پس از سکوت پس از آن و حدس و گمان رشد در این هفته که او ممکن است بازنشسته شود.

Shanahan تایید کرد که Staley به نام به اطلاع این مربی قصد او چند روز قبل از این پیش نویس به 49ers شروع به سر در نوسانی تجارت برای ویلیامز. یک کارمند وفادار و تیمی به پایان رسید.

من مطمئن هستم که آن را سخت برای Staley به راه رفتن دور. اما او باید احساس خشنودی توسط دولت از حق رای دادن او در پشت برگ. یک زمان وجود دارد که از دست دادن جو Staley یا DeForest Buckner شده اند ویرانگر به تیم روحیه جمله در باتلاق از Tomsula-کلی سال. که این مورد در حال حاضر. The 49ers را از دست Staley اخلاق کاری و ترکیب در میدان آتش و خاموش-میدان لرز. اما این تیم فعلی قوی اتاق قفل است. آنها دیگر از رهبران و آنها را به حرکت به جلو بدون Staley.

هنوز او تنها بازیکن در این تیم است که تا به حال شاهد 49ers زمانی که آنها از پایین به بالا و سپس به پایین و سپس دوباره. این نوع از مشاهده چشم انداز دستی است که در این کسب و کار. یک قطعه از 49ers تاریخچه برگ همراه با پلاک 74.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im