آرایشگر: انتظار نداریم که رزمندگان به زمین ‘بعدی صهیون’

اما این نوع خاک رزمندگان ممکن است اشغال این تابستان. آنها در حال حاضر بدترین رکورد در NBA در 12-45. اگر چه آنها می توانند با شماره 1 انتخاب کنید ؟

این گزاره به رزمندگان طرفداران فرآیند له له زدن. Stephen Curry و کلی تامپسون باید به طور کامل سالم فصل آینده (اگر کسی از بازگشت از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تامپسون است که می توان برای بهبودی کامل). Draymond سبز خواهد بود. اضافه کردن یک زن و شوهر از جامد رایگان-عامل خرید از طریق “مالیات دهندگان در سطح میانی استثنا” و تجارت استثنا به دست آورد و در سال گذشته Andre Iguodala مقابله و شماره 1 انتخاب کنید می توانید از رزمندگان حق بازگشت به بالای زنجیره غذایی.

آن را به اندازه کافی برای دریافت کر علاقه مند در پیش نویس لوکس او واقعا لذت می برد پس از گرفتن رزمندگان ،

“پنج سال است که من اینجا بوده ام من به معنای واقعی کلمه از (NBA) فینال به یک هفته استراحت و پس از آن در راه رفتن و بپرسید که جهنم ما در حال تهیه پیش نویس و چه کسانی هستند نام در هیئت مدیره؟,” این مربی گفت: یکشنبه. “من هیچ نظری ندارم. من یک ناظر. من فکر می کنم باب (مایرز طلایی دولت مدیر کل) و گروه مقدار خواهد شد به نظر من اگر من به برخی از تجربه با این بازیکن است. و بنابراین در این سال من بخشی از این روند است.”

متاسفانه رویاهای فرود بعدی صهیون ویلیامسون احتمالا چیزی بیشتر از آن — خالص خیال.

اولین و بدیهی ترین کاری بازگشت ممکن است نوک اپل سبد خرید. رزمندگان در حال حاضر سه بازی پشت کلیولند در پیروزی ستون چهار بازی پشت مینه سوتا و پنج پشت آتلانتا و نیویورک. حتی اگر دو بار MVP است که احاطه شده توسط B-سطح استعداد در اکثر شب فکر نمی کنید این رزمندگان به دست آورید (از دست دادن؟) زمین در برخی از این تیم ها?

به هر حال با NBA قرعه کشی سیستم رزمندگان نمی توان تضمین شده شماره 1 انتخاب کنید حتی اگر آنها در پایان 30 در میان 30 تیم. پایین سه تیم NBA هر یک را 14 درصد شانس نقشه کشی با ارزش ترین توپ پینگ پنگ. طلایی دولت می تواند پایان گذشته و هنوز 47.9 درصد احتمال سقوط خارج از چهار صفحه.

اما دلیل اصلی رزمندگان به احتمال زیاد به می آیند تا در شکار بعدی صهیون است که وجود دارد ممکن است یکی — حداقل در این سال نیست.

Zions و یا بازیکنان که قدر نمی آیند در اطراف هر تابستان است. اجماع بالا چشم انداز 2020 هستند گرجستان بال Anthony Edwards, گارد نقطه LaMelo توپ (در حال حاضر بازی در استرالیا), Memphis, مرکز جیمز وایزمن و شاید کارولینای شمالی گارد نقطه کول آنتونی.

همه آنها خوب بازیکنان است. هر تیم NBA را خوشحال به آنها را داشته باشد. اما همه آنها ناقص هستند.

ادواردز دارای مواد منفجره بازی تهاجمی نیست و در عین حال قوی مدافع. توپ می تواند نمره را در بسیاری از راه های مختلف اما به خصوص ورزشی یا قوی (او 6 فوت و 7 170 پوند). وایزمن جذاب 7-بالا و پایین صفحه باقی می ماند بسیار بی تجربه پس از بازی تنها سه بازی در ممفیس قبل از وارد شدن به حالت تعلیق برای یک استخدام تخلف و حذف برنامه. آنتونی کوچکتر گارد با یک کم آهسته رهش.

هیچ کدام از آنها نمی تواند-miss چشم انداز مانند ویلیامسون بود. شاید وجود دارد, در واقع, یک بازیکن بزرگ پنهان شده در سال 2020 پیش نویس است. اگر او می تواند باد رفتن شماره 3 (مانند لوکا Doncic در سال 2018) و یا شماره 15 (مانند Giannis Antetokounmpo در سال 2013 یا Kawhi Leonard در سال 2011). در سال جاری پیش نویس خواهد بود بیشتر از crapshoot از یک مسابقه جایزه بزرگ.

به عبارت دیگر وجود دارد خوب میدارد خارج وجود دارد برای دولت وجود دارد اما هیچ بعدی صهیون. وجود دارد تنها ویلیامسون و رزمندگان طرفداران باید محتوای خود را به تماشای بازی او را در تعقیب مرکز فقط دو بار در سال برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de