آرایشگر: Coronavirus را تست ما fandom

فکر یک بازی بسکتبال با 10 بازیکن و سه مقامات در دادگاه با 18 بازیکن و 12 یا بیشتر مربیان روی نیمکت و صفر طرفداران در صندلی های بسیار در تضاد است که لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James swatted آن را مانند یک Andre Iguodala لیآپ هنگامی که خبرنگاران از او پرسید در مورد آن.

“ما بازی بدون طرفداران? Nah که غیر ممکن است” جیمز گفت. “I ain’t بازی if I ain’t got طرفداران در میان جمعیت. این که من بازی کنید. من برای هم تیمی های من و من از بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. بنابراین اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران در وجود من نیست ، آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

دشوار و تقریبا قطعا توخالی. اگر coronavirus می شود درست است همه گیر و حتی متعال LeBron خواهد بود رد توسط مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران است. من نمی دانم اگر من می خواهم به آن تماس بگیرید به احتمال زیاد وجود دارد ولی حداقل یک شانس NBA خواهد شد فن کمتر در برخی از نقطه و اگر آن را ندارد, آیا شما واقعا فکر می کنم بهترین بازیکن در بهترین تیم در کنفرانس غرب خواهد رد به توری ،

در اینجا چیزی است که من تعجب می کنم. بیایید می گویند COVID-19 بدتر می شود قبل از اینکه در نهایت آرام. بیایید می گویند چند و یا همه از آمریکا ورزش, لیگ, مرحله, بازی بدون تماشاگر. خواهد شرایطی را heart grow fonder? خواهد طرفداران گرسنه گله به ballgame هنگامی که آنها مجاز به بازگشت ؟ و یا خواهد مخالف اتفاق می افتد ؟

ممکن است که بخشی از coronavirus خرید اینترنتی خواهد بود کشف که جمع آوری برای رویدادهای ورزشی نیست که برای ما مهم دیگر ؟

ورزش در حال حاضر در حال حرکت است که راه راست است ؟ تیم ها در همه جا در حال پیدا کردن آن سخت تر به منظور جلب زنده طرفداران همانطور که مردم به طور فزاینده ای به نوبه خود به سمت داخل به صفحه نمایش ما. و اجازه دهید صادقانه در خانه و در نوار و بر روی اتوبوس مشاهده و تجربه بدست راه بهتر است. ما هنوز هم عشق های ورزشی ما. این درست است که کمتر از ما احساس نیاز به جمع آوری در یک مکان به تماشای آنها.

شما شنیدن قدیمی مدرسه NFL طرفداران شکایت در مورد نیمه خالی می ایستد در بازی های خانگی است. (سمت شرق از لوی ورزشگاه نیست تنها منطقه مرده.) حقیقت این است که بسیاری از مردم خریداری شده که کسانی که صندلی ها در بازی; آنها فقط از یک در ورزشگاه نوار. من قضاوت نکن. مردمی می توانید تجارب خود را.

این سن جدا شدن و اکثر مردم (نه وای … نه “کودکان و نوجوانان” … همه ما) کاملا راضی از تماشای یک بازی در تلویزیون و یا یک لپ تاپ و یا آی فون به عنوان مخالف به دیدن آن در فرد است. من فکر نمی کنم coronavirus می تواند کشتن زنده ورزشی, اما آن را می تواند به تسریع این سفر ما در حال حاضر آغاز شده است.

و اگر شما بر این باورند که بزرگترین مانع برای فن-کمتر ورزشی است که نگران کننده بی توجه سکوت خالی ورزشگاه تصور استودیو مهندسین اضافه کردن جعلی تشویق و یا حتی یک CGI جمعیت به برنامه تلویزیونی. حدس من: بسیاری از مردم نمی مراقبت.

وجود یک تسلی در تمام این. وجود ندارد به اندازه کافی پول در hyper – ورزشی محلی به آنها را در صفحه حوادث. تنها راه برای تجربه یک بازی فوتبال در Tomales بالا و یا یک مسیر ملاقات در سنت هلن است برای نشان دادن و معاشرت. در حال حاضر این نوع از گزاره ترسناک. اما با وجود بهترین تلاش های ما جاری دولت به سرهم بندی کردن هر جنبه ای از سلامت عمومی, من با اعتماد به نفس COVID-19 نهایت خواهد reined در.

زمان آن است که ورزش حرفه ای گرفته اند ممکن است یک ضربه جدی. اما من نمی بینم انبار رقص ساخت یک بازگشت بزرگ در هر زمان به زودی, بنابراین ما خواهید بود در محوطه ورزشگاه و هر زمان که آن را امن است.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im