آرایشگر: یکی دیگر از سوپر باول سقوط برای Shanahan

اما کایل Shanahan سر مربی و نهایی مسئولیت خود است. و به صداقت او ساخته شده برخی از تصمیم گیری است که نتیجه معکوس داده و برخی که کاملا گیج کننده است.

پایان نیمه اول ممکن است دنباله ای به مقصد او را بیدار نگه داشتن در پرواز. The 49ers نیز شده بودند به آن نقطه و زمانی که Arik آرمستد بود غرق معکوس به گیرنده گسترده Mecole Hardman که منجر به یک 6-حیاط از دست دادن روسای بودند نگاه سوم-و-14 با 1:53 در ساعت است.

The 49ers شد و آماده برای گرفتن توپ به عقب. Shanahan متعلق به سه وقفه. اما او نمی با استفاده از یکی قبل و بعد از بازی از او استفاده نمی کند یکی پس از تصویب به دامین ویلیامز مشبک فقط یک حیاط وادار اشراف به زدن توپ از هافبک.

جایی در آن وجود دارد یک روباه گرفتار 49ers مدیر جان لینچ تماشای بازی از یک مجموعه و با عصبانیت قیافه برای یک ایست. Shanahan اجازه دهید ساعت اجرا شود.

شهر کانزاس زدن توپ رفت و به منطقه پایان و 49ers در زمان بیش خود به خود 20-خط محوطه با 59 ثانیه در ساعت — یک مقدار مناسب و معقول از زمان با سه وقفه در Shanahan جیبی. مربی تیم بود به طرز عجیبی منفعل ، او به نام دو اجرا می شود که به دست آورد در مجموع 5 متری. این عجیب و غریب بود اما آن سازگار بود. Shanahan در حال اجرا بود ساعت محتوا برای دریافت در نیمه دوم kickoff با این بازی گره خورده 10-10.

او اندیشیدن یک رویکرد تهاجمی تر?

“ما آن را در نظر” Shanahan گفت: پس از بازی “اما جایی که ما توپ و واقعیت آن بود 10-10 و آنها تا به حال سه وقفه اگر ما را بدست انفجاری اجرا بر روی یکی از اولین ما را داشته باشد. من می خواهم بگویم ما یک چهار حیاط اجرا, بنابراین ما اجازه دهید ساعت اجرا کمی به آن را دریافت کنید. اما ما خوب بودند با این وضعیت. ما را انجام دهد که هر زمان به خصوص با ما شروع با توپ در سه ماهه سوم.”

اما پس از آن Shanahan تغییر ذهن خود را و شروع به شماره گیری تا عبور می کند. Garoppolo انداخت که جف ویلسون تبدیل به 20 حیاط به دست آورید. بعد او را کامل و عمیق پرتاب به آغوش جورج بازیگوش, اما آن را نفی تصویب دخالت در انتهای تنگ.

“هنگامی که من متوجه شدم ما در دریافت اول ما را ما” عکس های Shanahan توضیح داد. “ما می خواهیم بدست امتیاز از این, اما ما تاسف مجازات است.”

Shanahan در بر داشت خود را نیمه راه بین احتیاط و پرخاشگری در طول این سری و نیم به پایان رسید با زار زار گریه کردن.

وجود تماس های دیگر که ممکن است باز Shanahan به انتقاد. در اولین درایو از سه ماهه سوم the 49ers تحت فشار قرار دادند به کانزاس سیتی 24 که در آن آنها مواجه چهارم-و-2. زمینه و هدف را به آنها منجر شود. اما این ستاد هستند یک تیم است که می تواند نمره در امواج عظیم یک بار آنها رفتن. این وضعیت فریاد زد برای یک مجموعه جدید از فراز و امکان touchdown.

“من در مورد آن فکر برای, کمی وجود دارد,” Shanahan گفت. “احتمالا اگر آن را کمتر از یک (حیاط) بود اما نزدیک به دو. رابی (گولد) خودکار است و دفاع ما بود و بازی بسیار خوبی در آن زمان است.”

Shanahan حل و فصل برای یک هدف زمینه و 13-10 منجر شود.

بیشتر نبود تاکتیک های خود را. این نتایج — این چیزی است که تعریف همه ورزشکاران حرفه ای و مربیان است. یک بار دیگر Shanahan تیم تا به حال گره در امریکا بزرگترین مرحله. تصویر خواهد شد به دنبال او تا زمانی که او برنده یک سوپر باول. اگر او را خوش شانس آن را نمی Shanahan 21 سال به عنوان آن را اندی رید.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>