آرایشگر: یکی دیگر از سه (یا چهار) برای این است که بپرسید

می تواند Montas-Luzardo-Puk-Manaea که مرتب سازی بر اثر ؟

این پتانسیل وجود دارد. Manaea و Montas در حال حاضر نشان داده شده است می توانید آنها را خنثی بزرگ-لیگ hitters. Puk که تکیه 6-پا-7 قاب و به علاوه سرعت التماس مقایسه سفت جانسون ششم بود کلی پیش نویس انتخاب در سال 2016. هر تیمی که عشق به او را داشته باشد. و Luzardo, کلفت و goggled و لرز ممکن است بسیاری برق پارچ جوان در بیس بال.

ما نمی توانیم جلوتر از خودمان را هر چند. هیچ فرش قرمز به عمده-لیگ تبادل حرفه ای.

برای یک چیز, MLB تیم به شدت محتاط در یکپارچه سازی جوان تنگ. در NFL 22 ساله rookie quarterbacks به طور معمول تحت فشار قرار دادند به صف شروع. در بیس بال بچه ها که پرتاب توپ به طور فزاینده ای تمایل مانند گلخانه گل.

Zito بود فقط چند ماه گذشته 22 ساله هنگامی که او ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین. مولدر 22 بود زمانی که او ساخته شده خود را. هادسون 23 بود. Manaea و Puk هر دو 24 که عرضه آنها که غیر معمول نیست امروز حتی در میان داغ چشم انداز.

به نظر می رسد بسیار غیر محتمل است که جدیدتر محصول از یک کوزه را تا سطح شیب دار به عنوان به سرعت به عنوان قدیمی سه بزرگ. در سال 2001 زمانی که همه از آنها در دوم یا سوم فصل Hudson, مولدر و Zito ترکیب برای 679 نوبت. که نمی خوای اتفاق می افتد در اوکلند و یا در هر نقطه در سال 2020 است. این آمار از دوران گذشته است.

اما آن را فقط خام نوبت. MLB تیم هستند مراقب باشید با شروع کوزه این روز است. این یک زمان است که رویکرد با Luzardo و Puk در سال گذشته است. من نمی توانم تصور آنها خواهد مالیاتی Luzardo یک نوبت تعداد این سال و با وجود سیگنال های که Puk ممکن است شروع فصل در سه گانه-A.

“من می دانم که نوبت تن به تن است که چیزی که ما در حال رفتن به نگاه با Puk و Luzardo چگونه بسیاری از نوبت ما آنها را می خواهید بروید؟” امرسون به من گفت Jan. 24 در آستانه یک فن متحرک. “اما بسیاری از آن بیش از حد برای من است بر بقیه. من می خواهم بچه ها در تپه های تازه. هنگامی که شما در شما احساس خوبی در مورد خودتان. بنابراین ما ممکن است کمی خلاق با ترکیبی از بچه ها.”

البته بسیاری از که می tentativeness را با خطر آسیب. Zito هادسون و مولدر به ندرت از دست رفته شروع و در طول زمان خود را در اوکلند. (Zito نداشتم حالا حتی یک.) آن نوع از دوام بود و نادر و نادر در حال حاضر. کوزه پرتاب سخت تر از این روزها و کار سخت تر در چیزهایی مانند چرخش رای دادن. سلاح های خود را بیشتر آسیب پذیر است.

این واضح است که شما نگاهی به یک جوان تنگ. Puk, Luzardo و Manaea تمام شده مجموعه توسط صدمات قابل توجه در دو سال گذشته. Montas هرگز پرتاب بیش از 137 نوبت در یک سال در تمام سطوح رقابت است. طرح خود را به سلامت طی چند فصل است بسیار سختتر از طرح ارزش خود را بر روی تپه.

که نباید کاهش هر کسی هیجان بیش از این توسعه سلاح. امکانات باور نکردنی هستند. فقط درک می کنیم که بسیاری اتفاق می افتد قبل از این یک ادعای بزرگ دیگر سه یا حتی چهار.

“با Luzardo و Puk بزرگ بودن چشم انداز با انتظارات بالا چیزی است که می آید با آن است و شما باید آن را انجام دهد در این زمینه” امرسون گفت. “اما این قراره تواند بسیاری از سرگرم کننده به تماشای بچه ها بیرون رفتن در این زمینه و انجام آن به عنوان استارت.”

بله, آن است. سوال این است که ما باید بیش از چند سال آینده و چگونه اغلب.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>