آرایشگر: 49ers سرازیری به معامله فصل

شده است وجود دارد برخی از اخبار از سانتا کلارا چند روز گذشته و یا در هر کجا از آن است 49ers’ عملیات کسب و کار ناشی از تازگی است. این تیم به توافق نامه با linebacker جو واکر (یک حرکت آن را تایید کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی سه شنبه) پایان دفاعی کری Hyder و با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل گزارش روز شنبه, گیرنده گسترده Benjamin Travis. تمام شد 2020 نمایندگی رایگان.

The 49ers’ بخت و اقبال در این فصل (من که خوش بینانه در مورد یک فصل NFL) بعید است که لولا در این سه بازیکن است. واکر را شروع 11 بازی برای کاردینالز در سال گذشته ساخت 65 پردازد. اما آن را دشوار خواهد بود برای او به ترک تیم جدید خود را شروع صف در linebacker یک موضع قدرت برای سان فرانسیسکو. Hyder را آغاز کرده است فقط دو بازی از خود NFL شروع در سال 2014. بنیامین که 30 تا به حال در مجموع 18 جلب بیش از دو فصل گذشته. هر سه شبیه چرخشی/عمق ،

و در عین حال آنها واجد شرایط به عنوان رویدادهای مهم در اینجا چون تا آن زمان 49ers تا به حال نمی آورد در یک واحد خارج از بازیکن برای سال 2020 است. آنها در واقع آخرین NFL 32 تیم برای اضافه کردن یک قطعه.

من اصلا دنبال بقیه لیگ به عنوان نزدیک که ما در منطقه خلیج تیم و خارج از تیتر بازیکنان مانند تام بردی و DeAndre هاپکینز من تنها ضعف ایده است که امضای آن. بنابراین صبح روز سه شنبه من scoured دو کامل تیم توسط تیم “رایگان آژانس ردیاب” لیست. یکی بود NFL.com از سوی دیگر بخشی از فوتبال حرفه ای تمرکز اولیه offseason نمرات.

هیچ کدام از این دو سایت نوشته شده بود واکر/Hyder/بنیامین معاملات در عین حال به طوری که تنها بازیکنان ظاهر می شود بر روی 49ers لیست بودند از برابر بود که دوباره امضا شده با تیم دفاعی به پایان می رسد Arik آرمستد بود و رونالد بلر و ایمنی Jimmie بخش است. در ضمن هر یک از NFL تیم دیگر تمام 31 از آنها تا به حال به دست آورد و حداقل یک بازیکن از طریق تجارت یا آژانس آزاد.

برخی از آنها تا به حال تنها تفننی. سوپر باول-قهرمان ستاد به عنوان مثال آورده بود تنها در cornerback آنتونیو همیلتون. بسیاری از تیم ها هر چند تا به حال cannonballed به رایگان آژانس نوشتن (یا حداقل امیدوار کننده) عظیم چک به تازه واردان است. در نظر گرفتن این اظهارات که توسط صبح روز سه شنبه در حال حاضر قفل شده است و در Marcus Mariota, Nelson Agholor, Cory Littleton, نیک Kwiatkoski, الی, اپل, Carl Nassib, Jason ویتن جف هیت Maliek کالینز و اریک کش.

که بسیاری از هجوم! و اوکلند, er, Las Vegas, تنها نبود. تیم های دیگر شد درمان رایگان آژانس مانند یک بدون نظارت بشقاب ایوان آب نبات در هالووین.

The 49ers’ رویکرد: “Nah ما خوب است.”

آن آشکار است بیانیه ای در این نقطه اما آن دیوانه به فکر می کنم چقدر همه چیز تغییر کرده است برای 49ers در یک سال است.

فلش به عقب به بهار گذشته. The 49ers آمدن یک 4-12 تخم مرغ گندیده از فصل برداشت زن و شوهر از قطعات بزرگ در لبه حمله کننده دی فورد و linebacker Kwon الکساندر و برخی از جامد لوازم جانبی مانند در حال اجرا پشت Tevin Coleman cornerback Jason Verrett و مرکز بن حلقه گل قرار دادن. و اجماع بود که Niners انجام نداده بود به اندازه کافی.

یک سال پیش وجود دارد که بالا و پایین فهرست و عمده علامت سوال در صف شروع. پس از یک سوپر باول اجرا که حیرت زده همه از مدیر عامل Jed نیویورک در پایین تصویر مانند یک تصویر معکوس. این 49ers احساس آنها دقیقا می دانند چه آنها و آنها با آن محتوا. جزئی خریداری از دوشنبه/سه شنبه همین حالا تغییر دهید که درک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>