آرایشگر: 49ers نمی توانید بیش از حد از یک چیز خوب

این انتخاب نمی توانست حس برای 49ers چند سال پیش. آنها نیاز به امن انتخاب زمانی که آنها بد تیم. از سوی دیگر توماس احساس امن و اگر نه دیدنی و جذاب انتخاب کنید در سال 2017. Bosa تا به حال بالاتر از خطر-و-پاداش بهره در سال 2019 اگر فقط به دلیل آسیب دیدگی او تاریخ است. به وضوح Bosa معلوم شد که بهتر است انتخاب کنید. Kinlaw نیست به عنوان NFL آماده, اما این واقعیت است که او در حال پیوستن به یک لایه دفاع می کند صبر کنید قابل قبول است.

“من دوست دارم تماس با نمایشنامه برای یک جرم است که با استعداد تر از همه ادبانه” Shanahan گفت: با اشاره به 2016 شاهین برای او حمله هماهنگ کننده. “اما آن را آسان تر برای تماس با نمایشنامه برای آنچه که ما تا به حال هفته 1 تا 8 سال گذشته دفاع ما سالم بود. … هیچ چیز سرگرم کننده تر از داشتن یک دفاع مثل ما در سال گذشته بود.”

اگر خط دفاعی نبود یک نیاز آشکار برای 49ers گسترده گیرنده بود. آنها مقدار زیادی از بدن وجود دارد اما تنها کسی که شما واقعا می خواهم شرط بندی یک موقعیت شروع است Deebo ساموئل, a rookie سال گذشته است. در این راه مصرف یک گیرنده در شماره 25 نیست در همه.

این curveball شد نوع wideout آنها در زمان. آریزونا دولت براندون Aiyuk سهام بسیاری با ساموئل. آنها نمی کلون به هر وسیله. اما اندازه آنها — Samuel است 5-11, 214 پوند; Aiyuk در 6-0, 205 — ورزشی صفات و مهارت مجموعه شامل تعداد زیادی از با هم تداخل دارند.

مهم در دیدگاه Shanahan را جرم است که هر دو می تواند اجرا توپ مانند در حال اجرا هنگامی که آن را در دست خود. شما می دانید که در مورد ساموئل در حال حاضر. او بیشتر عجله متری در معکوس در بازی NFC قهرمانی و سوپر باول از او دریافت متری. آن است که Aiyuk ترین چشمگیر, مهارت, بیش از حد. او به رهبری NCAA بخش در کارگاههای پس از گرفتن ارشد در سال گذشته است.

آن را فقط در این دو ، تنگ پایان جورج بازیگوش باعث می شود زندگی خود را در قایق. آن بود که بخش بزرگی از امانوئل ساندرز’ بازی بیش از حد. که مرد Aiyuk است که انتظار می رود به جای در سال 2020 است. Kendrick بورن … دانته Tia … حتی جای عقب Kyle Juszczyk و در حال اجرا پشت Raheem eagles report. همه از آنها انتظار می رود به نوبه خود کسانی که کمی سود به دستاوردهای بزرگ با نظم.

Aiyuk می افزاید: به این استراتژی است. شما می توانید تصویر Shanahan خواب و رویاهای بد زمانی که او غیر روحانی کردن به خواب شب پنجشنبه واجد شرایط رسیور کشیدن linebackers و شکاف گوشه ها در سراسر این زمینه در هر جهت. یک بار دیگر 49ers می گویند بیش از حد از یک چیز خوب است نه مشکل.

The 49ers دو برابر را در یک راستا پنج شنبه. آنها آمدند به شب با هفت کل پیش نویس میدارد و هیچ کدام در, دوم, سوم و یا چهارم دور. لینچ اذعان کرد پیش از آن در هفته که Niners نیست مخالف تجارت یکی از اولین سرآمد اگر از آن به آنها اجازه داد به درو متعدد اواسط دور میدارد.

با خواب سهشنبه, آنها تا به حال کمتر میدارد از زمانی که آنها آغاز شده بود. The 49ers برداشت چهارم-طفیلی در تجارت با خلیج تمپا و سپس آن را به وایکینگ ها همراه با اواخر پنجم-طفیلی به منظور به حرکت می کند تا از شماره 31 به شماره 25 و مانع Aiyuk.

بسیاری از تیم ها می شده اند و عصبی در مورد یک جای خالی در وسط دور از پیش نویس. شاید 49ers هستند بیش از حد. اما آنها بار دیگر ثابت کرد که آنها مایل به رفتن به مکانی برای بازیکنان می خواهند و برای طرح آنها ترجیح می دهند.

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im