آرایشگر: بعد از 25 سال تلاش در ادامه

بیایید صادق باشیم ، The 49ers زندگی شده اند در گذشته های دور در حالی که برای. اگر شما 24 سال و پوشیدن نیک Bosa jersey این تیم نشده برنده سوپر باول در طول عمر خود را.

“این تکان دهنده است,” Mariucci گفت. “به نظر نمی رسد مانند 25 سال زمانی که Deion (ساندرز) و تمام کسانی که بچه ها در حال بازی کردن شارژر (در سوپر باول XXIX). شوخی می کنی من 25 سال پیش است ؟ که دیروز بود ،

احساس می کند مانند آن را در برخی از راه. اما زمانی که شما نگاه در ساندرز و سابق کارفرمایی استیو جوان و گیرنده گسترده جری برنج قهرمانان 49ers’ جدید ترین قهرمانی شما می توانید ببینید گذشت زمان در چهره خود را.

بنابراین تلاش برای شش همچنان ادامه دارد. این یک عبارت است که اطراف پرتاب پس از تقریبا بلافاصله پس از سوپر باول XXIX. در آن زمان به نظر می رسید تقریبا حریص است. The 49ers تنها تیم با پنج وینس لومباردی غنائم در شروع سال 1995 فصل است. کابوی ها گره خورده خود را در انتهای این مبارزه است. استیلرز و میهن پرستان را در نهایت به پایان رسید تا با شش هر کدام.

The 49ers شده بود تحت الشعاع قرار. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به یک ربع قرن بدون رژه.

“این چیزی خاص” داعش تنگ پایان راب Gronkowski گفت از میهن پرستان’ به اشتراک گذاری رکورد. “منظورم این نیست که مانند آن را معنی دار ترین چیزی که به من, اما آن را قطعا به معنی چیزی. و آنچه در آن به معنی به من است که آن را فقط یک افتخار است که من کمک به میهن پرستان’ قهرمانی سه که من بود. … و این فقط باور نکردنی است که آن را برای یک تیم و سازمان است که اکثر سوپر کاسه خارج وجود دارد.”

که چه زمان 49ers می خواهید به احساس. این که چرا تیم هل “تلاش برای شش” تم بسیار خستگی ناپذیر. شما می توانید پیدا کردن عبارت مورد نظر بر روی تی شرت و کلاه و پوستر و حوله.

هر فصل NFL نهاد را نزد خود. فهرست اسامی را تغییر دهید و دوباره سوار سالانه است. اما سوپر باول عنوان ایجاد یک طریق خط یک سری از نقطه ای که اتصال می گویند, Bart Starr و برت Favre و Aaron Rodgers.

“این را همیشه به یاد از روز من شده است در اینجا فقط به سنت غنی است که ما تا به حال در 49ers سازمان گفت:” چپ مقابله با جو Staley این تیم را بیشتر شاغل جانباز. “شما ببینید تمام این غنائم پنج سوپر کاسه که ما برنده ایم. ما شده ایم که جستجو برای ششم برای مدت زمان طولانی. و ما در عرض پنج متری در سال 2012 (در Super Bowl XLVII) که فقط دلخراش برای ما. همانطور که من در زندگی حرفه ای من, من درک می کنم که چقدر سخت است برای رسیدن به این لحظه است.”

آن است. The 49ers به وضوح یک تیم در شکوفایی. وجود دارد هر دلیلی برای باور کردن آنها خواهید بود رقیب برای سال آمده است. اما آن را نمی داده. پنجره های باز و نزدیک به سرعت در NFL. The 49ers هرگز شانس بهتری برای تحقق تلاش برای شش از در حال حاضر در اینجا.

برای الهام بخشیدن به این هدف سابق مقابله با توهین آمیز هریس بارتون پیشنهاد یک سوپر باول sendoff به مدیر جان لینچ. بارتون و 13 سایر سابق 49ers جمع آوری شده به 2019 تیم نهایی بحث پپ قبل از میامی. برنج وجود دارد, و مرد مک اینتایر و اریک رایت فلش کسانی که حلقه های عظیم.

“ما آماده برای بازی درست پس از آن” Shanahan روز دوشنبه گفت:. “آنها بسیار پرشور بسیار واقعی است. باحال بود برای دیدن چه مقدار از آن را هنگامی که شما برنده یک سوپر باول و اوراق قرضه است که شما با آن.”

در این فصل بوده است نشاط برای 49ers و طرفداران خود را. مانند سال 1981 آن را از هیچ جا آمد. می توانید آن را به همان delirious پایانی ؟

“من می دانم که چگونه تنگ تیم ما در حال حاضر” Shanahan گفت. “این برای ما بسیار مهم است که این چیز خاصی نیست و پس از پایان این هفته و تنها راه را که اتفاق می افتد این است که برای برنده شدن در یک سوپر باول چرا که معمولا این احساس یک عمر طول می کشد.”

شما می توانید به مقاله نویس فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @Skinny_Post.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>