ورشکستگی کاهش با تشکر از وام های فدرال برنامه

فدرال کمک برنامه ظاهر می شود به نگه داشتن درب در ایالت ورشکستگی با وجود همه گیر اما یکی از دولت را بالا اقتصاددانان می گوید که می تواند تغییر پس از پایان این ماه زمانی که مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه به پایان می رسد.

هاوایی ورشکستگی در ماه ژوئن کاهش یافت و 22.2% به 112 از همان زمان در سال 2019 و در حال حاضر شده است به پایین چهار پنج ماه این سال با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه هاوایی است. این کمترین تعداد براده در هر ماه پس از 107 در فوریه 2019 و کمترین مجموع برای هر یک ممکن است پس از سال 2016 زمانی که وجود دارد نیز 112 براده. وجود دارد 144 براده در مارس 2019.

از طریق پنج ماه دولت ورشکستگی خاموش 11.2%.

SBA را PPP وام SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام دلیل اصلی افت ورشکستگی با توجه به یوجین تیان اقتصاددان ارشد وزارت خارجه از, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری است.

هاوایی دریافت $2.9 میلیارد دلار از آن برنامه ها و حداقل 23,416 کسب و کار دریافت وجوه از 30 مه با توجه به تیان.

تیان گفت: این سخت است برای پیش بینی چه خواهد شد بعد از این سال با ورشکستگی پس از آن بستگی دارد که آیا کمک های فدرال خواهد شد.

“بدون بیشتر کمک های فدرال و طولانی مدت COVID-19 گیر ما ممکن است یک افزایش در نرخ بیکاری و همچنین ورشکستگی پس از ژوئن,” او گفت:.

تیان گفت که او انتظار دارد دولت را در اقتصاد به دیدن برخی از بهبود با برخی از ناهار خوردن در رستوران ها در حال حاضر باز interisland قرنطینه را برداشته شنبه و در ورزشگاه بارها و تئاتر به بازگشایی جمعه.

“بازگشایی این کسب و کار را افزایش می دهد فعالیت های کسب و کار و تماس بیشتر کارگران در نتیجه نرخ بیکاری کاهش خواهد یافت” تیان گفت. “اقتصاد را بهبود بخشد. اما به دلیل اجتماعی فاصله هنوز هم یک نیاز و عدم اطمینان از موج دوم ویروس تقاضا هنوز ضعیف و کارگران را در بهره وری کاهش می یابد. آن را برخی از زمان برای ما kamaaina اقتصاد به بهبود می یابند. آن را بسیار طولانی تر برای ما اقتصاد گردشگری به بهبود است.”

تیان گفت: شکل هاوایی را بازیابی می تواند متفاوت از آن در سرزمین اصلی.

“من اعتقاد دارم که بازار سهام ممکن است به شکل V بازیابی, اما این شکل ممکن است درخواست به اقتصاد به ویژه برای هاوایی,” او گفت:. “در سال 2009 رکود اقتصادی آن زمان هاوایی پنج سال برای گردشگری به بهبود می یابند. در سه ماهه دوم اقتصادی پیش بینی DBEDT فرض بر این است که گردشگری بازیابی خواهد شد در حدود همان تعداد سال ها: پنج سال است. بر اساس تجارب گذشته چرخه کسب و کار, ورشکستگی, افزایش طول رکود. اما تهاجمی فدرال کمک برنامه های این زمان کمک خواهد کرد که کاهش براده ورشکستگی.”

در فصل 7 انحلال براده — رایج ترین نوع ورشکستگی — افزایش 3.5 درصد به 88 از 85 در سال-دوره قبل از آن. فصل 13 براده است که اجازه می دهد افراد با به طور منظم منابع درآمد برای راه اندازی برنامه به قسط پرداخت به طلبکاران بیش از سه تا پنج سال سقوط 62.1 درصد به 22 از 58. وجود دارد و دو فصل 11 سازماندهی مجدد براده ماه گذشته: یکی از Pacific Rim ملک Service Corp. و دیگر از کریستین Wallerius Chung.

ورشکستگی کاهش یافته و در سه سال از چهار عمده شهرستانهای استان است. Honolulu County براده کاهش یافت و به 92 از 105, Hawaii شهرستان براده کاهش یافته و به چهار نفر از نه و Maui County براده کاهش یافت و به 10 از 25. کائوآئی شهرستان براده لبه برای شش از پنج.

به دنبال تسکین

براده ورشکستگی در ماه مه کاهش یافت و از یک سال پیش.

2020 2019 PCT. تغییر

فصل 7 88 85 3.5%

انحلال

فصل 11 2 1 100%

سازماندهی مجدد کسب و کار

فصل 13 22 58 -62.1%

افراد به طور منظم با منابع درآمد راه اندازی برنامه ای برای پرداخت وام در طول زمان

مجموع 112 144 -22.2%

منبع: ورشکستگی ایالات متحده دادگاه منطقه هاوایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>