بانک ارائه می دهد به پرداخت نیمی از بایگانی اطلاعات صورتحساب

  • COURTESY CENTRAL PACIFIC BANK FOUNDATION Chicken katsu, front, and meatloaf with truffle mushroom gravy from Gochi Grill are among takeout items that can be ordered through Central Pacific Bank’s offer to split the bill with customers.

    حسن نیت ارائه میدهد مرکزی اقیانوس آرام بانک بنیاد مرغ کاتسو جلو و میت لوف, با, قارچ خوراکی دنبلان, قارچ استفاده نا مشروع از Gochi کوره در میان takeout مواردی است که می توان از طریق دستور مرکزی اقیانوس آرام به بانک ارائه دهد که به تقسیم این لایحه با مشتریان است.

مرکزی اقیانوس آرام بانک ارائه شده است که به تقسیم این لایحه برای بایگانی اطلاعات درایو-از طریق و یا تحویل ارائه می دهد از یک لیست از رستوران های محلی.

این پیشنهاد نه محدود به مشتریان بانک و وجود دارد به نظر نمی رسد به گرفتن به جز که شما به راحتی با رسانه های اجتماعی.

“بهترین راه برای همه ما برای دریافت از طریق این زمان دشوار خواهد بود و انجام این کار با هم به عنوان یک جامعه” کاترین سازمان های غیر دولتی مرکزی اقیانوس آرام رئیس بانک گفت: امروز در بیانیه ای.

چگونه کار می کند:

— رفتن به keephawaiicooking.com برای دیدن یک لیست از رستوران های شرکت کننده (شما می توانید مرتب کردن بر اساس لیست های محله و یا آشپزی).

— سفارش به طور مستقیم از رستوران و یا از طریق خدمات تحویل.

— گرفتن عکس از مواد غذایی خود را و یکی دیگر خود رسید.

— ارسال مواد غذایی خود را, عکس برای Facebook, Instagram و یا توییتر دنبال برچسب زدن و برچسب دستورالعمل در keephawaiicooking سایت.

— ارسال یک پیام به طور مستقیم از طریق @keephawaiicooking (Facebook یا Instagram) یا @keephicooking (توییتر) با یک عکس از رسید خود را. شما تماس گرفته شود برای پی پال و یا Venmo اطلاعات برای دریافت بازپرداخت برای نیمی از لایحه خود را به $100.

در میان یک لیست طولانی از particpating رستوران: Gochi کوره, Popeyes, لوئیزیانا, آشپزخانه, لمسی, قلب, النا, فیلیپینی, مواد غذایی و مائوئی مایک آتش-مرغ بو داده.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>