بانک هاوایی به بازگشایی 3 شاخه رزومه قبل از COVID-19 ساعت های عامل

بانک هاوایی را بازگشایی دوشنبه کونیا, Kaneohe و Waialae-Kahala شاخه در اوآهو که قبلا بسته بودند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر این بانک گفت: امروز آن را به رزومه عادی قبل از COVID ساعت های عامل برای آن Kaunakakai شعبه در مولوکای و Gualo رای شعبه در سیپن.

این بازگشایی شعب را در مجموع تعداد کسانی که باز به 34 از بانک 67 در سراسر کشور و در غرب اقیانوس آرام.

بازگشایی شاخه نصب خواهد شد با همان پلاستیک بهداشت و درمان سپاه پاسداران است که در جای دیگر در باز کردن بانک هاوایی شاخه. کارکنان ادامه خواهد داد و با پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و خط تا مشتریان 6 فوت از هم جدا در معامله خطوط و/یا خارج از شعب برای همه, ایمنی است.

ویژه ساعت برای kupuna در خطر افراد و مراقبان آنها خواهد بود 8-9 صبح دوشنبه-جمعه ها و 9-10 صبح شنبه. به طور کلی بانکی ساعت خواهد بود ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر روزهای دوشنبه-جمعه ها و ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر در روزهای شنبه.

نیز موثر شنبه, بانک هاوایی خواهد بازگرداندن قبل از COVID-19 ساعت های عامل برای آن Kaunakakai شعبه و آن Gualo رای شعبه دارد. این Kaunakakai شعبه باز خواهد شد از 9-10 صبح برای kupuna روزهای دوشنبه-جمعه ها و به طور کلی روزهای دوشنبه ساعت-روزهای جمعه خواهد بود ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر و 2 تا 4 بعد از ظهر برای Gualo رای شعبه kukpuna ساعت خواهد بود 9-10 صبح دوشنبه-شنبه ها و به طور کلی ساعت خواهد بود روزهای دوشنبه-جمعه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و شنبه ها از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>