بانک هاوایی به نزدیک 40 شاخه به طور موقت

بانک هاوایی گفت: امشب که آن را به طور موقت نزدیک 40 از آن 68 شعبه در سراسر کشور و در غرب اقیانوس آرام منطقه با توجه به گسترش جدید کروناویروس.

“به طور موقت ساده شعبه ما عملیات کمک خواهد کرد که بانک هاوایی حفظ منابع, دنبال, اجتماعی فاصله توصیه و ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان در طول این زمان به چالش کشیدن,” Bankoh رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتر هو در بیانیه ای گفت.

بانک هاوایی دولت دوم-بزرگترین بانک دارای بیش از 2100 کارمند است. سخنگوی ملیسا تورس-Laing گفت که او نمی دانم که چگونه بسیاری از کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد اما گفت که هیچ کس در حال گذاشته و همه کارکنان خود را حفظ کنید دستمزد و مزایای بهداشت و درمان.

“آنها در حال آموزش دیده برای کار در دیگر مناطق پشتیبانی مانند تماس با مرکز و فعالیت های عملیاتی” او گفت:.

موثر یکشنبه, تنها زیر 13 اوآهو شاخه باز خواهد شد: Ala Moana, هاوایی, کای, Kailua Kaimuki, Kapolei اصلی شعبه Mapunapuna, Moiliili, Pearlridge بار سوپر مارکت Mililani, Wahiawa Waikiki و Waipahu.

همسایه جزیره تعطیلی موثر خواهد بود پنج شنبه. در جزیره هاوایی شاخه که باز باقی خواهد ماند در Kaikoo Kona و Kamuela. در کائوآئی آنها در Lihue و Princeville. در Maui County, شاخه که باز باقی خواهد ماند در Kahului Kihei Kaunakakai, Lahaina رواق و پوکلنی.

برای شاخه ها در هاوایی ویژه ساعت برای kupuna و افراد در معرض خطر در دسترس خواهد بود از دوشنبه تا شنبه از 9 تا 10 صبح انتخاب شاخه در هاوایی خواهد بود باز از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه.

بانک هاوایی Kalihi شعبه که قبلا برنامه ریزی شده بود به طور دائم نزدیک 29 مه را روز شنبه با کارکنان خود را در حال انتقال به اطراف محل شعبه.

این شرکت همچنین شاخه های ذکر شده در سیپن, گوآم و پلو که باز باقی خواهد ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>