بانک هاوایی بازدید ضبط سپرده اما مجموعه کنار $40.4 M به صورت بالقوه پیش فرض وام

بانک هاوایی رسیده ضبط سپرده و در صدر درآمدها در سه ماهه دوم اما عدم اطمینان در مورد وضعیت اقتصادی باعث آن را به کنار بگذارند $40.4 میلیون دلار برای پوشش بالقوه وام ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت دوم-بزرگترین بانک که اعلام کرد نتایج مالی امروز در حال حاضر قرار داده و به ذخیره $74 میلیون نفر از طریق شش ماه اول سال برای کسب و کار و مصرف کنندگان قادر به پرداخت بدهی های خود را.

پیتر هو رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Bankoh گفت: این بانک با استفاده از دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان پیش بینی به ترکیب به بانک’ مدلسازی مالی برای وام خود را-از دست دادن مقررات. او گفت: این بانک متمرکز شده دولت کاهش نرخ بیکاری بود که 13.9 درصد در ماه ژوئن 23.5 درصد در آوریل و 23.8% در ماه آوریل پس از فقط 2.4% در ماه مارس است.

“همانطور که ما فکر می کنم به جلو به آینده تأمین من احساسات است که ما بیکاری, اگر شما می خواهید به استفاده از آن به عنوان نوعی از یک راهنما 13.9% احساس می کند مانند یک کمی از یک واکنش افراطی به حرکت نزولی” هو گفت: در این بانک سود کنفرانس تماس بگیرید. “و به احتمال زیاد ما احتمالا دیدن (رو به جلو) نرخ بیکاری در سطح بین که 13.9 و 24ish تعداد در اوایل ماه می باشد. بنابراین من فکر نمی کنم که تا پایان تأمین است در فروشگاه برای ما در هر زمان به زودی. اگر چه من حدس می زنم من می گویند که Q2 احتمالا خیلی معنی دار تعداد برای ما است.”

شرکت مادر بانک هاوایی Corp. گزارش داد که درآمد خالص خود را کشیده پایین توسط وام-از دست دادن ارائه پایان سه ماهه پایین تر با 31.6 درصد در $38.9 میلیون یا 98 سنت یک سهم در مقایسه با $56.9 میلیون دلار یا $1.40 یک سهم در سال پیش دوره است. بانک noninterest درآمد افزایش, با افزایش $14.2 میلیون مربوط به فروش ویزا کلاس B ،

Bankoh درآمد افزایش 5 ٪ به $178 میلیون از $169.5 میلیون.

تحلیلگران مورد بررسی توسط تامسون رویترز شد پیش بینی سود هر سهم 89 سنت و درآمد حاصل از $166.7 میلیون.

Bankoh سهام کاهش یافت $1.42 یا 2.4% به $57.76 پس از درآمد اعلام شد.

این بانک سپرده پرید 12.5% از سال قبل سه ماهه به تمام زمان بالا از $17.42 میلیارد دلار به عنوان چک برنامه حفاظت از سرمایه گذاری وام های مصرف کننده و تاثیر اقتصادی پرداخت کمک به رشد.

وام نیز قوی به عنوان آنها افزایش 9.7 درصد به $11.81 میلیارد دلار 543 میلیون دلار PPP وام اصلی راننده است.

Bankoh خود را حفظ سه ماهه سود سهام در 67 سنت به اشتراک بگذارید. از آن خواهد شد قابل پرداخت سپتامبر. 15 به سهامداران رکورد در پایان کسب و کار در اوت. 31.

هو گفت: این بانک در ادامه به انجام به خوبی در یک “محیط بسیار چالش برانگیز.”

“ما ترازنامه به رشد خود ادامه داد در حالی که حفظ قوی سطح از سرمایه و نقدینگی” او ” به انتشار درآمد. “ما کیفیت دارایی ثابت باقی ماند در طول سه ماهه و ما موقعیت خوبی برای آینده است.”

با نرخ بهره پایین و سطح بالا, بانک خالص حاشیه سود کاهش یافته است 13 واحد به 2.83% از 2.96% در سه ماهه قبلی و پایین بود 21 واحد از 3.04% در سه ماهه دوم سال 2019. خالص حاشیه سود است که تفاوت بین آنچه که بانک تولید از وام و پرداخت برای سپرده.

Bankoh ساخته شده 4,521 PPP به عنوان وام از 30 ژوئن در مجموع حدود 562 میلیون و کمک 17,300 مشتریان — در وام توازن جمعا به مبلغ 1.9 میلیارد — realign شرایط وام خود را در حمایت از کوتاه مدت دررفتگی ناشی از این بیماری همه گیر.

“با متعدد محرک اقتصادی دولت و تعویق برنامه های جریان در طول همه گیر ما شاهد تماس با مرکز حجم سنبله 69 درصد در ماه آوریل نیاز به enormous تعهد و حمایت از ما تماس با کارکنان مرکز” هو گفت.

او همچنین گفت که به عنوان مشتریان پناه به خانه, بانک دیدم بی سابقه ای دیجیتال فعالیت های بانکی.

“با تشکر برای سال های بسیاری از تمرکز بر ما کانال های دیجیتال ما است احساس خشنودی برای دیدن سال-به-تاریخ موبایل سپرده رشد 36% آنلاین, حساب سپرده دهانه رشد 300% آنلاین, وام مسکن برنامه رشد 142 درصد و آنلاین HELOC برنامه رشد 79% در سال به تاریخ که در مقایسه با سال گذشته” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de