بانک هاوایی اهدا سپر چهره, ماسک $100K

بانک هاوایی اعلام کرد که امروز از آن خواهد شد اهدای بیش از 1200 سپر چهره و ماسک و همچنین ساخت 100.000 دلار کمک به بهداشت و درمان انجمن هاوایی است.

بیش از 1000 جدید N95 ماسک صورت و نزدیک به 200 چهره سپر اهدا خواهد شد به هاوایی و اقیانوس آرام بهداشت و ملکه سیستم های بهداشتی مناسب تخصیص و توزیع در میان کارکنان پزشکی.

“ما در یک محوری در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19” بانک هاوایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتر هو گفت. “نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی برای ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای بزرگ است. پزشکی ما اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از این بیماری همه گیر است و ما متعهد به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به آنها را انجام دهد شغل خود را به طور موثر و با موفقیت.”

هیلتون Raethel, رئيس جمهور و مدیر عامل در بهداشت و درمان انجمن هاوایی گفت: “هر چیزی که ما می توانید انجام دهید تا فشار از اوج این بیماری همه گیر و پهن کردن منحنی را کاهش تاثیر به مردم هاوایی است. این هدیه سخاوتمندانه به ما کمک خواهد کرد بهتر آماده برای تاثیر این بیماری همه گیر و حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و بیماران آنها خدمت می کنند.”

بانک هاوایی, دولت دومین بانک گفت که برای سلامت و رفاه کارکنان خود و مشتریان است که آن را به تازگی نصب پلاستیک عطسه سپاه پاسداران در آن گوی ویندوز به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت. بانک گفت: همچنین ساخت مطمئن شوید که مشتریان به انتظارنشسته بودند تا 6 فوت از هم جدا در خطوط و فضاهای انتظار و افزایش شستشو و تمیز کردن و قرار دادن دست مطابق با اصول بهداشتی راه حل برای شاخه های آن.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>