بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره را کاهش میدهد به 0.1 درصد

ویلیام Schomberg و دیوید MillikenAAP

The Bank of England has slashed interest rates to just 0.10 per cent in another emergency move.
آیکون دوربینبانک مرکزی انگلیس با کاهش نرخ بهره به فقط 0.10 درصد در یکی دیگر از اورژانس حرکت می کند.

بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره بین بانکی به 0.10 درصد – دوم آن اضطراری کاهش نرخ در بیش از یک هفته – و ramped تا آن خرید اوراق قرضه در برنامه تازه و تلاش برای محافظت از اقتصاد بریتانیا از شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی انگلیس سیاست های پولی کمیته به اتفاق آرا رای دادند برای برش به معیار رای دادن شده اند کاهش به 0.25 درصد در مارس 11 – و برای 200 میلیارد پوند ($A405 میلیارد دلار) افزایش در بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه به 645 میلیارد پوند است.

“در طول روزهای اخیر و مشترک با تعدادی دیگر از پیشرفته اقتصاد بازار اوراق قرضه شرایط در انگلستان طلایی بازار بدتر شده که سرمایه گذاران باید به دنبال کوتاه-مورخ ابزار که نزدیک جایگزین بسیار مایع ذخایر بانک مرکزی,” بانک گفت.

“به عنوان یک نتیجه بریتانیا و مالی جهانی شرایط را سخت تر کرده اند.”

بسیاری از اضافی بدهی به بانک مرکزی را خرید خواهد بود و دولت بریتانیا اوراق قرضه بانک مرکزی گفت: آن را به عنوان به دنبال دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان در ramping تا خود محرک تلاش.

پوند که در روز چهارشنبه غرق به 35 سال کم به عنوان سرمایه گذاران با عجله به دلار دارایی های, بسیج نیم درصد به روز اوج پس از بانک مرکزی انگلیس اعلام.

بازده در اوراق قرضه به شدت کاهش یافت معکوس برخی از افزایش شدید آغاز شد که در روز چهارشنبه.

خرید اعلام کرد روز پنج شنبه به پایان می رسد به عنوان به زودی به عنوان “عملیاتی ممکن است سازگار با بهبود بازار عملکرد” بانک مرکزی انگلیس گفت.

“این بانک به موضوع راهنمایی بیشتر به بازار در موعد” را گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>